Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ennyire ne legyen üldözési mániád😃 ha igy lenne hamarabb kiraktak volna innen másokat. Levit pont nem lett volna ok.
nem feltétlen könnyebb, de sokkal olcsóbb
Vagy léptetik.
Szar gondolat,de most blődine adok igazat.
Megprobaljatok bemagyarazni hogy konnyebb elokototni zsebbol,kepetnyozarat feloldani,majd eltenni a telefont mint egy kart felrmelni es ranezni.
motoois kabát ujját se egyszerű huzigálni
egyszer golt egy dupla béléses gumis ujjú téli kabátom annál tényleg szar lett volna kibogarászni az órát
de nem volt rajtam 10+ éve mert egyrészt incs tél, másrészt meg ha hideg van nem mászkálok, kocsiban meg nem kell vastag cucc
Nem tudom milyen az a kabát aminek úgy kell felcibálni az újját.Nekem van óra a kezemen és van telefonom,de elmondhatom hogy mindig egyszerűbb az órát megnézni mint a telefont.
Megnéztem egy motort a jszp-n, meg akkor már az autómat is, milyen nyílegyenesen megy az elfogyasztott kilométerek száma...
:-)
Folyamatosan, minden évben kb. ugyanannyi a haladás.
Pl. télen felcibálni a kabát ujját az pont annyi, mint a farzsebből, de nekem csak az oldalzsebből kirántani a telcsit és két kattintás a képernyőn és máris ott van az idő.
Nekem mondjuk erre naponta ha egyszer van szükségem, amikor ebédidő környékén éppen nem az asztalom előtt ülök, hogy van-e még időm egy valami dologra, vagy induljak vissza enni.
Én is leírtam miért hordok,sőt szerintem aki hord,mindenkinek meg van rá a magyarázata.
Én is hordok telefont , igazad van , de sokkal jobb csak rápillantani , mint a telefont elővenni , húzogatni rajta ! 🙂
😁
Az ajandek oram vizallo fekete muanyag valami, valami Casio. Oda sajnos nem jo a bor szij, de ha nem huzna, akkor sem tudnam jo erzessel hordani mar az orat. Mar idegesitene a kezemen.
Te mas helyzetben vagy, de ma szerintem mindenki hord telefont, akkor meg minek duplikalni? Ha ekszerkent hordja az orat, az egy masik dolog.
Mégiscsak te vagy az aki nem nővel alszik,aki nem tűri meg a nőt az égyában.Szóval te mégiscsak gyanúsabb vagy.
Ja , és mára motorozást is beterveztem ! Megkezdem a 41. nagymotor szezonomat ! 😉 😏 🗓️
a fémszíj nekem is csípte a szőrt
aztán amikor kinyúlt egy kicsit már nem húzta
bőr szíj kell ha nem bírod a gumit
Nekem azért nézegetnem kell egész nap , de arra ott a tahograf ! Sajna ! 🤔
Engem a szija zavart minden oranak, a femszijas becsipte a szoromet, a muanyagosnal meg vakaroznom kellett mindig.
Amugy a munkahelyen ott a szamitogep az elott ulok meg a falon is, autoban-motoron a muszerfalon, alvas-szaras-furdes kozben nem kell, amikor mondjuk bringazom, akkor meg tudom mikor indulok, a szokasos utvonalon meg a helyszin tavolsagabol kb. Sejtem hogy mennyi az ido.
Valahogyan olyan az eletem, hogy kifejeztten soha nem vagyok idohoz kotve abban az ertelemben, hogy idomerot kelljen nezegetnem.
Dolgozott nekünk Szentgotthárdon egy darus és oda volt akasztva asszem a bajuszkapcsolóra vagy négy-öt karóra. Egy melónál kérdem tőle--- Minek oda az a sok óra? Mondja, h huszonvalahány éve van ezen a darun, aztán ha megáll a karóra, mindig oda akasztja szépen sorba majd vesz a kezére egy újat.
én csak annyiból, h beírtak itt szinte bárkinek olyan hangnemben, hogy ment több napig a kardcsörtetés, anyázás -köpködés, én meg hoztam a popkornt meg a szotyit....
En kit baszogatok?
He?
Okosóra ? Egy "hagyományost" hordok néha , mert dolgozni nem , az autó miatt , ahogy gyűrűt sem hordok ! Autóban ott a tahográf , az óránál többet is látni rajta , sajna rögzít is ! 🤫 Az óra egy Vector chonograph , ami nem okos , vagyis nálam okosabb , beállítani sem tudom , órás szokta orvosolni elemcserekor nyomáspróba után !
na én le írtam azt görgetek erre meg te is csak 10 perccel előbb 😆
😂 😂
Olyan ez itt mint a Hegylakó
Csak egy maradhat 😂