Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát én pakolnék csak tudnom kéne,hogy az közügy e?
A sok katasztrófa turista,gondolom akkor nincs ekkora lelkesedés mikor zsákot kéne pakolni.
és az igazi nagy durranás(sípot fújó)
Tiszakécske(meghajlós)
Csongrád:
Tiszaalpár
na árvízhelyzet jelentés(napszemcsis)
Tőserdő:
😅
nem láttalak a vásárban(kezeit széttáró)
édesapámnak volt egy ehhez nagyon hasonló esete 😅
Most már megnéztem, az MC2 az fordított...
felvitt a biharra, szóval tuti a gép
a jog nem bírta abban elolvadt a dugattyú
Akkor nem lehet baj. 😄
a fene se tudja mennyi van benne
95ös a gép aztán még bontatlan, pár éve egyszer megszorult de helyrejött, szóval tuti állapotban van még mindeig
Kompresszió akad?
jó volt vagy 8 évig aztán most nem akart beindulni, eddig minden tavasszal 5-6 rúgásra indult, most meg csak ment pár ütemet és leállt
kiganéztam a karburátort, légszűrő szivacsot is vágtam bele másikat, ezt az évtizedet már kihúzza vele
tuti sokat kap, de ha visszaveszem nem indul rendesen
Ha eddig jo volt minek allitgatod?
A robogó karbi az egy rohadék, mert ott van az automata szivató. (már ha gyári) aztán az tud kavarni rendesen.
Aki ma nem motorozott, meg nem ázott meg 😊 👍️
Teljesen mas,minden meretben.
na
eljött az az idő hogy egy szaros robogó karbit nem tudok beállítani
🤪
ha faszán indul füstöl mint a kurvaanyja ha nem füstöl akkor meg nem indul be csak negyed gázon, kettő között meg akárhová tekerem nem az igazi
ellenben minden állásban faszán megy, stabil alapjárat akár 10 percen át
Miért nem? Nagyobb a kormánynak átmérője?
12:40-et. Felébredt 9-kor a csörgésre, rájött hogy mekkora fasz, és átállította 10 perccel korábbra, de úgy felbaszta magát, hogy 10 percig nem bírt aludni.
Nem kell keresni,van,nem berakható.
Végül is... kivágta, nem?
Keress egy Sr-ét, cseréld át a telót. Nem ördöngösség, én átalakítottam kúpgörgősre a golyósat.

Az idomnál ha csak az a fényezéssel van a baj, az még semmi. Tudom, hogy jó lenne színazonos hibátlant találni, de a realitásokat figyelembe véve erre kicsi az esély.