Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez a pumpa 91-es , a tachográf illesztése érvényes , de mégis 110km/h-val tud menni ! Kell is rejtegetni a korongjaimat ! 🤫
Nekünk ez a szimpatikus. Nem megy bele a vakond, jobban vedhető a bogarak ellen, bele lehet tenni a föld alá mindenféle fa hulladékot ami komposztálódik és táplálja a növényeket.
Az ! A motoros balesetemnél sem vizsgálták a motort , meg ezeknél is óriási szerencsém volt ! 😇
Pedig a rendőr elmondta , hogy a 28 korong bármelyikén talál gyorshajtást , büntethet , és nincs tolerancia , tehát hiába mondtam hogy autópályáról jöttem le , és ott mentem 80 felett , nem vette figyelembe az autópályát , és hozzátette , hogy ott is csak 80-al mehettem volna , úgy hogy mindenképen írja a büntit ! A jegyzőkönyvbe meg már nem 80-at írt , hanem főút 70helyett 81-el mentem ! Ez van !
Mázlista. 😀
kemény IQ teszt lehetett 😂
Mi a jó a magaságyásban?
Minden OK 0 pont ! 😇
Megfogom nézni !
Azért a helyedben én megnézném a nyilvántartást: https://magyarorszag.hu/szuf_u...
Pályán volt a gyorshajtás , de már lejöttem mikor kivettek sima közútiellenőrzésre , csak elkérte a tacho lapokat ! Szerencsére csak a mixer lapokat , mert a pumpám többet megy mint 100km /h !
Ez is érdekes, valami jó haverod lehet a főgóré a környéken, annyira mondjuk nem nagy góré, hogy meg se büntessenek az igaz 😆, de mások ezekért súlyos pontokat kapnak, a haver is ugyanilyen zöld papírt kapott és rajta van a 4 pont, 70 helyett 82.
Mixerrel !
A pont a jobb felső sarkában lévő kis négyzetben van feltüntetve ami 0 is lehet, de van, én úgy emlékeztem, hogy pályáról jöttél le mikor megállítottak és ottani gyorshajtásért büntettek meg 80 helyett 82-3 miatt, de itt 70 helyett 81 volt tehát nem pályán volt a száguldás hanem főúton, de így meg elég kevés a bünti gyakorlatilag kevesebb mintha kiküldték volna csekken.
Volt fix trafis klpem is , volt adatkérés , 30e Ft volt , nem kaptam itt se pontot ! 🤨
Azt viszont nem vették figyelembe , hogy autópályát használtam mikor szerintük 81-el mentem , pedig ott 80 a megengedett ! Így a jegyzőkönyvben mint olvasható , azt írta , hogy 70km/h helyett mentem 81km/h-val , amiért nem is járt volna se bünti , se pont ! Sajna ez van , a rend őre az atyaúristen ! 🤔
Én tobábbra is azt látom, hogy 92-93 körül hasítanak a kamionok a pályán, a 710-en meg 85 körül, gps szerint. Megint hoztam a futót, vennem kell felezett nyárfát magaságyásnak 😁
Elvileg pontot nem kaptam , se a jegyzőkönyvön ,se a zöld birsági papíron nem szerepel , 13000 e Ft azért lett , mert megemelték a bírságokat 30százalékkal ! 🙄
Így van !
Ha ekecsről beszélsz,akkor nem,őt nem a gyorshajtás miatt állították meg,az egy sima közúti ellenőrzés volt,ahol a tachot is ellenőrizték.
De, gyorshajtás miatt állították meg és ha a rendőrség kikéri a sofőr adatait akkor a cég köteles kiadni hisz könnyen beazonosítható a dokumentumok alapján, eddig csak pár ilyen esetről hallottam ls mind gyorshajtás miatt volt és igaz, hogy általában csak a csekket küldik, de előfordul mint most is, hogy be akarják azonosítani és akkor pont is lesz. Engem is lehet, hogy lekaptak kedden és majd kiderül, hogy csak csekk lesz vagy adatkérés is.
Büntetőpont akkor jár,ha a gyorshajtás miatt megállítják.Ekecset nem a gyorshajtás miatt állították meg.A védánál sem fog pont járni,csak pénzbünti.
egyszer valahol olvastam hogy szörnyen szar így áramot csinálni mert nem nagyon bírja az ember a nagyobb teljesítményt
Visszatérve a gyorshajtós büntidre, biztos nem vontak pontot? Haver ma mondta, hogy szerdán 70 helyett 82 körül vették ki a 4-esen és 39000 meg 4 pont volt na meg a cégénél egyik kollégájának az adatait kérték ki a főnöktől mert véda alatt gyorsan ment és öv nem, be kell mennie a kapitányságra a sofőrnek, biztos lesz pont.
Ennyire nem kifinomult. 😄