Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem,én azt kötöttem össze,egész pontosan,kérdeztem,még csak nem is kijelentettem,hogy ha már ennyi is zavaró a párjába akkor miért is lenne igény a szexre.Na ki ne találjátok már hogy az normális egy párkapcsolatba hogy engem zavar a párom az ágyba.
te ezt honnan tudod? mivel sosem vitted el soha nem derül ki 😅 az elején egy kicsit szar volt amikor picike volt minden élményelemre nekem is fel kellett mászni le kellett csúszni stb. Most már annyi a dolgom, hogy elfexem valahol meg büfézgetek meg nézem a csajokat(kezeit széttáró) Addig a gyerek játszik az alkalmi haverjaival.
És ebből neked hogy következik az hogy akik együtt alszanak azok biztos hogy dugnak?
hagyjuk már ezt az ember társas lény(fejét fogó) vannak olyan párkapcsolatok ahol egymás seggében vannak közös munka/munkahely/ közös háztartás meg még este is együtt alszanak. bánja a faszom akinek így jó az csinálja így neki az a normális(kezeit széttáró) Én meg nem szeretném ha bárki is állandóan a seggembe lenne független, önálló ember vagyok teszem a dolgom amit akarok és ahogy szeretek.
lehet ezt megérteni vagy sem lehet ezt normálisnak gondolni vagy sem én még is azt mondom az a normális ahogy az ember jól érzi magát(kezeit széttáró)
Te kötötted össze feltételesen a két dolgot...
Egy óra múlva reagáltál, lehet hogy szoliban pont dugás közben zavartalak meg? 😁
hát pedig az előző hozzászólásodból pont ezt a következtetést lehet levonni 😂
Te olyan hülye vagy blődi, hogy épen csak nem forogsz 😅
azért rakosgatjuk itt össze a képet egymás faxát stírölitek a zuhanyzóban aztán együtt is alszotok meztelen(kezeit széttáró) Ebből a legszerényebb következtetés is az, hogy te szopni jársz oda(kezeit széttáró) Szó szerint 😅
Ez azert santit...
1,ha azok nem dugnak akik külön alszanak,abból nem következik az hogy azok biztos dugnak akik együtt alszanak.
2,mi,nem alszunk együtt,csak egy helyiségben.
Hajnali háromkor ilyeneken fantáziálsz......hát......
Szóval te együtt alszol a többi tűzoltóval, akkor dugtok is? 😄
Hát az én költöm 8 évesen már megőrült volna egy ilyen játszóházban a sok ordibáló hülye gyerektől meg a műanyag helikoptertől - én meg főleg 😅
Tudom már, miért szereted annyira azt helyet 🤣
Jó ott a zuhanyzóban letudjátok a szexet, aludni ruhába kell 😁
Az a dagadt gyerek szürke jogingban milyen hülyén néz ki a rendőr motorom 🤣
Hát az én kölkeim kimaradtak ebből a játszóházazásból, inkább a barátaikkal voltak mindig náluk vagy nálunk
Hogy te mit tudnál nézni,azt nem tudom,én gond nélkül megtehetem és így van ez fordítva is.
"Amikor jött a gyerek igen beteges volt nem lehetett egyedül hagyni aztán ez így marad és így szoktuk meg"
Szóval akkor ti is csak kényszerből majd aztán megszokásból alszotok külön.
Nézd pipi,én minden harmadik nap külön alszok,mert hogy szolgálatban vagyok.Mondhatom hogy engem nem zavar,így szoktam meg.De azt mégsem mondhatom hogy ez a normális,mert nem ez a normális.Az ember társas lény,ami nem abban merül ki hogy közösen neveljük a gyereket.
na nálunk és mifelénk meg így van(kezeit széttáró) Amikor jött a gyerek igen beteges volt nem lehetett egyedül hagyni aztán ez így marad és így szoktuk meg és így érezzük jól magunkat(kezeit széttáró) Válás előszobája? már 9 éve akkor válófélben vagyunk(gondolkodós) Akkor jól titkolja az asszony 😂 engem nem az asszony jelenléte zavar hanem bárkié is a szobámba,mindenkinek van saját én sem zavarom a másik nyugalmát(kezeit széttáró) Zabos legfeljebb azért vagyok mert te akarod magyarázni, hogy mi a normális. Mindenkinek az a normális ahogy jól érzi magát. A disznó a mocsokban te a tűzoltó laktanyában én meg az ágyamban (kezeit széttáró) Szóval ha nekünk így jó nekünk akkor ez a normális nem az amit te megideológizálsz(kezeit széttáró) De eltakarodok mostmár mert nézni akarok egy kis kobrankót holnap meg indulnom kell pestre. Apropó szerinted én negyed 12-kor tudnék még nézni az ágyamból kobrankót ha az asszony mellettem lenne? 9-kor bevágja a szunyát aztán minden neszre meg felkel. Ha a gyerek nem megy suliba akkor is 9-kor fexik de 9-kor is kel elég jó az alvókája. 😅 Én meg eldöglök éjfélkor 5 kor már fent vagyok nézem a calambót van amikor már 4-kor (óranézegetős) nagyon nem egy az életritmusunk nagy hiba lenne ha ezzel szívatnánk egymást(kezeit széttáró)
Nagyon nyugtatod magad azzal hogy a környezetedben sokan így csinálják,én konkrétan egyről sem tudok.Illetve aki így is volt,az a válás előszobájában volt.
