Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát,szerintem ha egy lakóház vízellátását akarod megoldani,akkor azt minőségi cuccokkal csináld.A parksideot hagyd meg az 5tő paradicsomnak meg az 5 tő paprikának.
A gumis tartály csökkenti a folyadék ütést induláskor-megálláskor... be van álltva 3 bar körül, így stabilan ad, minden körre egyformán. A vezérlés olyan, hogy elzárja a mágnes szelepet, ettől leáll a víz, a szivattyút nem kapcsolgatja a komputer.
A parkin is van nyomáskapcsoló, ez a lényeg. Mert most az a csapásirány, hogy ha nem jutunk dűlőre a vízművel, akkor kútból vagy ciszternából egy ilyen szivattyú nyomja be a vizet a házba szűrőrendszeren keresztül. Oda teszek egy 60-80 literes hidro tartályt és kész is vagyok. Az RO szűrőnek meg kell a nyomás. Addig meg az IBC tartályból tudok vizet venni locsoláshoz, magasnyomású mosóhoz, bármihez, mert magától alig akar kijönni belőle, arra jó lett volna a parki is.
Ahhelyett hogy venne egy makitat,nem figyeltem,mi lett a kompresszorral?
na de most locsolni minek kell házi vízmű???
Hát ez is komolyabbnak néz ki, mint a parki, van rajta nyomáskapcsoló is (ami külön 5-8 ezer lenne)
Nem biztos, hogy jó az az 5 bar - lehet sok - attól függ, mit akarsz rákötni. pl. az ilyen olcsó slagokat, gyorscsatlakozó idomokat esetleg lenyomja a faxba 😁 meg aztán nem biztos, hogy a kutadnak lesz hozzá elég hozama. Nem mindig a több a jobb...
Ez neked most sztem impulzus-vásárlás 😅 felizgultál a parkira 😅
Pedig mint allampolgar ez zavar.Jobb emberek kellenenek mint te.
De hát a pipit hülyére vették......Mondjuk most is azt teszik vele.
Nyugodjál le,téged ez nem kell hogy zavarjon.Téged inkább más kéne hogy zavarjon.
Ahhoz pedig nem kell számtan példákat megoldani, be kell rakni a kosárba. Most rendeltem én is, hogy nehogy lecsapjátok a kezemről 😅
szerinted rendelne a neten 😂
Ja hogy már rendelnéd is? Vagy mit szeretnél kérdezni? Ott van fent a bal felső sarokban telefonszám és email cím.
Nem,mert ugyis kinyiffan,szar ez mind,pipi szerint is lokharitoto lokharitoig mindene selejt.
Viszont neki lenne sok vezetekes vize.
Engem az zavar hogy egy eleteket mento tuzolto aki az 500 kerdeses pszihologiai teszt ellenere szemmel lathatoan szociopatakent viselkedik,es meg csaladot is vizional maganak.
Holott csak ul egy tuzoltolaktanyaban,az ágy szelen,es 0-24 ben forumokon irogat hulyesegeket.
Ez szerintem neki is megjelenik,görgess lefelé,ahol nevet címet kell megadni.
Kíváncsiságból megnéztem én is,mindig visszadob ugyanoda,csak új számokat ad meg.De ettől függetlenül,lehet hogy küld valami emailt,én nem a sajátomat adtam meg.Nem nézted?
Nem, én nem foglalkozok ilyen biznisszel, téged meg amúgy sem rántanálak le :-D
Ha átküldöm neked rendelsz egy ilyet nekem? 🤔
A bankkártya számot lejárati időt, cvc kódot kell megadni 😂

Nem értem amúgy, nekem rendesen megnyílik a link.
Vazz, beírtam a nevem, címem, elérhetőségem, de nem sikerült a példa megoldása, így nekem a büdös életben nem lesz ilyen szivattyúm! 🥺
Ezt néztem még ki hasonló árban, ez tudna 5 bart, de a parki kompaktabb.

https://www.ibo-szivattyu.hu/1...
Hogy hogy?Most akkor ez nem úgy van hogy a különbözetet a 10éves passat fenntartására kéne költeni?
Bevallom az zavart meg hogy az én értékrendemben az a normális ha egy 50es éveiben járó embernek gyerekei vannak.Még jó hogy kutyát adnak pénzért.Ha már valaki töketlen egy családhoz,legalább kutyája legyen.
Igazából elég volna letenni aknába, mert most talajszinten van. Akkor rá egy fedelet, oszt' semmi zaja nem lenne. Eddig lusta voltam megcsinálni, na majd tavasszal - ezt olyan 5 éve mondogatom 😁
Add el a bmw-t,vegyél egy tízéves dízel passatot,a különbözetből meg fussa 50 év locsolásra. 😆