Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

😂
azért ahhoz nagyon rossz kislánynak kell lenni ......hogy így elbánjak vele 😬
Az csakis az lehet, másképp mi értelme?😃
Tök jo,vannak uj tükreim,motor is legyen. 😆
Így? 🤣

https://www.facebook.com/share/r/mgnryiwiZdnskiDp/
Eleszegetem ! A héten egy kövesztettet eszegettem , jó fokhagymás , pirospaprikás állapotában ! 🐷 🧄 🍖 🥩
Úgy látom, hogy sikerül átvészelni a telet, ha minden jól megy 😉
Közbe megérkezetek a hétvégén felborult malac alkatrészei a füstről ! Holnap disznósajtot viszek eszegetni a mixerbe ! 😉
Miből gondolod hogy nem értettem?És hol volt olyanról szó hogy ekecs miféle ágyi virtuóz?Szó nem volt róla.
jó de neked ott a dobócskád 😂 szóval neked 3D
baszki
nekem a takaróm 220x240
Lekváros, mákos , pudingos ,készül amiről tudok ! 🤫
Minden éccaka ? De jó is volna ! Nem a pumpacsövezésről álmodni ! 🤔
Ja, szopik 12 órát a pumpán, szombaton is, aztán meg minden éccaka ágyi virtuóz - én meg ugye ezt el is hiszem 😂
Ha meg mégis így van - ő a kivétel.
Egyébként abból mit nem értettél, hogy ÉN nem akarom az éccaka közepén felébreszteni, és alváshoz (mikor már az "esti programnak" vége) szépen áthúzok a másik szobába?
Meg van!Megkérdezted a különalvást,erre nekiállt palacsintát sütni....ez a nyaligátor.
http://youtu.be/MojZ_HY6uDc
Ajaj , alaposan ! 😂
Tegnapi nap betartottam minden megengedett sebességhatárt , 50, 70,80-at , nem egyszerű feladat volt ! Az emberek arcát nézve , édesanyám jó hosszú életű lesz az tuti ! Pedig nem vagyok notórius gyorshajtó ! És még az M85-ös autóutat nem is mertem bevállalni a 70-el ! 😂
😂 😂 nincs ingyen ..... mi 😂
Ahogy Torrente mondaná ha meg kell b@szodni akkor meg kell b@szodni 😂
Sül a palacsinta , ez a lényeg ! Ez jelent valamit ! Nagy ára lesz ! 😜
Dehogy múlik el !!!!!!! 😇
Ja,hát végülis ekecs is pont erről számol be.Ja nem.
Ja,nem vagyunk egyformák.Van aki szerint az a normális ha ilyen nincs.
Jó dolgok ezek, amit írsz - ne aggódj, elmúlik 🤣
Viszont az ember 60-hoz közelítve már kényelmesebb - meg leginkább nyűgösebb és háklisabb 😁
nekem nagyon jónak kell lennem , hogy engedjen a bivaly közelébe ! Nagyon sokat kell együtt aludnom vele ! 😂