Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

👍️Te bátrabb vagy , hogy egyáltalán megmerted kérdezni ! Én meg sem merem kérdezni , mert még vacsorát sem ettem , és szeretnék ! 🍗
Tehát nyűg az asszony.De akkor miért van?Most nem azért de ha nyűg,akkor jobban járnál egyedül,és ami neked a legfontosabb,még anyagilag is jobban járnál.
Szerintem már akkor csak a munka éltette,vitte culágernek.A jó kis szőröstalpuakat.
Én minden éjszaka jövök megyek eszek,iszok,ha pl.f1 ,motogp éjszaka megy,akkor megnézem,de ha ő néz valamit,engem sem zavarVan hogy horkolok,akkor is csak megsimogat,fel sem ébredek rá,csak fordulok és elhalgatok.Már gondoltam rá hogy ezek után poénból megkérdezem hogy mit szólna ha mostantól külön aludnánk,de inkább nem,szerintem úgy megsértődne hogy el is költözne.Mi az esetek 90%ában még együtt is fürdünk este.
Fogd mar fel,a tuzoltok kupacban szeretnek aludni,meztelen,légy tolerans. 😆
Titeket egyformán szeretlek pipivel 😁 mert kb. egyformák vagytok, de nem ez a lényeg... most inkább vele értek egyet.
Pl. mi is külön alszunk, és ennek egy oka van: én majd minden éjszaka felébredek, és fent vagyok 1-2 órát. Olyankor olvasgatok, TV-t nézek, van, hogy eszek 😁 - és egyszerűen nem akarom felébreszteni a Zasszonyt. 2-3 órával kevesebb az alvás igényem, mint neki. Helyünk van bőven, akkor minek szenvedjünk mind2en? Haverom is külön alszik, mert ő meg durván forgolódik, és nem egyszer pofánbaxta véletlen az asszonyát 🤣 meg horkol is qrvára 😅 szóval ő se a szex hiánya miatt alszik külön.
Akkor volt még egy ZX-9 amire ragadtak a csajok ! 🙃
Neked, csajod? És mit csináltál vele, rángattad a copfját? 😅
Azt én is szoktam mondani , qrvára fáj a fogam , csak az asszony meg ne tudja ! 😉
Én párommal együtt alszok 😁 És nálunk az a jel ha átlógatom 😂 😂 😂
mondjuk én más (csajjal) is aludnék együtt csak azt nem engedi a párom 🤕 szomorú
Csúszórúd????
Veszel valamit az asszonynak,annyit jelent hogy fizetsz érte.
De béna vagy,ennyi idő után már külön kell aludni,pipi megmondta,mindenki külön alszik.Amúgy meg maximálisan egyetértek veled,ha engem zavar a feleségem,akkor ott gondok vannak.
Az volt az első reakcióm,szóval de,erről szólt.
folyamatosan volt csajom szóval lett volna mit de ez nem volt téma senkinél különösebben(kezeit széttáró)
fene tudja a szakközép pont erről szólt kivel mikor hányszor
gondolom te azért hallgattál mert nem volt mondanivaló 😆
mondjuk én se büszkélkedthetek mert a 4 év alatt 2x sikerült akciózni egyszer meg majdnem csak a sok szesz miatt nem volt harckész a puska
mondjuk inkább 3 év alatt mert 4.-ben nem voltunk sehol osztálykiránduláson
Senki nem mondta , hogy így kell , de így is lehet ! 😉
Lyukadjon ki a gumijuk ! De nem ám az autón , és karácsonykor tudja meg a családjuk a lyukasgumi pár hónap múlva bekövetkező eredményét ! 🙃
micsoda fogás(meghajlós) Remélem büszkék magukra 😅
ekecském ha nektek úgy jó akkor úgy kell csinálni(meghajlós)
😅 azt nem tudom de az a csúszórúd biztosan van 😂
😅
szinte egész biztos vagyok benne.(meghajlós) én már nem vagyok hajlandó senkinek a felvett szokásaihoz alkalmazkodni (kezeit széttáró)
Nem akarok kussban lenni mert a másik alszik, nem az izaura tv-t akarom nézni sem a török sorozatokat, nem akarok azért lábujj hegyen közlekedni mert a másiknak kétszer annyi alvásigénye van mint nekem egyszerűen nem kell nekem más nyűgje magam körül nyugodtságot akarok szerintem ez nem olyan bonyolult vagy mégis?
A közelben 😄 de idén még nem mentem ki a partra 😃 Most is csak akkor fogok, ha szép idő lesz.
Megismerés? Látok a parkolóban egy springet (vagy egy tojjota furgont) a parton meg egy alacsony szemüveges pocakos-tokást joggingban, aki egy rá hasonlító kisgyerekkel van, akkor lesznek sejtéseim - szóval piros szegfű se kell 😂
nem erről a mondatod körül forgott a vita hanem amit én másoltam be ne tereljél baszki nem vagy te politikus 😅