Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Embert barátjáról.Azért kéribaromnál elég sok esetben bebizonyosodott hogy amiért kardoskodott az baromság.
Nem neked van fogalom zavarod.Annyit mondtam hogy "egészséges hetero tábor",vagyis,van ez a tábor ami meg van nevezve,és van minden más,amit én nem nevesítettem.Szóval de,én értem.
Az aliens-es bigyó lenyomott valamit a delikvens torkán, az már a másik térfél, ilyenekre ne vágyok 🤣
Azt csak akkor lehet, ha salátás!
Adtam időt ..................... voltam kin vásárolni madarasba
és vissza jövök és ......................senki de senki nem nyilatkozott
hogy ki húzza a arcára pinát mint Alienből tojásból kipattanó izét 😂 😂
Szájhősók 😂 😂
Tulajdonképp megértem őt... mikor valaki a legjózanabb és logikusabb érvek ellen is csak a saját hülyeségét ismételgeti, azt a legbékésebb ember is előbb-utóbb elküldi... 😁
Gratulálok, szintet léptél - már a saját hozzászólásod sem érted! 😅
Ennek a kéribarom a legnagyobb mestere,ő képes a kurvaanyázásig elmenni hogy nyomatékosítsa a saját igazát.
Írtam valahol olyat hogy a másik tábor a "nem egészséges heteró csapat"?
Egy fórumon valós személiyiséget feltérképezni?Főleg úgy hogy pont most írtad le hogy senki sem mond igazat.Szóval akkor te nem valós adatok alapján térképezel.
Ez nem az a közösség.......pár jószándékú embertől eltekintve személytelen, jellemtelen provokatív másokat megítélő, saját gyengeségeit és komplexusait itt kivetítő következményektöl nem tartó népség😃
Van pár gyenge jellemű ember. Meg megalkuvó, sekélyes.
Én szeretek itt kérdezni, beszélgetni mert tök jó meglátasa van mindenkinek, de ez a személyeskedés és anyázásba hajló vita már nekem sok.
eddigi ismereteim alapján a muffban van valami automata síkosító rendszer, nem kell azt nyálazgatni, nem vagyunk mi állatok hogy más altestét nyalogassuk 😂
Minek? Hisz eleve vicc az egész, senki sem mond igazat - jobb esetben is csak azt, amit igaznak vél... kivéve talán pipit, mert ő őszintén hülye 😁
Látod, a hülye tűzoltó is besorolt engem a "nem egészséges heteró" csapatba, pedig 2x leírtam neki, nálunk mi van. Persze meggyőzni nem tudom, és nem is akarom, hisz számomra nulla jelentősége van a véleményének.
Az itteni cseteléseknek kb. annyi szerepe van, hogy én már elég jól feltérképeztem mindenkit 😄
Pipi ebből a körből most kimarad,ő erre esküszik.....és még arról megy a vita hogy normális-e ez a jóember.
Lallert kihagytad,de gyanítom az egészséges hetero tábort erősítí.Mindjárt 6:3.Szóval van egy pipi,egy sznob és egy önkéntes rendőr......
Ezt lehet már a műmájerbe kellene, azt legalább csak regisztrált tagok látják 🙈🤣
de azért kezd kimerülni a téma 😂
mondjuk az még meg lehet beszélni hogy előtte benyálazza-e a ember puncit vagy dúr bele búm beveri 😂
kezed én ...............én csak akkor ha borotvált 😍 legyen nagyon sima 😋
akkor jön a két erős kéz 😂
Pont így marad meg csak a női rigolya és veszik el az, amiért érdemes elvíselni 🙈 Gondolom annakidején amikor elvetted az asszonyt nem így gondoltad normálisnak. Kár ezt magyarázni, vagy az asszony rúgott ki az ágyból vagy neked nincs már igényed rá az eredmény ugyanaz. Intimitás 0, azért vagytok együtt mert így kényelmes plusz ne lépjen le a gyerekkel és a fél vagyonnal vagy az egésszel. De ezért nem kellene ideológizálni és leszólni a másikat aki esetleg tényleg imádja a párját és fordítva.
Egy fotelvirológus társaságtól azután te meglepődsz bármin is?

:-D
Érdekes információk ezek.......nem vagyok tévedhetetlen emberismerő, de mégis mindennek meg van az alapja😃 a fene se gondolta volna hogy ilyen jellegű információkhoz pont egy motoros fórumon jut hozzá az ember 🤣
frícire én is tippelnék neki van annyi esze,hogy nem kínozza magát feleslegesen női rigolyákkal(meghajlós) Nő pont elég annyit az ágyban az ember mellett amenyit épen szükséges alkalmanként az a negyed óra (kezeit széttáró) Szóval vagyunk akkor 3-an, zotyát hagyjuk az tényleg semleges a témában. Akkor a másik részről vagy te, ini, elek, kawa, qwimbi. kéri b lászló még nem nyilatkozott bár szerintem az is a ti csapatotokat erősíti gyanítom ez akkor is 5:3. Ha azt vesszük, hogy ini csak a körülmények és a kényszer áldozata a bevallása alapján akkor már 5:4 lenne ha kb laci meg úgy nyilatkozna, hogy a mi józan és megfontolt magatartásunkat követi akkor már is kiegyenlítetek az esélyek szóval nyugtával dicsérd a napot 😅
valami ilyesmire gondoltam én is(kezeit széttáró)
Azt gondolom visszatolja elfordul aszt alszik tovább(gondolkodós)