Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

👍️
Ez lehet, hogy az ügyvédeknek jó, de nekem 15 rugó visszakérése annyit nem ér meg, hogy valami irodába elmenjek panaszkodni, sokkal többet vesztek az ügyintézéssel.
Kihagynám !
Ha ez nem felel meg a valóságnak nem írtam volna alá. Szépen rá kell menni ügyvéddel ha másból nem értenek.
Van most egy ügyvéd akivel van egy hasonló témám. Mesélte röhögve, hogy parkolási büntetések nagyrésze szabálytalan. Ők egymást képviselve az irodán, szépen elviszik a bíróságra a 15ezer forintos büntivel is, amit persze elveszít az önkormányzat. Persze nem a 15 ezer forint a lényeg, hanem hogy a vesztes félnek kell fizetni az ügyvédi költségeket, aztán erre kiszámláznak fél milliókat, és igazából nincs vele sok dolguk.
Nekem tényleg van nem is kicsi........vajon miért? Lehet, hogy semmiért. 😁 Viszont van az a mondás, hogy azért mert paranoiás vagyok attól még üldözhetnek. 🙃
3-400kg, nem? Én csak.arra gondoltam, hogy éppen rakod 6.-ba a bálnát 300-nál, és meglátsz egy ilyet keresztben 🤣🤣🤣
A tacho nem téved , hisz hitelesítve van ! Azért nem szabad más méretű gumit se feltenni ! És ezt a rend éber őre közölte is ! Tehát mivel hitelesített az óra el kell hogy fogadjam , mert a rendőr is ez alapján büntetett ! 🤨
Az írásban már az szerepel , hogy 70km/h helyett mentem 81km/h-val !
neked van üldözési mániád állandóan. szerinted ott fognak sorakozni a telephely előtt keresni a versenyautó pumpát?
tuti nem írtam volna alá(kezeit széttáró) 1 km/h-t a tahó is tévedhet(kezeit széttáró)
ha meg így van miért írtad alá vagy miért nem felebezted meg?
70 helyett mentél 81-el Örülj, hogy ennyi hivatásos sofőrként(kezeit széttáró)
hát kb. 6 mázsa egy ilyen nagybála. Amit össze tudtam számolni 1 pót46 2-ik27, 3-ik 34, 4-ik 10, 5-ik 10 bála(kezeit széttáró)
összesen : 127 bála * 600kg= 76,2 tonna(kezeit széttáró)
beszélj magyarul baszki nem ismerem az ilyen terminusz teknikuszokat utánanézni meg lusta vagyok 😅
Önkormányzati tisztviselő.(kezeit széttáró) Az a fajta aki bejár 8-ra megkvzik fél kilenc. Tologat némi aktát lehet van a keze alatt egy vagy 2 ember aki tevőleg csinál valamit.(kezeit széttáró) Az osztályvezetőnek nyalja a seggét, egész nap úgy csinál mintha csinálna valamit. Aztán dél ebédidő 13-ig mert minden nap hal van a menzán 😅 Délutánba átjárogat egyik irodáról a másikra okoskodik. Dumál. Jópofizni próbál azt hiszi valakit is érdekli(kezeit széttáró) Mindenkiről megvan a véleménye és ezt mindig el is mondja a másik kollégának. De csak mindig másikról a véleményt sosem annak akit véleményez 😅 Aztán hirtelen 15 óra(óranézegetős) Felkészül a hazafelé indulásra mert fél négyig van a "munkaidő" Ez van hétfő, szerda péntek. Kedd, csütörtök meg ügyfélfogádás van na az az ő igazi napja akkor tudja leckéztetni a szerencsétlen polgárokat(meghajlós)
http://youtu.be/pgr91L4z6qI;t=5s Oncsik Zoli is csak sejti 2 percnél mondja is ! 😉
Én robogóztam ma.
Nálam még a házban is felfúrt a rohadék ahol fel lett szedve a beton. Igen, repülő bogár, mivel van egy keret könnyebb lehálózni ha úgy van. Nekünk van rengeteg ha hulladék, de a levágott füvet, fahamut is bele lehet tenni.
Végre motorozunk is ! 😅
A bivaly se megy 5.-ben 300km/h val , csak sejtem ! 🤣
sehol , soha , csak sejtem ! 😂
Azt nem írta, hogy KÖZÚTON ment is már annyival.
Német autópályán ! 😅
A vakondot értem, de a tapasztalatom szerint veteményesben régebben nem voltak gondok nálunk. A bogár az a repülő bogár? Fahulladékom meg nagyjából semennyi, így ezek alapján - plusz a kialakításához a munka - nekem nem lenne előnyös.
Hangsúlyozom: nekem.
Hozzáteszem, a jelenlegi kertemben sem volt gond a vakonddal ADDIG, amíg az egyik oldali szomszéd el nem kezdte gyűjteni a telekhatáron a szemetet, hogy majd az komposztálódik és ihaj, mennyi dologra használhatja fel, na azóta néha megjelenik egy olyan dög.
(Tudom, most jegyezné meg valaki, hogy miért szemetet írok, hát, mert látni kéne a szomszéd kertjét...)
Azért nem vagy ép........, hogy lehet ilyet bárhova leírni főleg fényképpel? 😕