Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Erre is válaszoltam már.
"Rendelem,a cég futára meg hozza."
Ez már az első hsz-emben is benne van.
"Nyugodt lehetsz,ott is a gyártás ,online rendelés és helyszínre szállítás ami megy.A bolt már csak van."
azért írtam hogy amikor az astrát festettük
hozzátenném hogy ugyanott vettem a festéket amikor a tető lett fújva és most amikor a sárvédő
és látni a különbséget
most jól látszik mert a sárvédő-motorháztető-ajtó 3 szín
szóval a színazonosság nem jött be egyik alkalommal sem a helyi boltnál
nem mintha érdekelne a dolog mert mivel nem mosom csak műszaki előtt a retek miatt nem látszik a különbség
Vicces lenne blődi egy spray-vel javitana egy sarvedot az mit a neten rendel.
Meg a szinkod se garancia.
amikor festettük az opelt akkor néztem hogy a neten rendelve olcsóbb lett volna a festék spray formában mint helyben amit kevertek
szóval egy sárvédőnél mindenképp megérné
főleg ha rendelsz mellé még ezt azt, aztán osztódik a postaköltség
Nos,hol is veszed a festeket,maszlokoszalagot meg ami kell egy maszekmunkahoz?
"Egy fizetest kitermel" koszonom a valaszt.Nincs tobb kerdes.
rosszul látod
pazarlunk, sokan ezt jólétnek hívják
de ez egy tarthatarlan dolog, ezért is rogy meg minden gazdaság/birodalom/bármi
Te néha,én meg még soha.Szóval te nagyobb hunyó vagy a dologba mint én.
De minek szüntesse meg?Saját épületben van,egy fizetést kitermel.Rendelem,a cég futára meg hozza.
Lofaszt mama.Ez csak duma,ha bem menne ugy szuntetne meg mint a huzat.
Te online veszed a festekeket,alapanyagokat?
Vagy bemesz az ismert boltba?
Hát nem is alszok nyugodtan ez miatt nagy lelki ismeretfurdalásom van(kezeit széttáró) Úgy próbálom kompenzálni, hogy cserébe én alig rendelek valamit a kínai netről hátha az ellensúlyoz valamit(meghajlós)
De hisz egy csomó dolgot te csinálsz,elveszed a jövedelmet a vállalkozók elől,így ők hogy fizessék a jó ki adókat ami aztán lendíti a gazdaságot?
Egy magad fajta lúzer ezt nem tudja felfogni.Ő saját üzemben gyárt,saját épületben,a bolt is abban a saját épületben van és az ott dolgozó is családtag.
na én amit erről tudok de én is csak hallottam a szomszéd ismerősének a távoli rokonától, hogy a véda tulajdonképen mindent is tud már ha akar. (kezeit széttáró) Szóval rendszám alapján tudja, hogy milyen besorolású a gépjármű ezáltal tudja, hogy mennyi az adott szakaszon a megengedett legnagyobb sebessége. Amelyik alatt súlymérő is van az még azt is megmutatja melyik tengely mennyire van terhelve. Mióta bevezették az Ekáert azóta még cifrább a helyzet hisz a véda ettől többet is tud. Majdnem minden ekáres már. Meg maga az ekáer rendszer is tud mindent is. Amikor én még gúnyáért jártam kisteherautóval volt amikor nem engedtek túlpakolni mert az ekáer jelentéshez megy a rendszám az alapján a gépjármű típusa a terhelhetőséggel. Ha még is túlsúlyban megy az autó és átmegy egy súlymérős véda alatt abban a pillanatban tudják, hogy az autó túlsúlyban visz ekáer köteles árut még a söfört is tudják ki üll az autóba és hová tart. Szóval ha ezt a rendszert egyszer komolyból élesíteni fogják ez eredményezheti azt, hogy meg se kell, hogy állítson valaki utólag a véda alapján ki küldhetik a büntetést akár egy túlsúly miatt vagy idegen útvonal miatt(kezeit széttáró) Ez már semmi máson nem múlik csak egy kormányzati szándékon, hogy maximálba kihasználják a már kitelepített rendszereket(kezeit széttáró)
Csak úgy vanra senki sem tart egy üzletet,max a gazdag blődirokon,mert nem számít.Persze,életszerű.
én ilyenre úgy gondolom költök eleget mostanság 😅
furi én pest legnagyobb játszóházaiba járok én mást tapasztalok(kezeit széttáró) Népszerű hétvégi időszakokban vagyok ott amikor fullon kellene, hogy legyen, de ez is csak egy példa volt most jelen pillanatban minden csak picit pöcörög. Százezernél is több vállalkozás zárt be a tavalyi évben és csak 40 ezer nyitott helyette ha más nem szerintem ez elég beszédes(kezeit széttáró)
Bazmeg pipi,te vagy az aki az igénytelenséged miatt nem fogyasztasz és vásárolsz,pedig megtehetnéd.Kezdésnek menj és vegyél egy telefont,pörgesd a gazdaságot,kicsit renováld a házad kívül,hívj szakembereket hozzá,gyerünk gyerünk ........
neked kellene, már felfogni ha annak vége lesz itt kb. mindennek is vége lesz(kezeit széttáró) A feleséged aki eltart annak sem lesz ám melója nem kellenek az ajándék giccses szarok sem 😅
Én meg azt látom hogy hétköznap délelőtt kell játszóházba menni mert egyébként tele van.
Nyugodt lehetsz,ott is a gyártás ,online rendelés és helyszínre szállítás ami megy.A bolt már csak van.
de lehet ilyenről beszélni(kezeit széttáró) a kiskereskedelem a végóráját járja. Ha valami nem fog változni záros határ időn belül több száz ezer de akár milliós tömeg is elvesztheti a munkáját(kezeit széttáró) Te azt látod, hogy mindenki nyaral na ez a kereső lakosság jó ha 3%-a ini azt látja, hogy tele az ósen parkoló. Persze fizetés után szombat délben ahogy sanya is írja. Én meg azt látom ha elviszem a gyerket egy játszóházba lézeng a nép előtte meg el sem lehetett férni a szülinapos boxok amiből van 6 az előtte minden hétvégén tele volt most meg alkalmanként látok egyet lefoglalva. Azt látom, hogy az élelmiszer vásárlásnál mindenki az árakat böngészi és jószerével azt veszi meg ami épen akcióban a lakosság döntő zöme már így vásárol ami előtte nem volt ilyen arányban jellemző. Szerintetek nincs semmi baj minden a legnagyobb rendben van de ha csak egy percre is kihúznátok a fejeteket a seggetekből látnátok,hogy a fogyasztás drasztikusan visszaesett a magas árak és a relatíve alacsony fizetések miatt (kezeit széttáró) Ha nincs fogyasztás nem tud működni a gazdaság mindent támogatásból meg segélyekből nem lehet megoldani fogyasztói társadalomban élünk a minél több fogyasztás mozgatja az egész gazdaságot amit most minden oldalról lehúznak. Gazdaságösztönzőkre lenne szükség ami elősegíti a fogyasztást, egyenlőre ilyen nincs még a látóhatárban sem.(kezeit széttáró)
Nomeg azt blődi nem tudja mennyi Egyszeri van aki mar beprobalta az internetet,tul van 2-3 visszakuldesen es inkabb elotte tapogat,markolaszik.
na ugye mennyivel jobb mint a 800 😅