Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma viszont megtaláltak biztonsági övvel , megint 13e Ft és most adtak 3 pontot is ! mindjárt bőgök ! 🤨
Ez így szép és jó csak amikor este végzel az ország másik végében és még haza is kéne érni akkor te szívsz, a főnök nyugodtan van otthon és nem fogja a gyorshajtást sem fizetni, oldd meg.
Hülyék voltak, simán nem kell előzni. 60-al végigporoszkálni egy Suzuki Ignis mögött, aztán ha jön a főnök, közölni vele hogy a korlátozás miatt nem tudtál előzni. Ha jól keverik a lapot a főnök még a gyorshajtást is fizeti, csak ne legyen vesztesége 🤣
Akkor nem mindegy mit ír oda? Persze tudjuk, hogy nem, mert simán ez csak duma volt, és azért írt 70-et hogy biztosan megbasszon, a 80-as határ miatt meg ha panasszal élsz akkor még helyt adnának neki, és ezt ő is tudja.
Az előbb tévedtem, ez a faxság, rosszul nyomtam a telefont... bár jobban belegondolok a másik is faxság 😁
Ez az egész faxság, amit írtál felejtsük el inkább
Ha van hozzáférése, de azt hiszem csak a nav és az nkh nézi és azok is csak azért, hogy fizetett-e vagy sem.
ez a zéró sebesség tolerancia na az pont arra jó, ahogy veled is elbántak. Levezetek 300 km-ert tételezzük fel, hogy mindent megpróbálok, hogy szabályos legyek nem létezik az,hogy ennyi km er alatt ne legyen olyan, hogy ne lépjem a legnagyobb odafigyelés mellett se túl a megengedett sebességet 1 km/h-val. Ha csak sebességkorlátozót be nem kapcsolom. De nem vagyunk gépek emberek vagyunk nem elvárható ez. Ráadásul egy személyautó ahol a km órára lehet támaszkodni soxor nem fedi a valóságot. persze lehet azt mondani, hogy általában többet mutat mint a valós ettől függetlenül az nem egy illesztett műszer ami évente hitelesítve van hanem hozzávetőleges értéket mutat ami alapján nem elvárható a zéró tolerancia. Előzés? Arra nincs szabály, hogy akkor esetleg túlléphetem a sebességhatárt? Ha megy előttem a közúton valami fos 80-85-te arra nincs esély, hogy az szabályosan előzhető legyen(kezeit széttáró)
Volt felénk egy cég megvette az új furgonokat a főnök kitalálta, hogy lekorlátoztatja az autókat 90-re. Ne legyen bírság, meg ne legyenek szétcseszve az autók. 2 héten belül 3-an mondtak /volna/ fel mert mondták nem hajlandóak kockáztatni tovább az életüket. Nincs semmi sebességtartalékuk előzni nem tudnak ha kell kimenekülni se egy vészhelyzetből. Aztán a korlátozások kikerültek az autókból végül is így maradt mindenki a helyén(kezeit széttáró) Furgonról beszélünk ugye nem kamionról.
hát ha nagyon áskálódnak akár 3 évig visszanézegethetik a korongokat.
Bár ez a korongnézegetés már lassan a múlt homályába vész lassan kikopnak a korongos autók(gondolkodós)
ki
kiszámolható a vezetési időből, hogy mikor hol tartózkodhatott a teherautó. Ugye a rendőri megállítás is egy adott időpont az az alapja a számításnak a többi meg a videófelvételeken a núsznál
viszont az ellenkezőjét sem állíthatja. Ha ott van az egész tisztikar még akkor sem(kezeit széttáró) ráadásul egy ügy esetén ennek a legkönnyebb utána nézni, hogy az a teherautó hol hajtott fel és hol hajtott le adott nap hány óra hány perckor(kezeit széttáró) Minden is rögzítve van már(kezeit széttáró)
ez nem amerika. Hogy a seriff amit mond az szent és sérthetetlen.(kezeit széttáró) Itt mindenről bizonyosságnak kell lenni annak hiányában eleve megkérdőjelezhető a bírságolhatóság. Szép is lenne menne mögöttem civil autóval egy rendőr, felrakná a kodzsek villogót megállítana és és azt mondaná közúton, hogy jött utánam és az ő km órája 98-at mutatott ezért megbüntet(szemeit körbeforgató) ez amerika sok államában így van hát nálunk szerencsére nem mert frici tuti rendőr lenne akkor egész addig röpködnének a bírságok amíg valaki szívlapáttal agyon nem csapná(kezeit széttáró) Ekecsnél azért vigyorgott a rendőr, mert tudta, mind1 hol ment 80 fölött nem mehetett sehol. (kezeit széttáró)
Én különben a 0-tolerancián háborgok csak ! 85-nél leszabálykoz ez a mixer , de sajna az órára is húzza a 85-öt amit a rendőr 28 napig szankcionálhat is ! És az tény ,hogy azon a korongon húzott 80 felett . Így mindegy is hogy pálya volt vagy sem !
de akkor írja be a 80-at ne a 70-et. Aztán tuti a mai fészbukk világban nyilvánossá tenném. Majd mosakodhatna a rendőrség, hogy 1 km/h val még is csak baszakszik, holott azt kommunikálták, hogy ez nem céljuk amikor a tűréshatárokat megszüntették. Vagy akkor még is?
hát, hogy tartalmazná(kezeit széttáró)
ez érthető. Én sem baszakodtam volna 13 ezer ft-ért több lett volna a leves mint a hús. (kezeit széttáró)
Ha akarná igen !
de azt ki tudja keresni hogy pl 10:23-kor a pályán volt vagy nem?
Igen, de csak a szakaszokra bontottat mert ügyesen nem km-ként számolnak hanem 3-5-8km-es vagy ilyesmi szakaszokra bontották az úthálózatot amiknek fura módon mindig a lehajtók után pár km-re van vége így azt is ki kell fizetni hiába hajtottam le előbb, valódi km alapú útdíjat csak az fizet aki határtól határig megy végig.
ezt nem tudom
de pár hónapja szarakodott az útdíj rendszer és ismerős vette a jegyet mert piros volt a doboz aztán mégis levonta az útdíjat és vissza tudták nézni mikor merre volt a korongos géppel is
Szakaszonként és nem méterre pontosan, ha majd bevezetik kötelezően a gps-es tachot akkor lehet megállapítani, hogy hol mikor mennyivel ment. Az újak már vagy 2 éve tudjáj ezt, de a rendszert még nem állították fel.
gps alapján ki lehetne keresni, az útdíjas rész rögzítve van
Mondjuk ez így elég szopóka, hogy csak a sebesség van logolva, ilyen erővel 50 helyett is írhatta volna a 81-et, az meg több lovetta a kőcségvetésnek 🤣
Csakhogy nem pályán vették ki hanem főúton és csak ő mondja, hogy a pályán ment akkor ezt a rendőr nem tudhatja ha nem látta.