Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez lett, azt mondtátok jó lesz mert szivattyú alakja van 🤷‍♂️😁
Akkor félreértettem. 🙄
amit én otthon szögeltem csepel kompresszor+gáztartály 1000x profibb cucc mint a lidl termék.......
pedig nem sikerült jól mert csak kicsi ékszítárcsa van rajta(gyári el volt törve) aztán nem tudtam nagyobb anyagot túrni
szivattyúban meg válaszd a pedrót, öreg vagy már ahhoz hogy szopasd saját magad
Először is,jogosítványról van szó,nem személyiről.Az pedig hivatalosan 4000ft,ügyfélkapun ingyenes.De ez itt is le van írva.
https://jogositvanyhosszabbitas.hu/

https://magyarorszag.hu/szuf_u...
Na fasza. Mindenesetre ne nagyon szappanozd be magad. 😁
Mi most csinálunk szombaton "búcsú"bulit az egyik kollégámnak,mondta neki a doki hogy max egy hónap és vége a dalnak.Igazából az ő ötlete,szeretne elköszönni.
Meghalt a kompresszor, ez a parkside nem az igazi már, szerencsére a lidl nem szarozik. Holnap jön a szivattyú teszt 😁
2014ben valami 1500 forint volt, a személyi mintha erre emélkeznék, a jogsi meg talán 6 de nem biztos
arra emlékszem hog ykb ugyanaz a procedúra, a műanyag lap se vastagabb mégis a jogsi volt a sokkal drágább, szóval színtiszta lehúzás
amúgy az a vicces hogy fatertól nem tudtak ujjleyomatot venni olyan sima az ujjain a bőr hogy nem volt értékelhető lenyomat
aztán 1 évre adták meg neki 78 évesen..... régen már 60 felett visszavonásig volt érvényes
de adtak valami papírt hogy menjen dokihoz akkor majd 5 évre megkapja ő is ha igazolják hogy valami miatt nincs ujjlenyomat
Egy magánház félhomályos pincéjében érdeklődtél sötétbőrű fiatalembertől vagy valami hivatalfélében? 2016 óta illetékmentes a sz.i.g.. 😄 Esetleg nem az eredeti adataiddal kitöltöttről ment az üzlet? Mert akkor olcsónak is mondható. 🤑
Én nem kérdeztem, hanem csináltattam. Személyesen bementem, és ott sem ügyfélkapun kérelmeztem. És egy forintba nem került. 👌
Na.
Az egyik közfoglalkoztatott gége (vagy ott valahol) bejött ma három hét után a táppénzről, megműtötték és azt az izét rakták be neki, amit beszédkor be kell fogni. Ugye évtizedeken át cigizett, ivott is, de az másik téma, hogy miből, azt nagyon nem tudom, mert közfogisként a nettója a 100 ezer alatt volt szerintem. És hát most ha leszázalékolják, mi a túrót fog kapni?
Így lehet szándékosan elkúrni a saját életünket.
Én amikor csináltam,két hete,kérdeztem.Aztán mondta a nő hogy személyesen 4000,vagy 4000 párszáz,ügyfélkapun ingyen,de ismerősnek úgy is jó volt hogy bement személyesen,viszont ott helyben kérte ügyfélkapun, a nő segített neki,és úgy sem kellett fizetni,pedig neki sem volt fotója,ott csinálták neki.
nekem mindjárt lejár a személyim, de leszarom, a jogsi is elég az azonosításhoz, külföldre nem tervezek menni
majd ha lejár a jogsi azt megcsinálom
Nem tudtam ügyfélkapun intézni, mert be sem fogadja a kérelmet, mert nincs fotó és webkamerás kapcsolatom sem. Személyesen bementem, fotóztak és 4 napon belül hozza a postás. És ingyenes személyesen ügyintézéssel is. Vagy csak nem kellett nekik a pénzem? Az is lehet. 😆
Pont így.
Hogyan foshatnám vele tele,hisz nincs is mellékhatása.
Nekezd mert blődi beindul es telifossa a topikot kovidmellékhatas linkgyüjteményével.
az euban tovább lehet adni
plusz le lehet választaniba gépekről( állítólag)
Á, erős napsütés sem jó, mert vakít, kis fátyolfelhő kell, különben elő sem veszem a motort. 😆
Amúgy motoroznék én, csak elkapott a COVID 😆
Még annyit a témához, hogy a laptomon nekem full legális Win van. Asztali gépen én is sokáig kínlódtam a törésekkel, de mindig próbált kicseszni az MS. Olyan frissítések jöttek le a gépre ami csak elcseszte, és tömegével szórta meg ilyenekkel a gépet. Amióta van rajta ilyen mennyiségi kulcs, ugyan úgy működik mint a laptopon lévő.
18-23,kék ég,bárányfelhők,szél kizáró ok.
Ezek céges, mennyiségi licenszek. Elvileg nem lehetne tovább adni, de kit izgat?
A tört windowsal mindig voltak gondok. Ezzel nincs, csak akkor ha lebukik az adott cég, és letiltják a jogait, de nekem nem volt még ilyennel gondom.
Csak 21 és 26fok között motorozunk. 21 fok alatt hideg az aszfalt, felette melegünk van, aki mást mond az buzi 🤣
Ez sem egészen így van,ha nincs fotód,de van webkamerás kapcsolatod akkor sem kell bemenni,igen,azért volt neked ingyen mert gondolom ügyfélkapun intézted és csak a fotó miatt mentél be.
Csak akkor nem kell bemenni, ha van a rendszerben két évnél fiatalabb fénykép. Nekem most ezért kellett bemenni személyesem, mert nem volt fotó. És személyesen intézve is ingyenes.