Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ugy gondolom, hogy te a tefajtadat utalja inkabb, amikor szembesitem az olvasokat a naponta latottakrol.
Mert en ugyan masrol nem nagyon irtam eddig itt.
Különalvás téma,hát igen,az a körülötted mindenki így csinálja....itt pl ketten vagytok,ha tippelnem kéne még frilac is,de hát ő saját magát is utálja,a bútorost ne számoljuk,a kutyával ebben nem vehetnek részt.Szóval szar a statisztikád.
De hát akkor pont te vagy a buzi.Már ott gyanakodtam mikor mondtad hogy a szőrös test a jó,majd az asszonyt kizavarod az ágyból mert zavar,ezek a dolgok nem egészséges heterora vallanak
kezemet 😃 miért mi mást 😂
ne legyen.
🤣 ez valami egyedi méret lehet van akinek nincs akkora a szobája 😂
igen kezed kapisgálni mindenkinek más a normális. Neked pl. az, hogy ratyi tűzoltó vagy mindenki babája a laktanyában 😅
elég szomorú, hogy van beleszólása bármibe is nem te vagy a férj?
szerintem te itt álmodozol tényleg igaza van zotyának egy kitalált vicc vagy csak 😅
Hol érdekelnek téged a csupasz női testek? Amikor a laktanya zuhanyzójában fixírozzátok egymás faszát 😂
nem maradt le értelmesebb nélküle 😅
roburral? Abból is van mixer? Na azzal legalább nem kapnak gyorshajtáson 😅
🤣 50??? 40 baszki addigra már jönnek a rigoják mind a 2 fél részéről 😅
a 70 helyett
azt akkor már túltoltátok 😅
na még is csak van meló(gondolkodós) Akkor dezsőt feleslegesen nyírtátok ki(szemeit körbeforgató)
nem próbáltad még, hogy páros lábbal lerúgod az ágyról amikor horkol?(gondolkodós) Hidd el hatásos a 4-ik alkalom után nem mer már elaludni előtted szépen megvárja amíg te alszol el először 😅
szóval szeretnél már külön aludni és nem mered megkérdezni(gondolkodós)
Micsoda férfi vagy 🤣
nem baszki. Hogy nem alszunk együtt így semelyikünknek nem nyűg pont ezért nem alszunk együtt mert akkor az lenne 🤣
yézus ereje(fejét fogó)
Na először is ezt az egyformák vagytok kikérem magamnak engem senki se hasonlítgasson egy gombához(ujjával nemet mutató) 😅
Már azt hittem, hogy egyedül maradok ezzel a különalvás témával mint magyarország az euban az il-liberalizmussal 😅 Ha fáradt vagyok horkolok és forgolódok is pl. most is fent vagyok mert kivet az ágy(kezeit széttáró) azt nyomom az asszony "helyén" az ágyon az sm-et 😅
Mi nem szívatjuk egymást azzal, hogy együtt alszunk 😅 Mondjuk szombat reggel nincs colombó de nézek mást 😅 Asszony mellett nem lenne ekkora szabadságom 😅 Igazából egész meglepődtem, hogy itt még ennyi vén faszkalap együtt alszik a nejével. De ekecs az egyetlen akinek elhiszem, hogy önszántából 😅 ininél tudjuk, hogy egy ágy van és nincs lehetőségük a különalvásra blődiél a 3 gyerek mellett szintén nem maradt külön helység 😅 Mondjuk ott annyi szerencséje van a nejének, hogy a 7-ből 4 éjszakát nem alszik otthon így kibírható, pláne, hogy szétdugják blődit a kollégái otthon már nem zaklatja az asszonyt a fonnyad pöcörővel 😅
szakközépbe még csak az etécett volt meg de szerencsére nekem sem 78-as szuzukit sem lakás ára pontiakot nem kellett venne, hogy tudjak dugni 😅
szó szerint(meghajlós) Ebbe most beletrafáltál 😅
Akkor csináltam ezt amikor ágyékmagasságban volt a feje 😅
ilyen prűd a nej? Nahát(gondolkodós) De lehet, hogy csak meg sem kérdeted(kezeit széttáró) Majd egyszer azért menj el vele a gang-bangos swingerbuliba ahová rendszeresen jár 😅
Egyébként mit lógatsz át? mert, hogy ez így nem világos(kezeit széttáró)(gondolkodós)
kell tudnom a ti szakkifejezéseteket? Elég hülye vagy 😅 azért talán annyira mégsem, hogy ne értenéd, hogy mit akartam mondani(kezeit széttáró) Az amit minden katasztrófa filmbe látok amikor sietnek a bozottűzhöz azon csúsznak le, mint szájjer a csatornán 😂
nem(ujjával nemet mutató)