Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azon röhögtem, hogy az asszony üti a karját, hogy te Józsi, jobbról előz a kerék 😅
Ez amúgy jól néz ki, de mi ez? Az épületbe fúrattál kutat? A fal meg a radiátor viszont elég szarul néz ki.
de hát hogy a faxomba esik ki egy kerék menet közben 😅
Nálunk is így kezdődött, aztán 5 év után el is váltunk 🤷‍♂️
lali mióta a gyerek megvan azóta már külön alszok az asszonytól(kezeit széttáró) Én már magam mellett nem hiszem,hogy el tudnék viselni bárkit is. Esetleg a fiam amikor közös tv-s közben beszundít. Én alig ismerek olyan kisgyerekes családot ahol a házastársak egy ágyban alszanak(kezeit széttáró) Maradjon ez a fiatal szerelmesek privilégiuma vagy hagyjuk meg ezt a hanyatló nyugat ópiumának 😅
visszacsapóban műanyag a záróelem vagy fém?
mostanában kettőt is láttam aminek eltört a bele mert műanyagból volt
a héten még nem vettem semmit(kezeit széttáró) Jövőhéten arra nézek hátha meglátok valamit(kezeit széttáró) Bár most egyenlőre ki sem tudom találni mit kéne venni mert elég jól el vagyok látva szerszámokkal(gondolkodós)
Eddig bennem fel sem merült, de ezek után... külön alszol az asszonytól... és most rájöttél, hogy elvált apák hordják oda a lurkókat és ennek rohadtul örülsz 😆 😆
kép
ilyen műanyag gagyit biztos nem vennék ennyi pénzért, dobsz hozzá még 30-at azt veszel ilyen pedrolót(kezeit széttáró) nekem mindenhol az van. igaz az áramlás szabályzó 36 hozzá de az nem kötelező ha szeretsz kockáztatni. Pont tegnap jutottam el, hogy összeszerelvényezem azt letelepítem az aknába. eddig 2*1 órám volt rá de haladok 😂
Na,azt még meghallgatnám.....milyen csajozós dumát nyomathatsz 🤣Mondjuk a zokni-szandál,hasitasi kombó azért szűkíti a kört.
Szoliban van(kezeit széttáró) nincs tűz mindég elárasztott pince sem(kezeit széttáró) Mi a lófaxt csinálna? A kollegái nem állnak szóba vele valamivel el kell ütni az időt(kezeit széttáró)
pedig én járok és hidd el nem a férfi seggeket stírölöm 😅
Nem tudom mit akar venni.Most úgy gondolod hogy valaki aki ennyire fenn hordja az orrát mert a bmw-je van,ami ugye tudjuk hogy magasan pozicionált,képes ezt levetkőzni és átülni egy kiába?Szóba sem fognak állni vele a "barátai".
elvált apák(szemeit körbeforgató) Ezen még nem is gondolkoztam lehet elkezdek akkor ott csajozni (meghajlós)
😅
nem olyan újgazdag dolog mert 5-6 ezer forintért akár egész nap ott baxhatod a rezet a gyerekkel (kezeit széttáró)
általában télen és szar időben megyünk mi is de hétvégén.(óranézegetős) Jó időben szabadtéri programokkal kápráztatom el a családot(meghajlós)
nem kiát akar venni?
hát egész elképednél 😅
majd nem zabálunk annyit azt szart se kell hordanod. Majd nem működnek az üzemek azt szivattyút sem kell javítanod (kezeit széttáró) nem lesz pénzed bojlira és nem fox halat amit meg tudnál enni szóval fel dobod a pacskert te is legfeljebb a zsírtartalékaid miatt kicsivel tovább húzod mint mi legalább te végignézheted az apokalipszist 😅
igazából szerintem én nem is rendeltem még külföldről. egyszer jött volna a gyerek kisautója lengyelországból 3 hónap múlva felhívott a futár amikor a tisza tó közepén ringatott a víz,hogy hoz egy kisautót(kezeit széttáró) mondtam, hogy meg se álljon a ház előtt már amit vettem helyette rég megunta a gyerek 😅 meg egyszer a blekfrájdéjkor rendeltem egy két bisz-baszt, fogadták a rendelést egyszer küldtek egy ímélt, hogy a futárnál van a cucc és azóta várom(kezeit széttáró) De ez már novemberben volt 3 éve (kezeit széttáró) Szerintem összességében sincs 10 vásárlásomnál több onlájn(kezeit széttáró) Az építőanyagot nem onlájn veszem mert egy köbméter sóder vagy homokot vagy raklap cementet nem vállal a futár(kezeit széttáró) lim-lom szarokat meg nem veszek feleslegesen. nemrég mondjuk vettem egy nókia c2-est tartaléknak, mert a mostaninak odabaxtam véletlen a pajszerral azt berepedt a képernyő. Vacsi új itt nézegetem. 70 es vodás a drágám bevittem a megszokott helyre, hogy függetlenítsék a szokásos 2 ezerért aztán mondta a srác, hogy már nem tudnak ilyet (kezeit széttáró) De adott egy címet kecskeméten, hogy ott próbáljam meg de ott sem csinálják már.(kezeit széttáró) Aztán nézegettem a netet és találtam a tkomnál olyan felületet ahol az íméj számok megadásával ingyen függetlenítenék de pár óra múlva jött az esemes, hogy ilyen íméjkódú telefont nem ismer a rendszer. Lehet a vodánál kellene megpróbálni nem tudom mi tévő legyek egész oda vagyok ez miatt itt az áhított gyári dobozából kivett fóliás c2-esem és nem tudom használni(kezeit széttáró)
Gyorsan szabadulj meg tole es vegyel makitat.
Megvettem a V2 parkside-ot, de elsőre nem ment a tehetmentesítő szelep, úgyhogy lehet vissza kell vinnem. Jövő héten tudom tesztelni.
Szerintem tedd meg a panaszod a BM-nél.