Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem nem(ujjával nemet mutató) Ezt biztosan a telefon javította át ilyen hibát átlag normál ember nem ejt. 😅 Most lehet vitatkozni az átlag normál ember fogalmán 😂
nem olyan szarul megy ahogy ezt itt elhintik. 100-al csak külterületen megy vele az ember 70-ig meg elég odabaszós a gyorsulása csak úgye száz km/h az alapmérce nem 70(meghajlós) És a statisztika teljesen igaz amit mondanak róla. Az átlag szpring tulaj napi 37 km-tesz meg vele kb. ilyen átlagsebesség mellet. Ezt adja nálunk is a statisztika. 1000 km/hó ebből kb. 85 % város közlekedés(kezeit széttáró)
180 fokos kép,te hülye.
Akkor ma is elmentem mellette, tudom, hol van. Lehet, hogy csak felújított, ott nem volt üres telek.
A cibere mögötti fehér nagy ház egy környékbeli, privatizációból lett milliárdosé.
téged szerintem nem jól ítél meg mamlasz(ujjával nemet mutató) Szerintem te nem kamuzol(meghajlós) te tényleg ennyire degenerált vagy őszintén és igaz tiszta szívvel 😅
én a 17-re tippelnék de ez nem biztos(kezeit széttáró)
De itt most a kéribromról volt szó,hogy szerinted teljesen jogosan kurvaanyázott.Pedig mint mondtam,azóta bebizonyosodott hogy nem volt igaza.Persze utána már ő is lapított a témával kapcsolatban.
ha a part felől mégy fel a sólyapálya útján akkor az első kereszteződésben van jobb oldalt.
Ha a nagy parkolótól a fősétányon mégy lefelé akkor jobb oldalt az első nagy kereszteződésnél. Balra a sólyapálya útja van a part felé(kezeit széttáró) Elég fő helyen van nincs eldugva(kezeit széttáró) Na ott a sólyapálya a ciberénél onnan 155 méterre van
Ú...B+, dióhéj 🤣 igen, én írtam rosszul, nem a telefon írta át 🤣 megláttam, ahogy rányomtam.
Ne kezdjünk kovidot inkább... dióhélyban a kezdetekkor a kormány töketlenkedett (mint mind) de persze egyből megjelentek a zavarosban halászók is, az ellenzék pedig arra élvezett, hogy kelthette a pánikot (így gyengítve a kormányt) a hülye nép meg elhitte, hogy a betegsége érdekel valakit 😄 Másik előnye az volt, hogy az okos tűzoltók, villanyszerelők, ingatlan spekulánsok jácchatták a szakértőt, és az orvosok, akik az egészből legtöbbet szoptak, azok lettek a végén a rosszak ☹️ egészen szánalmas, amit leműveltek az emberek...
Dehogy.És az is mellette szól hogy elektromos,így tök jól gyorsul 0-ról 100-ra.
Na,kíváncsivá tettél.Én mikor kamuztam szerinted?
Kb a teszt második oldalán vannak ilyen feladatok.
őszintén szólva nagyobb vízre számítottam(gondolkodós) Már tavaly december óta a 4-ik alkalom, hogy katasztrófa túrisdáskodni járunk de még áttörő eredmény nem volt. legalább is kécskén nem. Most nagy durranásra számítok 😅
balesetveszélyes azonnal meghal benne mindenki(fejét fogó)
tipikus franciás szokásos ráncfelvarrás. kb. mint a klíók közötti különbség. Hogy sok különbség nincs de az újabb azért még is mindig jobb valamivel. (meghajlós) Belül többet változott az autó mint kívül. Amúgy fasza lett az utazási jellemzői nem változtak. Inkább tehetnének bele egy 10kw-al nagyobb akksit akkor nem echo módban kellene megtennem a kőrös-csongrád tiszakécske kőrös távot(óranézegetős)
ez az az autó amiért már lehetne adni 5 misit(meghajlós) Vajon mennyiért fogják ezt itt vesztegetni?
Mert eléggé nyilvánvaló, ki mikor kamuzik - és ott a gyenge pontja... következetesen kamuzni sokkal nehezebb, mint igazat mondani 😅

Hányas a parkoló?
De hogyan térképeztél mikor saját elmondásod szerint senki sem mond igazat?
Tudom, kitől mit várhatok.
ott melyik volt a leg józanabb leg logikusabb érv? Amikor azt mondták, hogy aki nem oltatja be magát meghal? Amikor azt mondták aki beoltatja magát nem kapja el a betegséget? amikor azt mondták,hogy mind1-ik oltás biztonságos? Vagy mire gondolsz?
Szerintem nem,már kezdenek itt tobzódni a balatonnál.Itt minden tele volt ma.
inkább azt mond így a fizu végén tele volt e az ósen? Jobban érdekel a nyalakodásodnál(kezeit széttáró)
ezzel szerintem nem lépet szintet (kezeit széttáró) Szinte minden alkalommal egyikkel agyonüti a másik mondanivalóját nincs ebbe semmi új szint(ujjával nemet mutató) ez csak a szokásos blődi blődség 😅
Hát de miért?Nő is szőrös is.
nem komoly itt semmi(kezeit széttáró) te sem vedd annak(meghajlós) Én jókat kacagok a sok hülyén tedd ezt te is 😅
és mire mégy ezzel a térképpel 😅