Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fontos dolog.
Mondod te,bizonyíték nulla,de nem jön ki a matek,fórumon eltöltött idő/gyerekek.
Te egy fórumon elő gomba vagy.
Nem voltál 1x az ördögárokban bebikázni egy fehér mondeo-t? 😁
Pipivel versenyzek hogy ki támogatja jobban a Lidl árbevételét 😁
Nekem nincs szükségem a képzeletbeli gyerekekre,nekem van három.Te hogy állsz ezzel mr.töketlen?
Radzuhant a Lidl applikáció? 😆
Ilyen szivattyút érdemes venni, van valakinek? Kicsit keveslem a 3.6 bart amit tud, amúgy szimpatikus a tudása.
Te,folyamatosan.
Dehogynem,a képzeletbeli gyerekeidtol IS.
Nézd már meg a tegnapi napot!Ki lógott egész nap a fórumon?Basztatom?Mivel basztatnék én bárkit is?Azt is leírtam már párszor,abban biztos lehetsz hogy a fórum egy percet sem vesz el a gyerekeimtől.
Annyit tudok hogy reggel 6 től éjjel egyig itt logsz a forumon.Lököd a hülye dumát a kovidrol,BMW -sekro,órákat baszatod frilaccot,ha ő nincs mlast,pipit,minden nap,minden héten,ergo lofaszt vagy a gyerekeiddel.
Egy humbug vagy aki itt éli ki magát.
Heti 120 órát minimum itt vagy.
Most is.
Honnan is tudnád az embernek mikor és hogyan van ideje ha vannak gyerekei.......
Sok.
Mi az összefüggés?
ezt a mekis zsúrt én is pazarlásnak tartottam(igaz számomra mindenki buzi aki odajár)
de végülis mégsem akkora faszság
kis kölkök nem sokat esznek, ellenben bármit kérhetnek
viszonylag zárt a hely 1-2 szülő elvan velük
meg aztán egy átlag pesti lakásba kurvára nem hiányzik 15 gyerek meg a vele járó kaja készítés
ha meg rendeled kurvára mindegy hol eszik meg
nem kell takarítani rendet rakni stbstb
Amennyi időt itt lóg agyament kovidfaszsággal,bmw-villanyautó ellenességgel én mindent megkérdőjelezek még akkor is ha kérdez. 😆
Még azt is kétségbe szokta vonni hogy van gyerekem.....mondjuk gondolom ez azért van mert neki nincs,de hát nem lehet mindenki töketlen mint ő.
Miből gondolod? Mond itt valaki igazat? 🤔 😀
Dehát blődi nem elvált.
Inkább alsó középosztály szerű illetbe elvált apák viszik láthatáskor, de a gyereknek nem rossz élmény, jobb mint egy homokozó.
Nekem ez olyan új gazdag faszságnak tűnik csak nem tudom hogy akkor pipi mit keres ott 😁
Kb mint a mcdonald's-ban rendezett szülinapi zsúr
Ez nem gyermek megörző,hogy betegyed oda.Nem,ezt a gyerekek nagyon élvezik,mozognak,elfáradnak.Egy szar esős napon kiváló program,csak a pipivel ellentétben én azt látom,főleg egy esős napon ,hogy tele van.
Közbe rákerestem, mert tényleg érdekelt... kiderítettem hogy az én gyerekeim korában is volt ilyen, de mindig azt hittem hogy ez csak szükség megoldás hogy amit plázáznak a szülők addig bebaccák oda a gyereket - nem gondoltam hogy valaki azért vidékről elmegy, hogy betesse oda 😁
És ez mit bizonyít?Miért nevelkedett enélkül?Mert eleve nem is volt játszóház.Apád is megvolt elektromos bmw nélkül,te mégis akarsz venni......
Persze, mer közbe kiszívta a nap 😁 nekem volt egy három éves asztmám, az mindig új parkolt otthon hogy az egyik felét sütötte a nap, jól látszott hogy ez a fele a világosabb 😁
Mi a facom az a játszóház? most komolyan? nálunk felnevelkedett két gyerek enélkül...