Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én mondjuk mindig le rugóm, mert akkor 😉 nagyon melegem lesz , vagy ő nem kap levegőt 😂
58 vagy,30éve együtt,és egy ágyban alszotok, Szégyelld magad! 🤣
Ha csak a csupasz fenekét odanyomja ! ÁÁÁÁÁÁ ! 😉
hát én idén is nyomatom
minden derékszög párhuzam a gépen
csak hajtani kell
Iparkodok ! De mikor itt a motorozáson múlik , néha le-le maradok ! 🙃
Nekünk is.Közös takaró alatt egy csupasz női test,nem bírom felfogni micsoda elme roggyant aki erről lemond.
mekkora
m
lemaradt
hi hi
áááááááááááááá ekkora mákot 😂 😂
te aztán mindet meg teszel hogy ne legyél buzi 😂
Szarba vagyok 58-ba vagyok ! 🙂
Tudom tudom,ez a........büntess meg rossz voltam.......
ja várjál már nekünk még a paplan is közös 😂
200x180
na még azon lehet ám civakodni alvás közbe 😝
még szerencse hogy én vagyok a nehezebb és erősebb 😂
Robival megyek reggel dolgozni ! 🙃
Hát ha a pipiből indulunk ki akkor 50körül már az ember nem tűr meg senkit az ágyába.
vagy nem robogózik 😍
oooooooooooooo volt olyan is
kölcsönöcs fojtogatás 😂 😂
Nálunk a kispárna veszélyforrás 😂 😂
szívesebben húzgálnám veled inkább a horpadásokat , mint esetleg megint a rend éber őreivel viaskodjak ! Ma befizettem a büntimet is ! gyorshajtás 81 km/h ! 🤫
Mi a pontos ideje ? Hány év ? Több mint 30 éve vagyunk együtt ! 😉
Nekem megjöttek az új horpadásjavító pálcáim,holnap kipróbálom hogy muzsikálnak.
Pedig jó lenne ha összekapnád magad,ennyi idő után már külön kéne aludni hogy ne zavarjátok egymást.
Az buzi lesz aki holnap nem betonozik ? Sajna menni kell csapatni a fost ! 🤔
Gyanús vagy te nekem,nem fordítva van?
Vacsoráztam , és megmertem kérdezni ! Nem erőltette a nevetés ! Mondta , hogy tényleg jó lesz ha jön már a tavasz , aztán helyre áll az eszünk a motoros fórumon ! Nevetett , és már süti a palacsintát ! 😉
Nekem is horkol a asszony 😐️ de én simán belenyomom a kispárnát a fejébe 😂
amiért egy kicsit meg szid de legalább 10 percig nyugi van 🙂 azt kezdődik minden előröl 😂 😂 😂
arra nekem is 😂 az se baj ha nem kell fizetnem 😂 😂
Nem,én se mertem.Már akkor is felháborodott mikor a kovidos lettem és megkérdeztem hogy nem akar inkább másik szobába aludni.Nálunk ez a külön elősdi nagyon nem pálya,de így is van ez rendjén,bebaszna ha bármit is nyügnek élnénk meg.