Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rubber door seal Tűzoltó kollega küldi neked ! 🙃 😉
Engem nem lát,írd meg neki hogy az amit írtam.
Rubber door seal
sad rubber - kerb rubber esetleg ? 🙃
tudja valaki a kocsi ajtónál lévő gumit hogy hívják angolul?
Egyébként meg nem,mert nekem még csak x-elnem sem kellett.
Nalátod,ennyi az egész.Ennyit kell csinálni,akinek kell,az megjelöli.Ezért is írtam hogy nincs semmi probléma.
Á, én még nálad is egyszerűbben és hatékonyabban oldottam meg ezt.
A vásárláskor beixeltem a listán a vonóhorgot... semmi utánjárást nem igényelt 😄
Ezt már többször megbeszéltük,te annyit tudsz hogy hol kell beszállni,illetve melyik gombot kell megnyomni ha lerohadsz.Én pl ha autót akarok venni és úgy gondolom hogy szükségem lesz vonóhorogra,kapásból úgy veszem hogy van rajta,ha mégsincs rajta,de nekem mégis szükségem lesz rá,akkor az a minimum hogy utánajárok hogy pl mekkora tehető rá.
Én is tudatlan vagyok , pedig régóta cibálok kicsit is meg 40t-sat is ! 🥹
Persze... modhacc bármit, ezt, hogy néhány autóra utólag SEM lehet horgot rakni, ezt sztem SENKI sem tudja (csak néhány autószerelő vagy szakmabeli) mert ez nincs a köztudatban...
Nyilván te tudtad - mivel te mindent IS tucc 😄 - de más nem, pl. én is csak tavaly tudtam meg ezt, tök véletlen (az említett Camry-s haver modta, el sem akartam hinni először) Azt se tudom, a BMW-re lehet-e, nem találtam olyan táblát, a forgalmiba meg az a rész üres
😂
Egyébként tényleg nem tudják mert relativ ujkeletü ez a dolog és fel se merül senkiben. Ráadásul az autót használók nagyrésze csak annyit tud melyik oldalon szálljon be ha közlekedni akar az autójával. Aztán meg van hogy időközben derül ki hogy mégis csak kell vonohorog. Mint pl most én, sose volt a személyautón mert a kisteheren van és nem is terveztem de most ugy jött ki hogy hirtelen kell mert szlovéniába le akarom vinni a gyerek meg a barátja motorját.
én meg most akarom eladni a futót szóval ezután nem érdekel a téma hogy lehet horog vagy sem
rájöttem ha nincs futó nem kell rápakolni dolgokat és nem fáradok el 😂
Mert nyilván a világon mindent tudsz hisz naponta mindenről frissen tájékozódz így képben vagy bármilyen témában, én sajnos a tudatlanok közé tartozom ezért bármin meg tudok lepődni.
Persze,mert számomra nincs probléma.Ha vonóhorgot akarok,akkor kérek,ha használta autót veszek akkor tájékozódok hogy az általam kiválasztott típusnál van-e ennek akadálya.Nincs itt semmi probléma,csak az emberek egy része tudatlan a témában,és utólag károg másra hárítva a saját tudatlanságát.
De lehet,csak kérni kell.
Azért ez a hír megdöbbentett, nagyon oda kell figyelni ezután ha autót vennék, mondjuk a citromot előbb-utóbb cserélni kell és pont az octaviára is gondoltam, de úgy tűnik igazából mindegy mit választanék mert bármelyik autónál előfordulhat.
Ezt jol látod. De a bürökrácia eus szopatói ebben nagyon profik higy lehet kibaszni a néppel aki választotta őket.
Nem érted a problémát... nem az a baj, hogy nem került rá horog, az sem, hogy nincs kiépítve, hanem az, hogy egyáltalán nem szabad rátenni - pedig fizetnél érte, akkor se.
Haver Toyota Camry-ja sem vontathat, pedig az nagy autó, és 2 éve vette újan... de ő tudta, csak furcsállotta...
Hát nem tom. De ott van.
Azt nem akarnak eladni. Csak ha mondod hogy kell
számomra az a vicces hogy mivel a vonóhorog előkészítés csak papírmunka és pénz, miért nem lehet utólag
befizeti az ember a co büntetést(ami alapból vicc) aztán el is hárult minden akadály
azért az is vicc kategória hogy akkor nyugodtan szennyezhetsz többet ha többet fizetsz.....
Hát most direkt megnéztem, a Tojjotánál ott van, de bal oldalon, a BMW-nél nincs ott tábla, csak a guminyomásnak - de rémlik, mintha vahol láttam volna rajta...
Na igen és persze felelősséget soha nem vállalnak mert panasznál simán behazudják, hogy ők elmondták.
Nekem sosem mondták, mikor a cliót vettük akkor sem, igaz horoggal kértük és azzal adták így eszembe sem jutott erről érdeklődni, de ezek szerint mondjuk most vennék egy arkanát simán lehet, hogy arra sem lehet.