Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát a mobilkor előtt nekem is.(kezeit széttáró) Mivel suliba jártam ott tudni kellet az időt. 😅 Voltak 7 zenés óráim de a csúcs 8-ikba SZÁMOLÓGÉPES kvarcóra(meghajlós) Szakközépben a weszkócsizmás, hosszú hajas korszakban volt láncos molnia zsebórám. 😅
Ki az a marha aki egy szaros órát ékszerként használ? Bár én ezeknek az ékszereknek se vagyok a híve asszem egész életemben volt egy (ha az alsó tagozatos színes csuklószorítókat nem számoljuk ide) vékony ezüstnyakláncom valami csajomtól kaptam de a hosszú hajam miatt kényelmetlen volt a viselése mert mindig belegabalyodott. Aztán hála jó istennek szakítottunk. Úgy, hogy az a gyötrelem is lekerült a nyakamról.(meghajlós) Meg van valahol egy jegygyűrűm 20 évvel ezelőttről. Az asszony tárolja valahol. Még régebben ha mentünk öltönyös nyakkendős helyre akkor előkotorta, de az egyik vagy kb. 10 évvel ezelőtti ilyen esemény után csak nagyon nagy kínok között sikerült levenni az ujjamról azóta azt az ékszert sem használom(kezeit széttáró) Meg hát azon a véleményen vagyok aki 50 évesen is olyan fess, jóképű, sármos, vidám és humoros amolyan magam fajta pompás fickó mint én(meghajlós) Annak nem kellenek az ékszerek(ujjával nemet mutató) És parfüm sem kell(ujjával nemet mutató) Mert egy igazi férfi mindig egy kicsit sörszagú és húgyszagú(meghajlós)
Meg mindig a stratos 2 van napi hasznalatban nalam,mar kezd az akkuja egyre kevesebbet birni,talan van egy eve meg hogy naponta toltore tegyem.
Az óra ékszer. Ékszert meg én se hordok hétköznap. Van egy szép kerámia órám, de csak akkor veszem fel, ha kioltozos rendezvényre megyek, kb mint a nyakkendőt. Még aztán nem is érdekel az idő annnyira 😄 mobilkor előtt mindig volt órám.
asse értem ki az a kretén a mai világban aki még órát hord??? Utoljára bejárós koromban volt óra a kezemen. Az is csak azért mert nem volt még mobilom(kezeit széttáró) aztán jött 96 és meglett az első erikszonom(meghajlós) Na azon már volt óra meg ébresztő stb. nem is értem, hogy létezhet még olyan ember egyáltalán aki órát hord 😅 Ha autóba vagyok abba van óra. Ha nem az autóban vagyok és kíváncsi vagyok az időre akkor az övtáskám tépőzáras telefontartójából előkapom a korszerű nókia c2-őm és mindent is látok(meghajlós) üzenem azoknak az elmaradott szerencsétlen flótásoknak akik még órát hordanak 😅 hogy 10-15 körül lehet venni mobilteelfont és az már többet is tud mint az időt mutatni és még csak lóbászni sem kell a karral együtt(meghajlós)
Nekem is van edifice-em,de inkább okosórát hordok,legalábbis a sima hétköznapokon.
Jól sejted.
Gondolom a DCF77 szólt a Citizennek, hogy ugorjon elsejére :)
Vagy két hete a közelébe nem jártam és elsejét mutat, a casio meg 30-át, bár azt ugyan hordom mindennap de szartam rá😃
És nem hivalkodó legalábbis az értékes. Hozzáértő vágja az értékét de én biztis nem mondom meg a legtöbb óráról mennyit ér. Aztán a legegyszerűbb bőrszijas mutatós max egy dátummal másfélmillio.....
Ugyanolyan tulkok )én tűrhőt mondanék inkább) ezek a 20-30 milliós órával villogó celebek is... berki, tiborcné, rogán tóni 😬
Jól lőrincünket csak azért nem totózzák le ilyenekben mert szerintem nem ismeri az órát
Casiom is van, egypálcás de nagyon jó. Mondjuk azt állitgatni kell😃
Ahhoz elég egy kétszázötvenezres óra.....az enyém tudja, nem kell dátumot állitgatni......
Nem, azt csak a pár 1000 ft-os kvarcórák tudják 😁
Nekem csak egy Casio van, de én ezzel is boldog vagyok, legalább eredeti 😁
Ezek inkabb ékszerek,csak nem a tulok ujjnyi aranyláncok es karkötők világa.
amúgy ezek a 10+ millás órák másképp mérik az időt mint az én szűk 30 éves seiko 5 vekkerem?
pl tudja melyik hónap 30 vagy 31 napos?
Hat,ujrahallgattam,azt mondja hogy az EREDETI ROLEX DAY-DATE-nek nincs rövid?
Az hogy a kamunak van rovid es hosszu irrelevans.
A jutyúber csávó is rosszul tudja, van olyan koppincs, ami hosszú dátumos. Tasinak ezek szerint még ennél is olcsóbb koppincs van 😅
https://www.replicaorak.com/te...
De ki az a tasi?
Lehet hogy az öreg tasit is átbacták az arany rolexel, valszeg egy száz eurós másolat 😁
Én azon lepődök meg hogy az órás csávónak feltünt a tasi. 😆
Hát, neki nem jött át.
mert honnét lenne rolexre pénz amikor egy rendes tolómérőre nem futja neki?
Ezen most besírtam. 🤣

https://youtube.com/shorts/L4y...
500 ezer 360 órával, de megérné
szerintem egy épeszű ember nem vállalná ezt