Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem vagyok biztos benne hogy az okmányiroda szóba áll veled tk nélkül. Ha elveszett esetleg kivétel lehet ha tud róla az okmányiroda de abba se vagyok biztos. Hogy mit tüntetsz fel egy papiron az nem bizonyit semmit.
Nem kell,ha fel van tüntetve hogy milyen okból nincs meg.Pl.ha elveszett is eladható,csak be kell jelenteni hogy nincs meg és rá kell írni az adásvételire hogy a régi tulaj nem kér pótlást.Szóval eladható törzskönyv nélkül.Hát igen,a tulajdon igazolása már egy más dolog,én személy szerint nem vennék semmit törzskönyv nélkül.
1985-86 minden nap jöttünk -mentünk 2 műszakba12h-t, az autók kint voltak Csehszlovákiában ! 😉
Nagymaroson nem !
Gabcikovo-ban Bős !
dolgoztál a bős-nagymarosin?
Kell a törzskönyvszáma....
Egyébként is azzal igazolja az eladó hogy teljes mértékben rendelkezik a jármű felett. Ö a birtokos, nem lizinges nem kölcsönkapott stb.
Látod , a vízlépcső sem jött be a magyaroknak , hiába dolgoztunk rengeteget rajta !
én kb. akkor vettem kézbe az általános 3-ikos kitűnő bizimet év végén 😅
nem tudom a zsuk az mekkora előrelépés lehetett az L40-es ifához képest 😅
bokros-ra
Javaslom kérj pontos tájékoztatást a kormányablaknál.De elméletileg minden további nélkül megveheted,csak az adásvételibe rögzíteni kell ennek tényét.
Sehogy, meg kell várni a törzskönyvet. Ha nincs törzskönyv, kell hivatalos papír, hogy miért nincs, elveszett stb.
Helló

Lenne 1 motor most kapott magyar rendszámot de ugye a törzskönyv 1-2 hét múlva jön meg, addig hogyan tudnám megvenni azt a motort és àtt is íratni ?
Köszönöm
én a végén vettem egy liszenszet pár ezerért az asszony gépére
örökké baszakodni kellett az okosítással, volt hogy 2 hétig volt hogy 3 hónapig fasza volt utána jött valami frissítés aztán már el is felejtette az okosságot
a w7 volt az utolsó amit csak 1x kellett okosítani
a w10-re volt valami progi ami mindig megtalálta volna magának automatikusan, csak olyanhozzáféréseket kért a rendszerhez amit nem szívesen ad meg az ember egy warez programnak
ezek a "szürke" serialok meg működnek, mondhat bárki bármit, gyerek régi gépén megy vagy 5-6 éve ha jól emlékszek ilyen 3-4 ezer körüli volt

azért a 10 lemezes w3.1 után a pendrivés w10 telepítés már más liga 😂
nem emlékszem pontosan de a dos mintha 7 lemezen lett volna a word6 meg 6 lemezen, egy délutánt bevett egy pc telepítés, még a norton commanderrel is, gépelések nélkül
..már hasít is rajta a Win10 Nkór Edition 😃
Gondolhatod, az évtizedek alatt hány elbaxást láttam 😁 ugye a "hozzáértők" 😂 Két sorral arébb betolt ATX alaplapi táp, alsó PVC védőjével együtt felrakott proc hűtő... 🤣 Meg a procizsír, mikor még tubusban adták a hűtő mellé - ember rányomta az egészet 🤣
sokkal egyszerűbb mint 20 éve
egyedül a cpu hűtőt nehezebb feltenni, némelyik akkora hogy a holdról látszik
gyerek egyik gépén szenvedtem vele 10 percet mert mindenféle lemezek vannak hozzá hogy ne törje ki az alaplapot aztán 4-5 alaplap típushoz is jó a hűtő különböző vasalásokkal
amúgy amióta nem kell a jumperekkel baszakodni bárki tud működő gépet építeni
Hogynelehetne,öcsém két bestoff tapasztalata a processzor "hűtőzsír"-ból csak a zsír ragadt meg,és hát kacsazsír volt a juzernél otthon,a másik hogy fordítva akarta a memóriát berakni,nem ment,rásegített kalapáccsal.
Hú, 4 éve nem raktam össze PCt, el lehet azt felejteni? 😁
Csak nehogy a mosdatlan, borostás kocsikísérő csinálja , arra figyelni kell! :D
Basszus ha ezt tudom, én is sofőrnek megyek 🤣
Sajnos annyira nem volt az tartós, 2009 rendesen betett. 😏
A teherautók jöttek sorba , a mesés meggazdagodásra még mindíg várok ! 🤔
Teherautózni nyilván előbb kezdtem csak akkor már 2 éve maszek voltam és zukra tudtam váltani ami előrelépés volt, kisautóra sokkal több volt a munka és elkezdődött a mesés gazdagodás. 🤣