Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez biztosan szabálytalan a közúton.
Aztaq 🙈🤣

https://www.facebook.com/share/r/8LCFbvTdM88qQmpm/
"Szinte tudtam". Ez nálad oximoron.
Sejthető volt,el tudnám még képzelni navos próbavásárlónak is,oda pont ilyenek a jók.
Ez a fajta Sanyi ? 🤔
Tippeljünk, úgyse ismeri be 😁biztosan valami állami cégnél van mert egy maszek főnök az ilyen hozzáállást nem viseli el ( bár lehet, hogy ott egy seggnyaló, csak itt adja elő az oroszlánt)... saját vállalkozást nem hiszem, mert ott nem tud embereket szopatni... nem buta, de olyan nagyon sokra nem vitte, én valami közmű céges középszintű senkinek gondolom, valami irodán. 🤔
mert te előítéletes vagy.(legyintős) én börtön őrnek gondoltam. 😅 (kezeit széttáró) Csak azért nem állami ítélet végrehajtónak, mert a halálbüntetést már nálunk eltörölték.(kezeit széttáró)
Most bújt ki? Én kizárólag egy ilyen munkahelyen tudtam elképzelni, egy állandóan kekeckedő, okoskodó fax 😄
szerintem már rég szólna csak nem mer 😅
Na végre kibújt a szög a zsákból 😅 Szinte tudtam, hogy valami hivatali főg.ci vagy 😅 Szóval te ilyen ellenőrzéseket csináltál szopattad az embertársaidat akik nem ártottak soha neked(gondolkodós) A jellemedhez ez a meló egyébként teljesen passzol(meghajlós)
8%-k? Az jó lóvé lehetett(gondolkodós) Hogy lehetne ilyen helyre bekerülni érdekelne(gondolkodós)
többet tud mint a dákó és egy millával olcsóbb. gondolkodós) ha ezt tényleg ennyiért fogják adni lehet veszek egyet (gondolkodós)
akkor fél magyarország táborozna 😂
amúgy hozzám jöhetne az apeh vizsgálódni, itt nem talál eltitkolt vagyonokat
még amikor traktorost játszok akkor is napi bejelentéssel vagyok amikor a faluk környékén se járok
ismerősnél volt kint a nav ellenőrizni pár éve azóa mindenről van számla, mondjuk előtte is szinte mindenről mert egy halo mminden támogatásos volt
Helyes, akkor viszont azonnali átnevelőtábor azoknak akik bármilyen adót elkerülnének, a tóték amúgy is javasolták nár a kooperációt az orosz táborok és a hazai bv-k között.
én nem fizetek semmit sem. ha lenne kocsiadó akkor rendszám nélkül mászkálnék, úgy is csak pecázni járok, akkor kikerülném azt a pár km aszfaltot
de ha a havi 20-30 kevés akkor más ötlet:
1 kocsi a fizetés 10% 2. kocsi a fizetés 20% stbstb
céges kocsira meg kitalálok valami mást, de most nincs kedvem többet gondolkozni
emellett a közterületi parkolási díjakat is emelném óránként 3 ezer annak is aki ott lakik, az azért már éves szinten 20 milla feletti összeg, ennyit nem ér meg a kocsi amit csak raktárnak használnak
én mindig amellett voltam szopassuk a városi népet annyira amennyire csak lehet
a sok panel proli már túl sokat képzel magáról 😄
Hát ezek valóban jó ötletek, ki is vannak próbálva, Észak-Koreában is valami hasonlók műkönek 🤣
Kicsit le vagy maradva, ennél sokkal nagyobb faxságot kell kitalálnod 😁 havi 20-30-at nagyon sokan már ma is fizetnek 2 autó után is - ill. majd' mindenki, akinek céges nagy autói vannak. És ami a lényeg: emiatt nem száll ki az anyuka a 300 LE-s Merci SUV-ból...
A peldamutatas eleg hasznos, ha valakit meg akarunk gyozni valamirol.
Illetve... Regen, a kiralyoknak volt elokostolojuk, o kezdte, ha tulelte, johet a hasznalata.
Az Inire kivetett elviselhetetlen adók a legjobb megoldás mindenre, mivel ő mindenkivel fizettetne bármiért így alap, hogy ezt a módszet kezdjük rajta és családjának minden tagján és 30 év múlva megnézzük beválik-e, ha nem akkor elvetjük ha mégis akkor.........nos akkor eltűnhetne a tanulmány. 😁
A nagy ado sem jo megoldas mindenre, szerintem a masodik-harmadik auto extra adoja lenne jo otlt, de azt meg ugye atirnak a csalad masik tagjanak a nevere, ugyhogy ezt jol vegig kellene gondolni.
Ez jó ötlet, de inkább úgy lehetne megoldani, hogy minél messzebb lakik valaki nagyvárostól minél kisebb településen annak gépjárműtelenségi adót vetnék ki a telek nm arányában mondjuk 20nm-ként kötelező 1 autó, az első adómentes a második havi 20000 és egészen 150 autóig emelkedne darabonként 13678ft-al afölött már csak 11236-tal, de ezzel nem lenne vége, bármilyen termékből minél önellátóbb valaki adóelkerülési adóval súlytanám mivel a gazdaságot károsítja meg a mértéktelen önfenntartásával és a nép morális állapotát is jelentősen gyengíti mikor a bolt előtt sorban állók szeme láttára vigyorogva saját paradicsomot sajár kenyérrel amin 1 kg saját cukor van a napelemével töltött villanyautójában zabálja na az ilyennek fix napi 100000 lenne az adója. 🧐
ezt egy nagyobb összegű gépjármű adóval meg lehet szüntetni
havi 20-30 ezrnél már ezek a második kocsik megszűnnének
volt olyan pesti munkatársam akinek csak azért volt kocsija mert raktárnak használta mert nem fértek el a lakásban
Pf... akkor vidéken csak látszólag jobb a helyzet, a mi utcánkban a sok büdös faszkalap kint parkol az utcán, pedig mindenkinek van udvara. Én csak abban reménykedem, hogy amikor a kurva anyjáért jön a mentő, az nem fog elférni tőle.
Ez eddig is így ment itt felénk Pesten, vettek egy újabb autót a régi is itt baszik, nem értem ebben mi a jó. Mindenki 2-3 autóval parkol aztán csodálkoznak hogy nincs hely. Egy haverom csak azérr hagyta meg a régi tragacsot mert az parkol éd az elé be tud állni keresztben. Ez csak akkor szokott zavarni amikor nem tudok beállni a garázsba mert pl. hozom a futót mert valamit vinni szeretnék visszafelé.
Ez EGY megoldás, igaz, a végletek közül, de akkor is az. És éppen ezért nem fog működni, csak elméletileg akár, a gyakorlat meg a tapasztalat szerint soha nem a végletes elméletit követi.
Aztán még szarabb lesz a parkolás, mert az olcsó új úgy lenyomja a használtat, hogy inkább megtartják a használt robbanómotorost (meg élnek is a gyanúperrel), és amikor rájönnek, hogy tényleg probléma az elektromos töltése, előveszik a letárolt használtat, de az új elektromos ott fog állni valahol.