Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vissza akartam keresni, amikor meg lett vádolva Bléd a közös zuhanyozás közbeni stíröléssel meg a ruha nélkül együtt alvással a tűzoltólaktanyában. Mert az mellé a gatyás kérdés Pipi felé elég magas labda volt, amit te le is csaptál.

Na, akkor vettem észre, hogy XYZ123 a zuhany témában Tsanyival vitázik és hogy a profil már csak fantom.
Bagoly mondja........
XYZ123 lett belőle, de ha megkattintod, jön a "sajnáljuk, ez az oldal nem érhető el".
Pont mint Bogyónál vagy Pocsesnél.
Ez épp most hogy jutott eszedbe?
Az érdeklődési körödre 😁
Szerintem nevet változtatott
Közben F. Leventét elveszítettük, ahogy látom...
Mert ha ezt kérdezem,abból te mire következtetsz?
Te meddig hordod a kölyköt ilyen játszóházba? olvasni számolni tud már? vagy az nem olyan fontos?
Téged tényleg ez érdekel a legjobban? 🤣
Hűha...
minek? Miért rajtad van?
Nekem is fontos a kényelem,ezért hordok órát,ha tudni akarom az időt,nem kell a telefon után matatnom,ha hívnak,szintén,megnézem az órán és ha olyan hív akkor a dolog ennyivel be is fejeződött.
Akkor gatya sincs rajtad?
20 fok alatt hordok ruhát mert egyébként fáznék(kezeit széttáró) Szép csupasz bőröm van nem vagyok egy szőrmók akinek még a háta közepén is ujjnyi vastag szőr van 😅
Remélem azért ha kimész a világba a putriból ruhát hordasz.
Mert azért a vizuális környezet szennyezésért életfogytot kellene kapnod,ha a susogóst nem birod hordani.
Nos nekem fontos a kényelem. Azt, hogy a karomon hordok valamit állandóan beleakad a pulcsiba, vagy soxor gépekkel dolgozom és nem lenne jó, hogy valami banális hiba miatt az óra miatt szakadjon le az alkarom. Egyébként sem tudok semmi idegen tárgyat elviselni magamon. Még egy 5 forintos nagyságú tetoválást se(kezeit széttáró) Te hordjad az órát ha neked az jó, meg hordja mindenki akinek erre van igénye nekem nincs(kezeit széttáró)
de arra ott van a telefon 😅 10 ezer forintért jobbnál-jobb telefonokat lehet venni amivel ha épen ki kell támasztani a szekrény sarkát mert ferde nem fogod sajnálni. Aztán időt dátumot is mutat még telefonálni is lehet vele és nem kell egész nap a kezeden hordani 😅
Hú de rühelleném ha nekem egész nap hordanom kellene valamit magamon. Még egy fülbevalót sem tudnék elviselni 😅
Tulajdonképpen lassan kiderül hogy mindenkinek van,csak neked nincs.Egyedül maradsz mint a hasitasival meg szőrös muffal.
mert hová kellett volna dobnia? át kellett volna hajítania a kerítéseteken? 😅
Meg se próbáld. Ilyeneket érvekkel úgy sem tudsz meggyőzni(legyintős)
mondjuk neked szükséged is van rá(gondolkodós) ha már te nem vagy okos legalább az órád legyen az 😅
téged eleve kizárnálak abból a körből, hogy van annyi eszed 😂
Ininek is van(kezeit széttáró) De annak legalább van annyi esze, hogy nem hordja és neked? 😅
asszem mutatni a pontos időt 😅
Neked ez űrtechnologia,hogy tudjam mennyi az idő,sosem fogod felfogni. 🤣