Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dehogynem, csak mas arfekvesben :)
aztán ez a sport nevű valami okosórák előtt nem volt???
Ez csak azoknak kell akik sportolnak....téged nem érint 🤣
Igen.
Igény szerint van ilyen-olyan.
Iphone-os külön állatfaj 🤣
az okos óra egy remek példa arra hogy egy kitalált szükséglethez csinálnak egy terméket amit egy jó reklámmal el lehet adni
pl sógornőm lelkendezve mondta hogy tud úgy telefonálni hogy közben öltözteti a gyereket, mert már járt úgy hogy nem tudta felbenni a telefont emiatt, de amíg elviszi kocsival az oviba a gyereket közben is tud beszélgetni, és ez annyira jó.....
ezért költött ájfónos órára egy jól látható 6 számjegyű összeget miközben egy jobb minőségű bluetooh füles 4-5 doboz cigi áráért kapható
én el sem tudnék képzelni annál fontosabbat, hogy számoljam a lépésemet meg mérjem a pulzusomat(meghajlós)
😂 Ki az az idióta aki ilyet csinál? Te zotya mit kezdesz ezekkel az információkkal 😅 Ez alapján vásárolsz joghurtot a lidülbe vagy ha sok a lépés ehetsz kolbászt is? 😂
És attól függ a szállítási ár hogy mennyire ment fel a pulzusod? 🤣
hát kisebb telefon van mert ilyen a nókia c2 és az övtáska a legjobb dolog azért mert egyszer valaki kitalálta, hogy már nem divat akkor is kibaxot hasznos(meghajlós)
Én nem ismerem ezeket az okos órákat, nem is érdekelt sose, azt se tudom, telefonálni lehet rajta? Vagy csak mutatja a hívást?
szerintem blődi simán megveszi (gondolkodós)
Raktar rendezes,ulogarnitura kihordas stb,van rajta lepésszámlalo,pulzusmérés.
Karcosnak karcos,de nrm erdekel,tobbet birt mint a ket kijelzot elhordott telefonom ugyanugy rakodas kozben.
miközben felcipelsz egy szekrényt a hatodikra megnézed időnként hány óra van?
amúgy a kézen rakodás közben sokkal előbb sérül az óra mind a zsebben
nekem se azért lett karcos a seiko mert a kanapéból kiállt egy rugó és fetrengés közben néha hozzáért
Tobb alkalommal volt hogy rakodas kozben serult a telefonom,nem szokasom magamnal tartani,nyaron rovidgatya-polo comboban sem mindig tartom magamnal.
Az egyik kabatomban kisebb zseb van mint a 6,5" telefon,ha lehajolok kiesik,nadragzsebbe se kenyelmes,hasitasit a buzik es pipi hord maganal,kisebb telefon nemigen van mar,stb.
Idot figyelnem meg kell,nem vagyok lusta munkanelkuli kanapébálna.
Jo nekem ez az okosora.
akkor miért basztatsz hogy vegyek bojlit rajta? ha eladhatatlan a termék.....
na tessék megmondtam(fejét fogó) Elég hamar igazolást kaptam(kezeit széttáró)
köszönöm ini de én most nem élnék ezzel a lehetőséggel (kezeit széttáró)
egész eddig azt taglaltam, hogy csak a leg idiótábbak hordanak bármiféle karórát is.(kezeit széttáró) Így venni sem veszek(kezeit széttáró)
Ja,vannak a hülyék akik ez miatt előássák a telefont.Na meg aztán szerinted órát a hülyék hordanak,de a derekadra felcsatolt kacatos táska normális,igaz?Az óra zavaró,de egy hasitasi nem......
mennyit adnál érte? ha ingerküszöböt eléri akkor viheted és bojli lesz belőle
egy üveg csere és újszerű éesz a cucc és villoghatsz vele amikor beszeded az albérletet
de ha nem cserélsz üveget akkor az órán is látszik hogy jómunkásember vagy nem egy díszbuzi aki a rúdon táncol mert karcos az üveg
nálam igen van övtáskám 😅
mija a faxt tárolgatod? Miért nem veszel az árából bojlit?
tény, hogy ha úszkálok a tengerben egész nap akkor ezt nem biztos hogy tolerálná a telefonok többsége, plusz a kisgatya zsebben lehet el sem férne
de ha ilyen helyzet állna elő, akkor meg kurvára nem érdekel hány óra van
én el sem tudok képzelni olyan élet helyzetet ahol fontos tudnom hány óra van de a telefont nem tudom magamnál tartani
Fel se tudjatok fogni hogy a telefon magadnal tartasa sem mindenhol megoldott es tuti,a kezedet meg ritkan ejted le,vagy teszed mindenhova latotavon kivul.
94-ben vettem és még mindig fasza, bár kissé viseletes
igaz az elmúlt 15 évben a szekrényben pihent mert teljesen felesleges az óra viselése
ami érdekes hogy kb egy heti fizetésem volt akkoriban ez az óra és most 70 ezer egy ilyen óra újonnan ami nagyjából egy melós heti bére lehet itt vidéken