Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vidéken majd töltik napelemmel
a városi buzik meg majd mennek végre busszal 😂
Ez lett volna a következő kérdésem.
Szerencsére igen, de majd szól úgyis ha inkább tekerne 😁
Asszony is így gondolja?
Én inkább veszek napelemet az asszonyt meg inkább izzasztom én, mindenki jobban jár 😁
Na ez jó, ilyenből nekem utánfutóra szerelhető kell, hogy elférjen rajta az asszony a bringával, elég lesz ponyva nélkül is hisz erősen izzadt lesz és nem szeretném ha a ponyva alatt túlhevülne. 😁
Hátha rendelhető lesz hozzá hatótávnövelő opció mint a Teslához 🤣

http://youtu.be/3S4_1z50rqs?si=WDwT3urgicpGoZq3
Ha csak így nem.
Én pont ezért reménykedem, hogy a BYD autók miatt nem ez lesz, illetve maszekban visszamegyek áramlopók lefülelésére 8% díjért, mert tuti üzlet lesz.
Megvan még nagyfaterék kerékpárgenerátora, kicsit nagyobbra cserélném a generátort és az asszony tekerhetné is egész éjjel. 😁
Aha, hol töltenéd? Mindenki venné ennyiért ez kétségtelen, de hol töltenéd? Mert a konnektorodban nem lenne áram, az tuti.
Lángoló, összeolvadt trafóból nehéz lenne az elektronokat a konnektorig eljuttatni...
Ez itt legalább 8-ba fog kerülni, 3.5-ért gyártani nem tudnának annyit amennyit vennének.......én is.
Görgős csapágy jól javítható 😄 Igaz, nem csapágy, hanem bendix, az első BMW-mben amit 88-ban vettem 10 évesen 😃 Szalajtott az önindító, leginkább hidegen. Szétszedtem, kézben is szalajtott. Alkatrészről abban az időben nem nagyon lehetett beszélni egy nyugati autóhoz, se bontó... marad a javítás. Óvatosan flex-el sgolyókosár szétvág, görgő kivesz. Hát a csillag már be volt kopva, azzal nincs mit tenni, tehát görgő véggel üllőre rátesz, kalapács rábax 🤣 ettől zömült egy tizedet 🤣 összerak, kosár megpötty 1,5 pálca, utána semmi gond nem volt vele. Pedig akkoriban istenbizi, nem néztem pakisztáni videókat 😂
és mik voltak azok? 😅
és ehhez tartom is magam(meghajlós)
3x ráhúznak 2-3 ezer után aztán el fog még ez menni nekik 10-15 évet
amúgy el nem tudom képzelni miért kellett köszörülni, én még kopott görgőt nem láttam csak olyat amiből anyagkiválás volt, de akkor a csésze is kuka volt mert ami kitörik az nem tűnik el nyomtalanul
amúgy wartburg féltengely tűgörgőket válogattunk már össze bontottakból tolómérőt ráfeszítettük a tűgörgőre aztán volt ami befért és lötyögött volt ami nem is fért be, csodás ndk technológia 😂
utána évekig ment még a gép hibátlanul
avval is úgy volt a gazdája mint én az opellal hogy 2 évente elvitte utolsó műszakira, legalább 5x
igaz ott elkövettünk pár galádságot is 😆
Jó az , ha szerelés közben netán megkörnyékez valami kóborkutya ! 🙃
Jó, de te azt is mondod hogy a Parkside jó szerszám 😆
Eddig nem volt sérülés a görgőkön, de ő csinált rá 🤣
Simán kimossa, újra zsírozza akkor még jobb lett volna.
én úgy láttam simán tűréshatáron belül vannak 😅
Tuti hogy nagyon tartós lesz az a csapágy amit így gányolnak. Ezzel a "technológiával" a görgők sem egyforma méretűek. 😅
mi vesszük az újat ezek meg megcsinálják

https://www.youtube.com/shorts...
az irígység nem kell laca (ujjával nemet mutató) 😅
Akkor ezért kellett neked villanyautó. Nem győzted benzinnel visszahordani a sok szart a Lidlbe 🤣
a párkszájdot is örök garanciás 🤣