Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem baszki ez csak a te okfejtésedből következik logikusan. (kezeit széttáró)
"ha azok nem dugnak akik külön alszanak," akkor logikus, hogy azok dugnak akik együtt alszanak(kezeit széttáró) itt erre nem ehet más a megoldás,mert ha azok sem dugnának akik együtt alszanak akkor nem dugna senki sem 😅 De ez te okfejtésed. Szóval ennél nem lehet másra következtetni még egy kiskapu sincs(kezeit széttáró) Én természetesen tudom,hogy ez nem így van de hát nem is én írtam, hanem te(fetrengős) Mert te hiába alszol együtt az asszonyoddal nem ért már hozzád évek óta 😅 Én meg a nejjel hiába vagyok külön szobában ettől függetlenül dugunk mint a nyulak 😂 Van ez a csujogató esküvőn szokta énekelgetni a vőfény, hogy: 3 napos kanverébnek hátul van a farka... a blődié elő van és még is le van sz.rva... hej élet élet be gyöngy élet ez aztán az élet ha megunom előröl hát hátulról kefélek... 😅
Na de viccet félretéve(gondolkodós) Szerintem mindenkinek jobb lett volna ha édesapád inkább kis sámlit faragott volna helyetted 😅
Azt a 10 másodpercet elviselni cserébe az asszonyt tartásért?
A múltkor se akartál velem aludni, hallgathattam a Laci horkolását 🤣 Amúgy meg a nunát szeretem sajnos, mennyivel egyszerűbb lenne az életem, a nőkkel csak a baj van 🙈😁
Dehogy, csak érdekes hogy így kiderült de nyugi a mai világban már nem kell titkolni, sőt sok helyen előnyt jelent - politikus, youtuber 😁
Ezért neked kéne szégyenkezni Te vagy az akit az asszony nem bír elviselni.Mondjuk megértem,az az egy szerencséd hogy tolod pénzzel,így még ha külön szobába is,de legalább a házba megmaradt,még.
annyi időre mi is össze fexünk. De ha csak aludnék mellette akkor, hogy dugnék? Vagy alszom vagy dugok nem? Bár blődi szerint ez sem lesz logikus 😅
A helyzet az hogy téged foglalkoztat nagyon ez a téma.
vannak hogyne lennének, csak nem minden szülő fogja felvinni pestre a gyerekét játszóházba. Ritkán megyünk csapattal felnőttek gyerekek de ez a kevesebb alkalom(meghajlós) Aztán a gyerek gyerekkel szeret játszani a játszóházakban meg van ilyen bőven. (kezeit széttáró) Ott nem kell 20 éves ismeretségi kapcsolat, hogy a játékelemeken együtt tudjanak játszani az megy 3 másodperc alatt. A fiam egyébként is barátkozós típus(meghajlós)
Jól látod,de úgy kezdtem hogy a normális emberek.Normális embert normális kapcsolatban egy ágyban nem zavarja a párja.
Ne aggódj, Laller rendbe van, itt eddig még csak blődi coming autolt 😁
Mondja ezt az aki a szőröset szereti.
Én nem is állítottam,hanem kérdeztem a pipitől.
ő nem hiszem, hogy dug(gondolkodós) Szerintem csak dugják 😅
Annak azért örülök, hogy nem akarsz mindenáron lerántani bár fiatal és jóképű vagy na meg az én koromban már ne válogasson az ember, de azért na. 😌
na
az a helyzet hogy puncs fagyit lehetetlen készíteni aroma nélkül
csináltam 5 féle tuti receptet az egyszerűtől a 10 összetevősig de egyik se volt igszi puncs iz
amiben meg jelentősebb alkohol van az ráadásul olyan hideg hogy letörik az ember nyelve
vanília, kókusz, csoki, kávé mind fasza ezekhez nem kell aroma
Az se következik belőle, hogy akik külön alszanak, azok nem dugnak... hamár így elemzed.
"A normális emberek HA már nem alszanak együtt AKKOR már dugni sem akarnak,egymással." ezt írtad, szóval az együtt alvást jelentetted ki a dugás feltételének - akkor ez úgy is érthető, hogy HA együtt alszanak, AKKOR dugni is akarnak 🤣

de értjük: kezdődik a mustrával a zuhanyzóban, aztán lefexetek meztelenül egy fülledt nyári estén, és legyen, aminek lennie kell 🤣
*nem törvényszerű
Nem,ez nem logikus okfejtés.Úgy látom neked ez magas,próbálom elmagyarázni hogy megértsd!Ha nincs fegyverem,nem tudlak lelőni,eddig oké?Ha van,akkor akár le is lőhetlek,de egyáltalán nem biztos hogy le is lőlek.Tehát ha nincs köztetek fizikai kontakt,úgy azért nehéz összehozni a szexet,ha van kontakt,akkor akár lehet is,de törvényszerű hogy van is.
Tehát az én okfejtésem szerint te erre következtetsz,de azért te tudod hogy mégsem így van......És te mondod rám hogy hülye vagyok?Most akkor úgy van vagy sem?
Fogd már fel!Azért mert azok nem dugnak akik külön alszanak,nem jelenti azt hogy akik együtt alszanak azok biztos hogy igen.Semmi összefüggés a kettő között.
ebben az alvásos dologban lehet valami mert ha az asszony nem fekszik mellettem nem szoktunk dugni
😂
Miért, nincsenek rendes haverjai, akik állandóan megvannak? az enyémnek volt sőt azokkal ma is tartja a kapcsolatot, 20 év után
nekem ebből az következik, hogy te egy teljesen hülye élőlény vagy aki azt sem tudja miről beszél 🤣
Egyébként
Igen a te okfejtésed erre enged következtetni 🤣 (kezeit széttáró) Én persze tudom,hogy nem így van,mert te hiába alszol az asszony mellett kb. fél éve befelé fordulva alvást színlel csak nehogy veled bármiféle kontaktusba kelljen kerülni. Azt a helyzetet is meg szeretném már szüntetni, hogy egyáltalán melletted kelljen aludnia csak még nem mer szólni, vagy nem sikerült megtalálnia a megfelelő kifogást 😅

Szóval azt írtad, hogy normális emberek akik már nem alszanak együtt azok már dugni sem akarnak akkor aki logikusan gondolkozik ezen okfejtésedből csak azt a következtetést tudja levonni, hogy akik viszont együtt alszanak azok biztosan dugnak. (kezeit széttáró)
ez kb olyan, hogy 1+1=? és az lenne a kérdés milyen szám kerül a kérdőjel helyére. Régebben arra gondoltam egyébként, hogy te hülyébbnek tetteted magad mint amilyen vagy de hát nem(kezeit széttáró) 😅
Mert az ellenkezőjét tagadtad, szóval igaz.
Elszóltad magad, de ezen ne izgulj sejtettük eddig is 🤣
Vigyázz a legközelebbi 500 szavas tesztnél, nehogy kiderüljön 😅
Tudod ,24 órás a szolgálat