Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért betegedett meg mert bunkó köcsög vagy és nem oltattad be magad
azt hiszed vagánykodhatsz oltatlanul közben meg az emberiség ellensége vagy
láthatod mit okoztálbmég többezer kilométerre is meg tud betegedni miattad
szóval irány az oltásért, herébe kérd akkor jóváteheted eddigi bűneid egy részét
Most utánaolvastam és érdekes, hogy bagatelizálták az elején sőt az akkor nég háborúban álló országok titkolták is csak spanyolországban volt nyilvános a hír és a halálozások ezért lett ez a neve amúgy az usákoknál bukkant fel a hazatérő katonáknál. A h1n1 inflú volt a vírus és ott is a bakteriális gyors tüdőgyusziba haltak meg főként fiatalok úgy kb. 50 millióan. Eredetileg úgy vélik az is ázsiából jött mint minden ami jó nekünk. 😆
mert nem úgy volt ha beoltatod magad nem leszel kovidos? 😂
Hát akkor ott valószínű szívinfarktus is bejátszott már vagy kettő három. Gondolom nem 70 pluszos ha aktuális kolléga. Sajnálom.
Nem tudom, azokról nem neveztek el világjárványt száz éve. :)
Mi a helyzet ha egy portugalnak van nathaja,vagy hollandnak?
Spanyol náthával csak óvatosan. Annak nincs jó híre :D :D :D
Azt úgyis csak ti látjátok 😉
😆 nem úgy volt hogy az oltástól kellett volna kipurcannom? A covid-tól megerősebb leszek csak 🤣 amúgy a f*** tudja mi van csak spanyoloknál elkaptam valami náthát túl sok hideg sört ittam 😁
Trombózissal kezdődött,gyakorlatilag percekig halott volt,újraélesztették,de a szíve már csak valami 30-40%on ketyegett,szedte a vízhajtót,de túl sokáig túl nagy mennyiségben az meg szétcseszte a máját a veséjét az epéjét,ezeket kéne műteni,de mondta a doki hogy ez a szív ezt a műtétet nem bírja ki.
Sajnos- és nem is ért meglepi, az egyik bagós kollégával találkoztam a dohányzóhely mellett elhaladva, kérdeztem, tesó, vered a szöget a koporsódba? kérdésre az volt a válasza, hogy ÉN tudom-e, mennyi nem dohányzó hal meg daganatos betegségben? Visszakérdeztem, hogy én nem tudom, de azt is kizártnak tartom, hogy ő tudja, de tegnap itt volt a XXXXXX Laci (akiről az előbb írtam), láttad? tanulsz esetéből?
És inkább elfordult tőlem...
És bár nem kívánom nekik a rosszat, de nem is sajnálom az ilyent.
mi baj lett?
azok nem kínlódnak ezen. Vagy visszafizetik vagy kapsz másikat. Én kevés dolgot veszek szerszámokon kívül egy kivétellel aminek visszaadták az árát eddig mind hibátlan 😅
most nézem nekem októberig van még időm(gondolkodós) Nekem még a régebbi fajta személyim van (gondolkodós)
😅
akkor neked reszeltek(gondolkodós)
Nyekk...
Most vegeztem a Shop for killers koreai sorozattal.
Dehogy unatkozom.
Nem,állományba van,de már egy ideje nem dolgozik.Igen,mondta neki a doki,ha megműtik akkor a műtőasztalon hal meg,így meg van még egy hónapja.Ez bulizni akar dolgot sem úgy kell érteni hogy betaknyolás aztán nyomni amíg lehet,inkább egy beszélgetős összeröffenés.
egy unatkozó kis genyó troll 😂
Egy forumon azt olvastam hogy az a legjobb. 😆
Baszki,ne vitatkozz mar,fizesd ki. 🤣
Te vagy a makita importőr vagy mi a fasz? 😁
Inkabb csak makita kék. 🤣
ha lenne egy hónapom vennék fél kiló kólát és végigtolnám amíg csak lélegezni tudok
1 hónapja van hátra, ezt így megmondta a doki neki és még dolgozik meg bulizni akar? 🙈