Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Továbbra is azt mondom hogy hülye vagy, hogy nem vállaltad, ez a neked való meló. 😁
Közel 500ezert megkapnál havonta. Az sok bojli. 😁
mászkálni kellene egész nap
távcsővel nézegetni a népet
meg ami még éppen akad
heti 5 napot még vállalnék is de heti 7 nap x12 óra 1400-ért nagyon karcsú
És mi ezzel a gond? Nincs kanapé?
Pipikem,ész is kell nem csak neprajzos papír,ha elírod a gyogyszert mari neni bekrepálhat.
fél milláért inkább elmegyek a nejed mellé aszisztensnek 4 órába
😂
ez egy halas tó és a vendégektől kellene zsetont elszedni meg kifelé ellenőrizni mit visznek, ha visznek méregetni a halakat, írogatni a számlákat stbstb
macera munka az
Pedig mekkora buli lenne, hogy egész nap együtt pecáztok, este meg előhúzod az igazolványt és rommá büntetsz mindenkit 🤣
Tegyel ki egy tablat hogy takarodjanak haza,te a halakat őrzöd. 😆
ez a lényeg hogy minden nap kellene menni áprilistól októberig
persze pár napot ki lehet hagyni, de ne legyen rendszeres
ez egy peca tó, nem csatorna parti tekergés
Ha tényleg minden nap kéne menni - mert ilyen munkahely nincs- akkor az havi fél guriga lenne... ennyire nem kell a péz?
Miközben basztatod a júzereket, be tudnád dobálni a bojlijaidat munkaidőben 😅
csak túl sok a napi 12 óra heti 7 napon
nyáron meg tömegnyomor van, és utálom az embereket
Na jo,de a halôr csak recskazik a vizparton meg szedi a lovét a hülye pecásoktol nem?
mindig mérlegelem a belefektetett energiát és az érte járó juttatásokat, ezért lehetett többféle indoklás miért nem csinálok valamit
de igazság szerint ez mind csak a lustaságra vezethető vissza, mert ritkán lépi át a lustasági ingerküszöböt a juttatás mértéke
pl nem vagyok lusta naponta 3 órát robogózni a csatorna parton azérthogy beszórjak a vízbe 6 szem bojlit, mert ugye ennek van értelme
ellenben nemrég utasítottam vissza egy halőri állás mert 1400as órabért kínáltak napi 12 órával, ez nagyon ingerküszöb alatti pénz volt
De mennyi nyakatekert magyarazat volt. 😆
csak egy indok van: kibaszott lusta vagyok
Őszintén:
Te hányszor indoklod meg hülye dumával hogy miért nem dolgozol?
Trollkodok. 😆
őszintén:
ez a magyarázat hányszor változott? 😉
Mondjuk én nem voltam kovidos.
Most volt hogy nátha került 3 napot.
Nem. És el is volt magyarázva, de ez is meghaladja a felfogó képességedet, mint az okostelefon 😆
simán csak szorít mint állat, utólag kiderült hogy az nekem már volt ilyen, de nem vitt el a komisz
most nem kellene baszakodni a gyepráccsal
Magyarul mindig oda jutunk hogy az orvos volt rossz. 🤣
Na ha az első 3 szó után abbahagyod a mondatot, akkor lett volna hiteles 😁 a többi az... izé.... hogyismondjam...
Ami "kicsit szúr szívtájékon" az a bicskás cigánygyerek péntek este a dizsi előtt. Hallottam már pár infarktusosról, mind azt mondta, annál szarabbat még sose éreztek... persze vannak kicsik, de azoknak meg nincs következménye.
Diagnózist felállítanod a szintén szakértő bléd komád meséléséből - na az igen 🤣
Azt se tudjuk, hány éves, milyen betegségei voltak, túlsúly, ital, drog, örökletes tényezők, egyéb előzmények... ezek nélkül egy kardiológus team se tudna mit mondani.
nem vagyok orvos, de ha a szívizom ilyen mértékben elhal általában tudtommal infarktusok eredménye. Van olyan aki észre sem nagyon veszi kicsit szúr szívtájékon aztán jobban lesz azt megy minden tovább. Persze lehet számos más oka is lehet a dolognak sajnos az eredményen ez már nem változtat.
Előtte nem volt neki ilyesmi problémája