Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A menőbbek most is.
majd nyáron.
Az egyik ismerősöm most ebből milliomos, ilyen licencekből 😅 Itthon hamis Adidasokkal kezdte a féccbukon, aztán mikor az forrró lett, kiköltözött törökbe, onnan terít most Microsoftot😅 ügyes a srác, az a "jég hátán is" típus.
XP? az még teli volt a régi Win 16 bites részeivel, és általában azok miatt borult össze. A külső fenyegetéssel szembeni biztonsága meg vicc a mai követelményekhez.
Motorozzatok...... 🤣
akitől vettem azt állította hogy cégektől veszi mennyiséginliszenszek stbstb
számlával mindennel
ő is számlával adta
ha hazudott én is azt teszem
az eu-ban el lehet adni sw-t usában nem
igazság szerint egy telefon lenne az ms-t megkérdezni
de ha működik akkor biztos jó
amúgy szerintem az xp már egédz jó volt alig volt már kékhalál az is csak a szar driverek miatt amit csökkentett módban helyre lehetett tenni
a 98 volt az igazi szopó én avval tanultam meg angolul olvasni a millió hibaüzeneteivel elősegítette a tanulási folyamatot
több kilós könyvek foglalkoztak a 98-al 😂
ez a könyv valahol meg is van a padláson
van egy antik dobozom az ilyen szaroknak
eredeti w95 cd floppy meghajtók lemezek
286-386 alaplapok stb
volt több eredeti msdos w3.1 is de el kellett adni mert egész jó árat adtak érte
Akinek van rá biztosnak tűnő melója na meg egy kamionnal mondjuk leszámláz havi 4-5 millát míg kisautóval 2-őt csak a kisautónak erre van 500000 rezsije míg a kamionnak 4 milla az 5-re viszont a kicsivel rakodni kell (én költöztettem, zongora, páncél stb.) amit már nem bírnék.
A licenc lehet szabályos, de ha te nem vagy jogosult azt a típust használni, akkor nem lesz jogtiszta a sw. Hasonló, mint anno a DVD régió kód volt. Nekem egyébként a szabályos licencelésről papírom volt 😁 az kellett, hogy OEM Winfossal előtelepíthessük a gépeket.
Billt sose izgatta, ha másolják-lopják, neki az volt a lényeg, hogy ipari standarddá váljon (ahogy az is lett) ezt a tömeges használattal érte el. Meg lehetett volna védeni könnyen, de akkor nem rakják fel több 100 millióan, és eltűnik a süllyesztőben, mert amúgy egy szar. Kb. w7-től kezd hasonlítani a felépítése egy normális oprendszerhez.
nem lopott, joghézagos
usában lopott lenne de az eu-ban más a helyzet
Az is lopott licenc 🤣 akkor miért fizessek érte, ha el tudom lopni én is 5 kattintással? 😂 Sok licenc van, ami csak bizonyos ideig jó, utána nem frissül. Jobban jársz, ha magadnak csinálod 😃
Az agyad,már megint hülyeséget beszélsz.Jogsihoz?Még csak be sem kell menni,ráadásul ha így intézed,nem személyesen,még ingyen is van.
Mert az a 2ezer forint nem éri meg hogy ne baszogasson?
Ennyire még pipi sem szarrágó 😆
na ezt megnézem alkalmasint. Felírtam egy cetlire a címet(meghajlós)
...vagy érvényes útlevéllel, az meg van. Igazából csak azért nem csináltattam meg, mert lusta vagyok bemenni. 😄 meg nem volt kényszer..
akkor ki az a marha aki kamiont vesz(gondolkodós)
Puhapöcs Antall baxta azt (is) el... annyira rettegett a konfliktusoktól, hogy inkább engedett mindenben, meg mindent fizetett - persze a mi pénzünkből. Ebből a jónép annyit látott, hogy "simán" mennek a dolgok... de igazából ez volt a feltétele, hogy "megengedték" neki a renccerváltást. Ezért lett "puha" ezért maradtak üresek a lámpavasak.
Négyrészes doku film, "Háború a nemzet ellen" megnézendő, akit ez érdekel...
Személyit azért érdemes megcsináltatni, mert ha elveszik a jogsi, akkor azzal tudod intézni. Különben kurva macerás.
Ezt nem tudtam, akkor jelentősen változott a régi rendszerhez képest.
Nem sötétzöldek, politikai okból és be is jött igaz nagy bukta volt és jobb lett volna ha meglenne, de hát ez már történelem.
Mindenképp kell, egyszer mi akartunk eladni és nem találtuk a tk.-t mire kiderült, hogy az elveszés tényét be kell jelenteni és meg kell hirdetni adott őjságban talán a közlönyben, várni 3 hónapot és utána állítják ki az újat és csak azután eladható szerencsére 1 hét keresés után meglett.
Hatalmas, az ifára heti 1-2 meló ha akadt a többi napokon rakodtam míg abtukkal napi 4-5 is előfordult, a kisautóval lényegesen többet lehet keresni mint naggyal és ez ma is így van na meg abból lett 1 év múlva nyugati autó4 év múlva vadonatúj is míg akik ifáztak azok azzal is hagyták abba.
Hatalmas, az ifára voét olyan hét, hogy 1-2 kisebb melót kaptam a zukkal meg sokszor naponta 4-5 kisebb is jutott nem beszélve, hogy azokból sok állandó is lett, a kisautóban többszörös pénz van mint a naggyal, ma is így van.
Csongrád bokrosra, így hivatalos bár Bokrosként külön faluvá vált maga a település, de attól még úgy hívják a cég telephelyének a helyét. 😄
Jól megvizsgáltak hogy alkalmas vagy-e,ugye?
Sose szokott ennyi lenni, csak felbaszott szerintem a sok nyanya akiknek mindig kibaszott sürgős mert azonnal meghal ha ki kell várni a sorát 🙈🤣
Te korodban az magas, komolyan kell venni... nekem idén lett 145-150 legtöbbx, azelőtt 130-nál sose több. Már kaptam is rá valami természetes bogyókat, aranysárga gömbök, nem tom, mi a neve, állítólag jó. Gyógyszer nem nagyon akaródzik 😟 mondjuk ennyihez még épp nem is kell.