Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ez engem valóban nem érint(kezeit széttáró) Múltkor elmentem a fogászatra, mert időközönként levetetem a fogköveket(kezeit széttáró)
Faszán meg is csinálták ahogy szokták, 3 nap múlva leesett az egyik őrlőfogamról a korona gumicukor evés közben(gondolkodós) Szerencsém volt, mert másnap tudtam menni egy visszamondott időpontra így visszaragasztották, (meghajlós) ma egész nap a gyerekkel baxtam a rezet pesten az egyik játszóházban. A metsző fogam belsejéből lepattant egy darab úgy, hogy jövőhéten megint mehetek vissza a fogászatra. Szóval ha lenne okos órám ezeket előre jelezné vagy bakszahatnám az okosórát? 😅
de akkor zotyának minek??????? 😂
Volt egy üres státusz, fel akartak venni valakit, aki probléma esetén az energetikusnak is besegíthet, jött a villamosmérnök végzettségű ember február 1-i kezdéssel, március 1-én (pénteken) pedig fel is mondott. Nekem csak azért lett volna fontos, hogy ha az energetikus kidől, akkor ne nekem kelljen beugranom a helyére mint a múltkor, de ez most nem jött be.
:-(
Megint kereshetünk embert.
A kollégásat nem értem
Miért,mert kidobta a kukába?
Mert mindenkit erdekel, ezert:

Uj kollaga egy honapot birta, fel is mondott, megint keeshetunk valami ertelmeset. Aki elment villamosmernok vegzettseggel birt, nem tudta felvenni az utemet, meg allitolag penzugyi nehezsegei is voltak.

Masik, megyek az utcan, egy olyan 70-80 ev koruli ven buzi az utcan szedte ki maga alol a pelenkat es dobta a kukaba, azt hittem, rosszul latok.
Mert az is szúr, ahogy felcsatolod egy 2 cm-es tűt tol beléd. 😁
Tipikusan a libbantak ilyenek és még nekik áll feljebb ha az ember érvelni próbál
Én pl okosórát használok.Teljes jó arra amire nekem kell,ha festek és hívnak,csak ránézek aztán ha nem fontos nem is kell a telefont kotorászni.Nekem pl a telefon mindig el van némítva,az óra rezeg a kezemen.
MÁV kedvenc 😂 én csak szeretem volna ráülni ,de nem volt ekkora szerencsém
Probald meg a Virago topikot, bar 90 szazalekukat ismerem es ketlem, hogy lesz cserepartner.
Ellenben az 535-et el tudod sutni es a megfelelo csoportban adok linket ket 750-1100 szetthez, ha van ra igeny.
utolsó percekben volt egy szállító targonca anno a vasútnál de sokat mászkáltam olyannal
már akkor tudtam hogy az elektromos jármű mekkora királyság 😂
Erre itt esélyed nem lesz........
Most erre mit mondjak.......itt vannak emberek akiknek mindenki hülye ha nem olyan faszul él ahogy......ehhez képest ők a kisebbség abban amit megszólnak.
Ráadásul az óra nemcsak a funkcionalitása miatt viselt dolog.
Üdv. Valakinek esetleg xv 750 előretolt lábtartó szett van eladó?
Esetleg cserélném 535 előretolt lábtartó szettel.(azt vettem, de nem talál)
Szintén .......
én vagyok az, gyerek korom óta mindig volt karórám
Vettem filleres tepőzáras szijat es nyugalom van. 😃
A vérnyomásmérő se atom pontos, havonta kalibrálni kell, ami azt jelenti beviszed a vérnyomásmérőbel mért pontos adatot. Ez a bőr fénnyel letapogatása azért egyik esetben sem a legpontosabb, azonban ha problémás a viselője legalább támpontot ad és naponta akárhányszor mérhet, illetve van.folyamatos mérés is.
Van nekem is de a műanyagszijasokat nem.szeretem annyira. A samsungnak az órája van de az hamar merük, meg egy kinai gagyi az kibir négy napot is és mér ekg vérnyomás pulzus, azt csak emiatt vettem. De egy időben levették a támogatást és a telefonnal se kapcsolodott, ugy meg az idöt is csak tájékoztató jelleggel közli😃
Saccolók, leginkább azért tudják ezeket a funkciókat, hogy el lehessen adni őket 😅 A pulzus az egyetlen, amit viszonylag pontosan mér.
Vérnyomásmérőből van nekünk pár, Omron, nem a leggagyibb, azok közt is 10-15-ös eltérés lazán előfordul. Mit "tudhat" akkor egy óra?
Van mar ilyen. Nyilvan kozel nem olyan pontos vagy tevedhetetlen, mint a bor ala ultetett szenzor vagy a verminta, mert optikai szenzoros a cukormero is, de van. Amikor utoljara hallottam errol, pl. feketeknek asszem nem javasoltak, mert a sotetebb bor meg jobban zavarja.
EKG, vérnyomás mérő, vércukor mérő
az ekg még el tudom képzelni, de pl a vércukor hogyan? ha egy óra megméri akkor minek szúrogatják magukat a népek?
vérnyomáskor is durván el kellene szorítani a csulkót szóval pumpálható szíj kellene
aztán lehet van ilyen de én még nem hallottam ilyen kombinációról
gyereknek van ájfónos órája, azért van hogy ha rendezvényre megy arra küldik az üzeneteket, pulzust tuti mér meg fene se tudja még mit de tuti nem egy komplex orvosi műszer
Meditime vagy mifene az 50-55 lepedo asszem es pont azt tudja, amit felsoroltal az elejen.
(jelzem, nem ertek hozza, ocsem a tech-szexualis, csak meselt rola, hogy szemez vele)
Én nem használok okos órát, mert rühellem ha valami a kezemen van, de azért egy komolyabb cuccban, van EKG, vérnyomás mérő, vércukor mérő, véroxigénszint mérő, meg nyilván a megtett távolságot, lépést is számolja, ebből tud elhasznált kalóriát számolni, elkerülhető a túlterhelés ami szintén nem jó, meg a kiéhezés, ami intenzívebb sportoknál fordul elő, amikor minden energia tartalékot elhasználsz, és így hatékonyabb tud lenni az edzés.
Meg aztán ha valami egészségügyi bajod van azt is elég jól tudják jelezni ezek. Magyarán előbb észreveszi hogy infarktusod van, mint te.
Üzenetek, hívások, meg telefonos vezérlések miatt sem kell előkapkodni a telót. Nyilván Pipit és téged ez sem érint.
Mondjuk még ha elviselném is a karórát, százezreket nem adnék egy ilyen szarért. Max 50ezer amit rászánnék, de azért manapság tényleg csak egy lépés számláló, meg esetleg pulzus számláló karórák vannak, az meg megint nem ér ennyit.