Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, megyünk szétnézni.
Nagyon leragadtál a kamuzásnál 😄 pedig nem ez a lényeg. Véleményem rólad? miért lenne negatív? helyén kezelem ezt, bár néha felbosszant a hülyeséged 😃 de sok mindent hasonlóan látunk. Sok mindent meg másként...
Roller,én utoljára ilyet a Devecseri piacon láttam amit a cigányok árultak.
Így mindjárt más,tök jó a súly lóerő arány.
(homlokát törölgető) nem bírod már levetkőzni ezeket a motoros témákat? Ez itt senkit nem érdekel ez más liga 😅
Motoros témának ugye nem azt a roller szerű izét gondoltad a meki előtt? 😂
Nem,neki a tablet átjavítja a helyest helytelenre.
ez olyan alvilágian hangzik 😅
Noh,kell a forumra motor is,a vadállat a természetes élőhelyén. 😄
Hát pedig de. meglepő módon itt összességében qwimbitől eltekintve nincsenek állandósult szarvas hibák(kezeit széttáró) Zotya az más tészta. tabletről lusta az ékezetírásra. (kezeit széttáró)
csak a 40 lónak nem 2 tonnát kel mozgatnia 70-ig igen fürge kis gép(meghajlós)
De mikor és mit kamuztam?Honnan tudod miről mit gondolok ha egyszer az a meggyőződésed hogy hazudok?Egy fórum alapján kár messzemenő következtetést levonni,a fórum alapján megvan a véleményed rólam,nyilván inkább negatív mint pozitív,de egész biztos hogy ez személyesen nem így lenne.És ez nem azt jelenti hogy itt hazudik az ember.Egy csetelés abszolút személytelen.
Ez. Ismerem az öreget (úgy, hogy tudom, ki, ő nem engem) viszont a fiát személyesen is, üzleteltünk anno.
lesz.
Nagy összegben fogadnék, hogy az itt olvasgatók 90%-a nem vette volna észre 🤣
Nagyon odabaxós lehet 40 lóval, kb. mint anno egy Trabant. 😁 Viszont asszonynak városban körmöshöz rohangálni ideális.
De nem volt igaza.De még ha igaza is lett volna,intelligens ember akkor sem a "kurvaanyáddal"nyomatékosít.
Visszatérve ide: sokat tudok rólad - semmi személyeset, azzal nem fáradtam - csak leginkább azt, miről mit gondolsz.
Lesz nálatok holnap vásár?
Nem mondjuk, írjuk. 😉
baszki nem mondjátok? 🤣
tényleg? 😂
ez?
Úgy nézd, mintha az autóban ülnél 🙃
Nem mondtam sosem olyat, hogy "jogosan" mivel nem emléxem a konkrét esetre. Csak annyit mondtam, el tudok képzelni olyan esetet, hogy jogos lehet...
hát az lehet de még is csak jogos volt (kezeit széttáró)