Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Földbe csövezett öntöző renccert hajccsa fúrt kútról, kb. 20 szórófej, 6 körön. Mehetne vezetékesről is - ha nekem is bútorbolt fosná a lóvét! 😁
Nem jó,halucinalsz.Ezt neked nem lehet.Vizsgaltasd ki magad.
Na,akkor jó.
Nincs vezetekes viz?
kicseréled a csapágyakat kicsit halkabb lesz
a ruszkinál kb negyede a hang az új csapágyakkal, igaz nagyjából akkor cserélem amikor már nem forog a motor mert annyit lóg
Nekem a Leo 90 van, alig várom, hogy tönkre menjen, hogy vehessek egy Pedrollót 😁 - de nem akar az Istennek se bexarni 🤣
Pedróra meg 4 év gari van... nekem azért kéne, mert halkabb.
Lehet, átállok búvárra, annak semmi hangja, mivel a föld alatt van... akkor nem zavar napnyugtakor a szivattyú brummogása, felénk eléggé csend van.
Mirol beszelsz te hibbant?
Laller azt irta hogy:
"Nem hogy átállnál Lidl franchise-nak, tolonganának népek, pakolhatnád a sok parkside kütyüt, meg akciós narancsot"

Valaszoltam neki:

"Van itt kettő is,felesleges a harmadik."
Egy a tesco mellett egy meg szada mellet.
Szedd mar be a gyogyszered,akkor nem zagyvalsz hulyesegeket.
a pedróra adnak 4 év garit, azért az 50-60 ezres kategóriában ez ritka dolog
Mondjuk a műanyagházasnál én is húzom a szám, ugyan volt kínai, de fémszivattyús ettől még a motor leégett mint a szar a gari után 1 hónappal, de a pedrollo tényleg jobban bírja. 😆
Ez valami olyan lehet mint a drog,megvette az elsőt,azóta a parkside lebeg a szeme elött mint a pipinek .
Nem leírom,otthon vannak!Tudod mit jelent?Azt hogy nekem nincs szükségem képzeletbeli gyerekekre,nekem nincs szükségem gyerek pótló kutyára,nekem nincs szükségem olyan nőre akinek van gyerek hogy egy fórumon elmondhassam hogy "van itt kettő is"
Sztem is beakadt neked kicsit a parkszájd 😁
https://www.szivattyubolt.hu/k...
Nálam ilyen üzemel a kertben, kurva nomád körülmények közt vagy 10 éve (kicsit vasas vít, meg volt olyan tél, hogy elfelejtettem bevinni 😁) és hibátlanul teszi a dolgát. Ezek Pedrollo kínai koppintások, de ugyanitt árulnak eredetit, nem sokkal többért, az meg tényleg örök élet. Most nem azért, de már ránézésre is az parki egy műanyag fos, emezek meg úgy néznek ki, mint egy szivattyú...
Az amit leirsz semmit sem ér.
Hogyne volna bizonyíték,haza megyek és ott vannak teljes életnagyságban.
Nem.Miért,annak a kollégának is három gyereke van? 😆
Más tollával ne ékeskedj!
kell venni egy 80as pedrolló szivattyút rá egy nyomás kapcsolót aztán nem kell remegni hogy bírja-e az a kacat
kerti locsoláshoz kb tökmindegy mit használ az ember, ha behal akkor 2 napig nem locsol, de azért egy lakás vízellátása kurvára tud hiányozni akár csak órákra is
Az nem játszóház hanem képzőkör, kézművesfaszság vagy akármi, a játszóházban csak játékok vannak amiken szétugrálhatja magát a gyerek.
tudom mi a játszóház vannak rokon gyerekek
de
ez már 20 éve is volt akár ovodás csoport szinten is lehetett menni és pl agyag biszbaszokat csináltak és ki is égették nekik
ettől már csak az ugrálóvár a jobb, számolatlanul dől a lé
simán csinálnám csak utálom a kis csírákat, tuti benne lennék az esti híradóba 😂
Igazából a 3 év gari biztonságot ad az meg, hogy elég-e a teljesítménye ha több gépet is akarsz működtetni akkor a fene tudja.
Ez nem meki, a játszóház tök más, általában van mellettük valami gyorskajálda vagy bevásárlóközpontokban vannak, de nem egy kis csúszdás biszbaszok hanem elég nagy és sokféle játékkal ellátott helyek, minden gyerek álma ilyen helyen játszani.
Aztakurva és nem estek el 🙈

https://www.facebook.com/share/r/7NoK2Jpyn813cL3T/
Van itt kettő is,felesleges a harmadik.
Nem hogy átállnál Lidl franchise-nak, tolonganának népek, pakolhatnád a sok parkside kütyüt, meg akciós narancsot 🤣