Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a kanapédra?
Baszki ha nem alszok vele ez miért zárja ezt ki 😂
Hogy értsd én veszek ilyen foshalmokat. Aztán kisebb segítséggel felújítom. Ha látok benne fantáziát megtartom ha nem eladom, hogy megint vehessek az árából egy újabb foshalmot amit felújíthatok 😅 Mivel még ilyen öntöző rendszert nem csináltam elmentem az öntözőrendszer szakáruházba. eltöltöttem ott egy órát meg elköltöttem kb. vagy 3 kilót. De a faszi összeszedegette, hogy mi kell nekem elmagyarázott töviről hegyire mindent mit, hogy szereljek össze. A kérdéses dolgokat még az üzletben összeraktuk provizórikusan. Vittem egy arányos rajzot a területről amit ki akarok telepíteni locsolófejekkel ezt szépen megtervezte nekem. Én meg a pecóba zsalukőből szépen kiraktam a leendő vízaknám 1:1 mását, hogy tudjam mekkora gödörre van szükségem és, hogy tegyem a zsaluköveket(kezeit széttáró) 😅
De nem egy kia.Oda taycan kell meg e-tron.Meg kell barátkoznia a gondolattal hogy ilyen homár handrás féle barátai lesznek.
nálunk 9 elmúlt a gyerek szóval mi tovább bírjuk 😅 Nekem bőven elég a közös ágyon alkalmanként az a negyed óra egyébként nem sok keresni valója van a szobámba az asszonynak 😅
fémnek néztem
Mint mindent.
dehogy nem az már delejről megy most sznobos körökben az lett a menő(kezeit széttáró)
de, csak zotya elbaxta 😅
gondolom locsol róla(kezeit széttáró)
két baja szokott lenni a szivattyúnak amiért leég /tapasztalat/ ha aknában van és nincs meg a megfelelő szellőztetés akkor egész évben párás a környezet aztán előbb-utóbb bezárlatól a motor feladják a tekercsek.(kezeit széttáró) A másik amit már el kellene felejteni az a nyomásszabályzó mert az akkor is adja a dzsúdot a motornak amikor épen egy légbuborék miatt nem kapja fel a vizet a szivattyú de az öntözőrendszer meg elindult a család meg a mecsekben a kilátó tetején. (kezeit széttáró) Így víz nélkül meg azt sose lesz meg a nyomás szárazon jár a motor hamar átszenderül a másvilágra(kezeit széttáró) A hőkioldót kár emlegetni kb. annyit ér mint halottnak a csók. Aki komolyan gondolja az rak rá áramlás szabályzót igaz egy leó ára de legalább 10 évig van egy hiba mentes szivattyúja ha a kút bírja(kezeit széttáró) Aknát meg úgy kell pára mentesíteni, hogy az egyik végénél egy 110-es csovet ledugni de csak pár centire a másik végénél keresztbe meg ledugni a másik 110-es csövet közel az akna aljához. Így átkering a levegő és nagyjából párametesen tartja az aknát(kezeit széttáró) A csövek tetejére meg van gyári kupak igény esetén fényképet teszek 😅
Mondjuk volt már olyan hülye kollégám aki a nyári kánikulába azt mondta hogy ő biztos nem fog így ruhába aludni,és egy szál pöcsbe aludta. 😂
szerszámokat veszek parkit azok jók amit nem kell 5 használat után visszavinni (meghajlós) de egy ilyen szivattyú ránézésre is gagyi szóval nem keltett bennem bizalmat(kezeit széttáró) Az ára meg szerintem sok. 12-őt ráírnának azért érhetné is az árát bár én az öntözőrendszerhez telepítek összeszerelvényezve egy halom könyökkel, idomokkal áramlásszabályzóval. Szóval fél év múlva nem szívesen bontanám ki, hogy tegyek be egy másikat mert behalt(kezeit széttáró)
Kezdtem aggodni.......durva munkahely lehet😃
Ja,hát természetesen a szolgálat nekem is átírja ezeket. 🤣
erre a leóra sem mondanak rosszat mondjuk én mindig csak pedrót veszek a mostani valami multidzset 73 ezer körülire emléxek(gondolkodós)
A korlátok át tudják irni a lehetöségeket
Pizsamám nincs is, idegen helyen polo gatya de itthon nem. Az is zavar.
na találtam néhány fotót 😅 döntően 2016-2018 ban készűltek azóta nem nagyon fotóz már az asszony mert csak ugyanazt tudná fotózni. ez kb. 3-4 játszi legalább 20-ban voltunk már a legnagyobb az olyan 2000 m3 körüli. Vannak plázákban is játszik azok döntően kis alapterületűek kb. fél 1 óra eltöltésére alkalmasak. A nagy játszik egész napos program. az utolsó képek között tettem be blődinek is egy szívhez szóló képet 😅 De érdemes figyelni az fj megtett kilométerét is 😅
nekünk jó sokáig közünk aludt, mivel egy szoba volt csak berendezve
amikor suliba kezdett járni akkor már kész volt a szobája, de kb 20 éves koráig a földön aludt, nem szerette az ágyat
Pontosan ugyanígy vagyunk mi is,a gyerekek a kórházból már a saját ágyukba mentek,mi pedig a mai napig együtt és valahogy érintkezve(többnyire ő nekem),ja,és semmi ruha.Nálunk is mikor jött a kovid,kérdeztem hogy nem mész le?Azt mondta,az én helyem itt van melletted.Szerintem ha én valaha eljutok arra a szintre mint ami a pipi szerint normális,akkor inkább elválok.
Viszont az is igaz hogy gyerek sose aludt velünk, elsö perctöl mindkettö külön szobában mellettünk nyitott ajtonál.
Épeszü ember a feleségével de legalábbis növel alszik, kivéve néhány szélsöséges esetet ( alkoholista, impotens, büdös stb), én speciel egyedül nem alszok jól. Mi még ugy alszunk el hogy hozzáérünk a másikhoz, hogy ott van😃😃 kovidos koromban probáltam másik szobában de két nap után feladtam mert ugyis egy légtérben vagyunk egész nap ugyhogy mindegy😃
mi mindig egy ágyban aludtunk, mivel csak egy ágyunk volt kb 15 évig, volt kanapé de azon egyikünk se fért el
de most is töbnyire együtt alszunk, ritkán cuccol ki az asszony a kanapéra
Ez beteg,és akkor ki kezeli az asszonyt?