Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

egyiket se hiányolom
Ja, azután hogy petrójózsi meg Hrczolee a tárkányi barom eltávozott innen, elég szürke életet élünk itt sztem, pedig jó ha egy héten kétszer idenézek.
Ja.......esélyes......a pinki el van azzal a négy öt rajongójával zárt topicban. Nem is értem ezek mér nem egy viber csoportot hoztak létre. Bár akkor pinki nem tudná kiélni exchibionista vágyait......
Olyan ez mint a hegylakóban? Csak egy maradhat? 🤣
Szerintem Blődi, Zoli, Freelac, meg Pipi kitartanak a világ végéig is egymás baszogatásával 😆
Bogyót lehet látni néha a 4esn a Keleti-hídnál cigizni a kolbászzsír szinü retyó mellett, Pocsest meg felhívom a jövő héten, mert megyek Komárom környékére egy emelőgépért, aszt hátha összefutok vele.
Az tök jó, legalább kevesebben vagyunk. Még néhány év , csak pipi lesz itt az üzifalon és pörgeti magának, meg persze a pink nőstény a sajátjába elkülönítve, mivel ott is egy emberből kettő skizofrén. 😵
Francnak pazarlod a pénzed. Arra nem okosóra kell, hanem pillanatragasztó. Lehet kapni a Lidl-ben a pénztárnál, aztán az is tart annyira mint a fogorvosi ragasztó. 🤓 🤣
Nekem nincs "okos" oram, van egy hagyomanyosnak nevezheto, katam ajandekba ugy 5 eve, akkor vrtem fel 5-8 alkalommal, amikor az ajandekozoval talalkoztam.
A telefonom pont jo mindenRe ami szukseges, a nap kozbeni pulzusmrest feleslegesnek gondolom, igy nincs szuksegem olyan eszkozre, ami meri.
Lassan mindenki lép innen......nem csodálom.
egy órával? Ha a londoni big-ben óratorony óráját a nyakába akasztja toronyóra láncostól zotya akkor sem lesz sportos én nem is fog annak tűnni soha az életben 😅
pedig kell, hogy érdekeljen(szemeit körbeforgató) Mert úgy néz ki szerencsémre mamlasz téged előbb faxra húz mint engem ezek szerint jobban bejössz neki(imádkozós)
Ez mondjuk jogos kérdés...ő csak sportosnak akar tűnni 🤣
Na baszki innentől kezdve meleg fronton te is gyanúba keveredtél(óranézegetős) 😅
arról csak nem tehetek, hogy nincs ízlésed 😅
Melyik lenne előttem kedvenc blődi vagy zotya vagy frici esetleg? 😅
asszem ezt már nem tudod megmagyarázni(kezeit széttáró)
te ilyeneket visszakeresel?
Jegyzetelsz baszki? 😅
Kinek jelentesz? 😅
pocsecst múltkor láttam még valamelyik totyikban ezzel a nikkel bár neki van minimum 5-6 ő az a kaméleon típus(kezeit széttáró)
Szétszedette ezt a topikot még 3 másikra a haverjával az sm-től aztá összeütögette a tenyerét és mint aki jól végezte dolgát itt hagyott bennünket mint szent pál az oláhokat(kezeit széttáró)
ezt honnan lehet látni?
az nem fontos(legyintős)
Szerintem előbb homár az aki nem nővel alszik hanem egyedül.Az meg hogy te a pipit mikor kívánod meg,engem nem érdekel.
Nem is azért kerestem vissza, hogy "terhelő vallomást" keressek, csak kérdezted, hogy Mlas mire következtet a gatyás kérdésből.
Valami zuhanyos élcelődés rémlett, azt kerestem - arra akartam csak utalni, hogy most is az a vérszívás tárgya, mint akkor.
Most is pipi gatyájára fókuszáltál... mondjuk ha én homár lennék, akkor is valószínűleg pipit kívánnám meg legutoljára 🤣
Hát akkor jó hülye vagy,mert azt nem én írtam.
A közös zuhanyzós sztorit nem én meséltem......A ruha nélküli együtt alvás megint nem fedi a valóságot,annyit meséltem hogy volt egy kolléga aki a 40fokba azt mondta,ő leszarja,nem fog megsülni,de ha jól tudom szóltak is neki a körlettársai.
Az nem csak vád, jól emlékszünk rá... megtalálni itt bármit nehéz, mert szar a kereső rendszer.