Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Susogós felső ujját is fel kell húzni, az elég szoros szokott lenni. :D
Szóval szerinted az egyszerűbb hogy oda nyúlsz,egy patent,telefon kihúz,egy gombot megnyomsz majd telefon vissza,patent vissza,minthogy ránézel a csuklódra?Te teljesen hülye vagy.
Nem,te hülye vagy genetikailag kezeni barmit ami bonyolultabb mint egy dobókocka.
Mert elotte fekeztek,a keresztfater meg nem.
Igy sajnos ledobta a ruháit.
mér áll ezen ilyen szarul ez a váznyúlvány?
Nekem az a gyanús ami nem gyanús (szemeit körbeforgató)
Ebből semmi nem igaz amit leírsz.(kezeit széttáró) Az övtáskám jobb oldali telefontartója ami legkívül helyezkedik el egy patentgomb telefon a kezembe telefonon 1 gomb. és mind ezt egy kézzel oda vissza meg tudom csinálni nekem nem kell flancolásból 2 kezes huzogatós telefon kell az a bánatnak 😅
hát mija faxnak húzogatós telefonod van 😅 Nekem nem kell huzogatni csak ránézek 😅
azt hittem nézi rajta a világidőket 😅
na erre is kb. annyi szükséged van mint éhes kutyának a szarásra 😅
olyan ez mint a "barátok közt" teleregény(kezeit széttáró) Ha néhány hetet kihagytál akkor sem maradtál le semmiről 😅
Csak egymasra rakva,probanak.Megy vagni kell belole.
De elotte rozsdamentesites,a bontott elem is suzuki,sajnos.
Azt megköszönném.
Van 535 sportsterem is, de azon már előre tolt van, valószínű ezt elpasszolom.
Megvan a bontott elem,levagni kell es felheggeszteni.Pikk-pakk,ket het.
Ennyi.
úgy nézem sűrűbben kell fejni a kecskét 🤣
https://www.facebook.com/reel/1508079716591776
ha erre magastól rájöttél pszichológus segítsége nélkül akkor a helyzet nem menthetetlen
Hogy vannak -e ? Hajaj ! Főleg így tavasszal az első karikánál , IS pl. ! 🤨
Vannak gondok.
Tél,miféle tél?Gumis ujjú esőkabát?Az meg minek,ki az a hülye aki esőben sétálgat?
A legtöbb fotelvirológus, napelemszakértő, életvezetési tanácsadó és gyenge a lelke? A kettő valahogyan fura.

:-D
Az van, hogy manapság* a telcsi inkább szükségszerű, így a karóra hordása eleve plusz feladat.

*mai kor, társadalmi elvárások, igény, kulturális betagozódás, stb.
Télen, vagy a gumis ujjú esőkabátot pl.
Na kerültem egyet a bivallyal így elkezdtem a 41. nagymotoros szezonomat ! Meglátogattam a barátomat , aki most vett egy GTR-t ! 😉
Miért ne legyen? Hosszú és viszontagságos időbe telt egy ilyen jól fejlett és mindenre kiterjedő paranoiát kinevelni és most már nem válnék meg tőle.......nekem minden és mindenki gyanús....tényleg, veled mi is van? 🧐 😬 😆