Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mert te szoktál venni valamit a prostiknak? Tán virág csokorral állítasz be te marha? Ott lerakod a pézt amit elkértek legalább is én így olvastam 😅
Ja és most nézem a képen, hogy hordozó jármű sebessége, tehát mozgó autóból mértek 🙈
mer nálatok, hogy működik 😅 most mi a különbség, hogy melletted fexik mikor épen nem a kollegáid kúrogatnak a szolgálatban 😅
Nem is értelek 😅 Nekünk már meg se kell várni azt se, hogy a 2 éves gyerek elaludjon, mert nálunk az iskolában van. Az asszony meg egész nap otthon van amikor nem csavarog én meg akkor vagyok otthon amikor csak akarok meg ha akarok el se megyek otthonról 😅
Vagy mire vagy kíváncsi. hol és,hogy csináljuk? Emlékeim szerint ilyet már a szakközépben sem nagyon tárgyaltunk meg az osztálytársakkal már akkor is komolyabb emberek voltunk nálad 😂
A száguldozó kamionosok, és meg az én óram mér rosszul 😁
te ott lax a közelben?
Múltkor voltam kint akkor már vissza húzódott a víz valamelyest. A strand alacsonyabb részén/ a kilátótól felfele / látszott, hogy kint volt a víz átment a járdán és ott egy két kricsmibe már benyitott a víz de max lábfejig érhetett. A part magasabbik részén nem jött át a járdán már(kezeit széttáró) Most úgy kalkulálok bemegy az üdülősorra. Oda még elég lehet a gumicsizma. Ha nem lesz szakadó eső vasárnap lehet, hogy a gyerekkel megnézzük csongrádot is. Ha esetleg vasárnap mennél úgy fox megismerni, hogy a zakóm felső gomblyukába egy piros szegfű lesz(kezeit széttáró) 😅
Én jobban szerettem két részletben , addig is én használtam a másik felét !
Eddig is egyben fizettem.
Heló urak ! Azt tudja mindenki , hogy a súlyadót /teljesítményadót/ idén egy összegben kell befizetnünk április 15-ig ! Más . 30 éve vagyunk együtt a feleségemmel , és együtt alszunk ! És ha 100-szor felkelt éjjel , akkor is örülök , hogy hozzám bújik ! 😉
Manapsag mar az is NORMÁLIS hogy a blődi meztelen tuzoltokkal egy kupacban alszik.
Szajer megnyalna az osszes ujjat,van eresz a laktanyan?😆
Kérdeztem vagy sem?Még egy kérdés, tételezzük fel újra összejönnél most valakivel,az oka teljesen mindegy,akkor azzal egyből külön aludnál vagy nem?
De pont leírtam a kiskaput.Csak hülye vagy hogy felfogd.Te,áruld már el,akkor hogy működik ez a NORMÁLIS helyeken,küldöd az sms-t az asszonynak hogy eljött az idő,vagy meg van beszélve hogy minden hónap utolsó péntekén?Vagy mégis,ezek hogy zajlanak?Esetleg úgy van mintha prostihoz járnál,veszel valamit az asszonynak és akkor az a jel hogy dolog van?
🤣
Mert nem vagyok tűzoltó különben mindegy lett volna, hogy mit szeretsz és mit nem. 😅
Holnap ki is megyek a torokba megnézem
na itt már a bódék víz alatt vannak(meghajlós) Végre tudok menni katasztrófaturistáskodni(kezeit széttáró) Mondjuk ide már a gumicsizma nem lesz elég(gondolkodós) Elő kéne kotorni a mellest de nem emléxem hol lehet(gondolkodós)
NA Na most 720-ál van szolnok most kint van a víz az ártérbe. Menni kell a hétvégén csongrádnál is kint van a víz(sípot fújó)
Mindjárt rá is nézek a weben
baszki akkor te az alkoholt szereted nem a fagyit 😅
én pont sz ár miatt csinálom a fagyit otthon
nem jövök ki sokkal olcsóbban de legalább nem a növényi habos vackokat eszem
pl a madártej megfagyasztva isteni, nevezhetjük vidéki vaníliának is 😅
a puncs elméletileg: a vaníliafagyi a rumtól lesz puncs ízű, de valamiért mégsem az igazi
Na hát pont ugyanezt én is megkérdezhetném tőled 😂
de legalább nem a falloszból mint te 🤣
kérdeztél? Mit kérdeztél? 😅
Ez határozottan egy állítás, és nem kérdőmondat te hol látod itt a kérdőjelet? 😅
igazából az se tudom mi az a puncs. az valami természetes cucc mint a kókusz vagy a vaniliarúd, vagy kávé vagy kakaóbab vagy az is csak egy kitalált vegyület mint pl. a tutti-frutti? Mert ha igen akkor aroma nélkül tényleg nem fog menni, ha meg egy létező valami akkor menni kell neki(gondolkodós) Tavaly 8 gombóc fagyit ettem meg az ára miatt visszafogott voltam. Amikor 250-ért adták akkor még néha elnyammogtam 15 gombócot is egy idényben de a puncs nem szerepelt az étlapomon(gondolkodós)
😅