Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

1-et? 🤷‍♂️
Pityukkal amúgy is vigyázni kell 😁
Az mc1-3 mar a legfiatalabb is 20 eves,pont az idomok a legszukebb keresztmetszet.
Mind repedt,torott,hianyos,karcos,gyötört,mekkelek ujrafenyezte.
Mc4 az ujabb szeria.
Szerencsere a vaz,blokk ugyanaz,vagy csereszabatos.
Mondjuk meg a teleszkopokat kell megcsinalnom mer ez a zsiros verzio nem a legjobb.
Egy kis fejtörő.
Pisti este 8-kor ment aludni. Reggel 9-kor akart kelni, ezért ekkor beállította a vekkerét 9-re. Hány órát aludt összesen Pisti?
... vagy olyant keresel, ha elmész, te bontod le.
Egyszer a lányomnál voltam a fővárosban, voltam egy alkatrészért, a srác udvarában vagy 30-40 motor állt, akkor bontotta le, amikor mentem érte.
Utoljára FL motortól rendeltem, azt szereltem fel ma, az szinte karc nélküli gyári volt. De az biztos, hogy nem egyszerű.
A szívatót már akkor átszereltem kézire, amikor az injektorosból karbis lett.
Ez igaz , 7000km-t mentem vele , és rendszeresen 300km/h alatt ! 🤫
Minden bontotton le van torve egy fontos fül,ez a ketto új.
A szivato szarul mukodik.
Kell egy manualis.
Én is a fejidom visszaszerelésével most (majdnem) végeztem. A kör SR-nél az olajcseréhez le kell venni a komplett fejidomot, ezer helyen igazítani, pattintani, a halálom. Már szemezek egy DH kormánnyal.
A hűtőcsonknál is szivárgott a víz, ezt is megoldottam, úgyhogy az elejét is bontanom kellett, leengedni ugye a legegyszerűbb a blokk csatlakozásánál lehet, de pont alá a sztender miatt nem tudsz tenni edényt, tiszta pacsmag az egész meló.

Amúgy én is bontandó robogósoktól veszem az idomokat, amit cserélni kell.
Nincs rendeltetésszerűen használva😃
Az nem azt jelenti , hogy 2 éves szutyok van rajta !
Miert?
Elég baj is az szegénynek.
Az esőt minden motor képes tolerálni. A motoros nem biztos.....
Pontosan 2 éve van meg a bivaly , még víz nem érte , sem eső , sem mosás által ! 😉
Hát pedig ha pofára esnél, az "megint" lenne... mindegy, mi miatt 😃 Most sztem esélyes, évek óta mindig az első tavaszias napokon legtöbb a baleset... de ha neked ilyen sürgős, menj.
nekem egyébként még 2 fok hiányik , és az esőtől jobban tartok , lehet örülnék ha a bivaly 2012-utáni lenne és KTRC-vel szerelt kiadás lenne ! De sebaj , valahogy megoldom ! 🤫
Ügy írta : megint ! Tehát a rossz indulat , vagy a tudatlanság ! Benne van , persze , estem-keltem a 40néhány év alatt , csak az utolsó sikerült qrva szarul ! Sajna nem tehettem róla ! 🤨
Mlas pont arra céloz, hogy MÉG.
Igaza van mondjuk, benne van a pakliban.
Az miatt még nem volt pofára esésem " hideg aszfalt-gumi miatt..." valahol elakadtál ! 😉
Akkor nekem csak még 13 hiányzik 😅 de te menj nyugodtan, csak aztán nehogy megint pofára ess a hideg aszfalt-gumi miatt... vagy el ne gombázzon egy félvak nyugger, aki szeptember óta el is felejtette, hogy motoros is lehet az utakon 😩
Győrbe 13C fok van , süt a napocska ! 🤔
Egyenlore a külsővel varok a muszaki hibak kigyomlalasaig.
Mondjuk ezt a meztelen tuzoltokkal ágyban egy kupacban bandázó forumtag fel se fogja.
Csak a ket oldalidom megtalalasa es ára nem volt konnyu.
Majd ha mindene jo lesz akkor kap spray festeket.
Mondom hogy dúl nalad a cigókkal a biznisz.
Február van... nincs itt az ideje...
A gyerekem már volt is. Ép eszű ember sehova nem megy motorral ebben az időben 😄