"50 évesen nyugalomra vágynak az emberek"
Egyáltalán ez mit jelent?Téged zavar az asszony jelenléte?Nem,szerintem azért vagy ilyen zabos a témára,mert szerintem ez az asszony döntése hogy rohadtúl nem akar veled egy ágyban lenni.Eltartod,tömöd pénzel hogy azért el ne hagyjon,mégiscsak fent kell tartani a családi idill látszatát.Nyugtathatod magad ezzel,de nem ez a normális,Öregapámék 50év házasság után is együtt aludtak,anyósomék 47év házasság után is együtt alszanak.
Látod csak belevau(kezeit széttáró) aMI NEKED NORMÁLIS AZ LEHET MÁSNAK NEM NORMÁLIS NEKÜNK ÍGY A MEGSZOKOTT ÉS A KÖRNYEZETÜNKBE MÉG SOKAKNAK ÍGY A MEGSZOKOTT ÉS NEKIK IS AZ A NORMÁLIS. caps. Szerintem ne te döntsd el,hogy mi a normális meg kinek mi jó és szerinted minek,hogy kellene lennie. Szerintem az a nem normális, hogy 45 évesen még tüzoltó slaggal szaladgálsz én spec max óvódában szerettem volna az lenni vagy katona 😅 na katona voltam is ott rájöttem,hogy tűzoltónak sem lehet sokkal jobb pláne amikor adtam a tűzoltó raj elejét 😂 Szóval az erkölcsi értékrenddel oktasd a szeretteidet azt meg hagyd meg más felnőtt embernek eldönteni kinek mi a jó(kacsintós)
ezek szennyvíz búvárok nekem is van belőle pár darab ezek arra vannak kitenyésztve, hogy a víz alatt működjenek 🤣 de én nem a szaros lét akarom vele szivattyúzni frici 😂 locsolgatni pedrolóim vannak. nem a világ vége de arra pont jók, hogy 10-12 évet hiba nélkül elműködjenek. Aztán a kút hibájából, hogy ne dögöljön meg idő előtt arra vesz az ember egy áramlás szabályzót. Ezek is jobbak lettek már mint régebben. lehet ki is cserélem az ittenit egy újra. Ami itt van az olyan 7-8 éves forma lehet és ez amíg nincs pici áramlás a kontyába az istenért sem akar dzsúdót adni a motornak 😅 és ez tavaszi indításkor problémás szokott lenni8kezeit széttáró) A mostani szabályzó már hagy annyi járásidőt amíg felkapja a motor a vizet a kútból fél év állás után(kezeit széttáró)
Valamit félreértettél,én pont leszarom nektek hogy jó,én azt írtam hogy normális ember együtt alszik a párjával,hiszen a párja.Milyen kapcsolat az ahol nem bírom magam mellett elviselni a páromat?Ott azért sántít a dolog.
menny mán a halál náthás faxára a hülye dumáddal. Mifelénk már 50 évesen nyugalomra vágynak az emberek. közel s távol sem ismerek olyat aki együtt aludna az asszonyával ennyi idősen. én már nem tudok magam mellett elviselni mást kell a magánszféra a megfelelő aura. Én nálad minden képen normálisabb vagyok és minden tekintetben ezt szögezzük le. (meghajlós) Én nem ugatok bele, hogy az asszonyod mellett heversz mert a faszomat sem érdekli mit csinálsz(kezeit széttáró) Te meg nem ugatsz bele,hogy nekünk, hogy jó oké?
Hulyeseg. Megfelelo minosegu szivattyut kell venni, es az SOHA nem azik be.

https://zultzerpumpen.hu/terme...

A Piranha zagyszivattyu orok elet, igaz, nem is kinai ebay arban van.
A normális emberek ha már nem alszanak együtt akkor már dugni sem akarnak,egymással.