Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát erre azért nem 😅
ja laller kimaradt(gondolkodós)
Ezt én még nem láttam, merre van? - gondolom, félre eső helyen... Újnak tűnik.
Bár nem szoktam bejárni az egészet, a körforgótól északra eső részt pl. sose, mert az kb. úgy nél ki, mint egy brazil városszéli nyomortelep.
Az állad? Ha minden nap borotválkozol olyan lesz 😅
erőszak?
na ott kezdődik a szerelem 😅
ki szólta le? Hát imádjátok egymást.(meghajlós) Miért nincs intimitás? mert nem alszunk együtt esténként? ne üsd meg a blődi szintet(ujjával nemet mutató) téged komolyabb embernek gondollak (meghajlós) Bár őszintén szólva blődinél mindenkit komolyabb embernek gondolok(kacagós)
Akinek ehhez Google kell... Az nem nezte eleget a kepet.
Itt az a nyaraló amiről múltkor beszélgetünk. Ez szépen át lett alakítva bár az is lehet, hogy újonnan lett építve nem tudom eldönteni. Ezért kértek 3-4 éve 20 misit(szemeit körbeforgató) 10 max 12-őt adtam volna érte, 3-4 év nyaralás után most árulgatnám 16 körül(kezeit széttáró) De hát ennyire meg nem volt alku képes nekem meg minden áron nem kellett 🤣
Ettől a parti sétánytól a gát felé minden száraz, sőt az innen balra eső sétány rész a körforgóig szintén.
Mi holnap megyünk csongrádra is kécskére is.
Csongrád 2 héttel ezelőtti képek. Itt már erősen visszahúzódóban volt a víz a part laposabb részén a nyomokból ítélve víz alatt voltak az ingatlanok, ahonnan te csináltad a képeket a fagyizó mellett a keszegező felé a kilátó utáni kereszteződésben ott még nem volt víz 698 cm-nél. Gumicsizmába be tudunk menni a büfésorra?
Ja, guglival a leghülyébbek is megtalálják - ha másképp nem megy.
Blődinek 😃 Hányas helyen áll az autó?
keszegek kárászok megindultak
ha van sekély rész akkor kis ponty is jőhet
Tökjó kis autó.
Érdemes már kimenni? Holnapra gondolkodok rajta
nálunk a csatorna is teli van, de még nem öntött ki
a ponty még nem mozog
itt a Tisza, Kőrös-torok
Blődi kedvence.

http://youtu.be/nhKh_-NUULY?si=GnOGexnqGGGrJIi4
nem volt hideg?
allítólag hidegíti a torkot 😆
Plázázunk és valami hülye teledobálta szines cukorkákkal a piszoárokat, hát én megkóstoltam és a zöld finomabb. 👌
Nyilván nem ! 🤔
Más pénzén,attól tartok ettől nem fognak megváltozni(jó irányba)
Ukrajnába biztos lesz dolguk a mixereseknek ! Egyszer majd ! 🤔
Egyébként van valami abban amit írsz,ez kb olyan mintha jönne valami egy háború egy cunami vagy bármi ami lerombolná egy kicsit a földet,akkor az emberek azzal lennének elfoglalva hogy újjá építsék,nem az lenne mint ami most megy
igazándiból csak a vírus óta van ez az agresszívabb anyázás
nagyon messze van egymástól a 2 tábor, aztán esélytelen a közeledés
azért ezt jól kitalálták, mármint a nép megosztását.....

amúgy a dokik nézőpontját is meg tudom érteni, nagyon nehezen tudnak változtatni a kialakult "szokásokon"
ilyenkor mindig jön a kötelező panel: szegény semmelweis mennyit küzdött már egy egyszerű fertőtlenítős kézmosással, pedig ott is volt egy csomó bizonyíték is

amúgy a nézőpontok is furák, fejlődés tekintetében jelenleg a tűzoltók a legnagyobb kerékkötők, hiszen ha leég a fél város a picsába újra lehet építeni, felpörög a gazdaság megújul a környezet előbb-utóbb mindenki boldog lesz
aztán ezek meg eloltják a tüzeket, mekkora gecik már 😂