Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zoli probalja kitolni nyugdijig. 🤣
Kevesen vagyunk mi masztodonok akik nem akarunk neten vásárolni, igazából boltban sem sokkal drágább és azért ragaszkodom ahhoz, hogy mielőtt fizetek körbemarkolászhassam a terméket.
De van... eleve az átadás után egy évig nem mért, mert rosszul működött a renccer, de ezt nyilván nem propagálták 😂 Most is rossz a fele... de én ezt nem bánom, egyébként ugyanazt a hatást eléri így is: arra a 200 méterre lassít mindenki 🤣
A tgk előzési tilalom a legjobb dolog, amit az ucsó 20 évben bevezettek! Azelőtt nekem egy Pest az M5-ön +15-20 perc volt, állandóan utolértem egymást 2 km/h különbséggel előzgető tgk-t, és 2 km-t mentem mögöttük 91-el 😡
B+ pipi, te hány billentyűt koptacc el havonta? 😅 Néhány kiegészítés:
Temu: ugyanolyan modell, mint a többi (Amazon, Aliexpress, EMAG) csak új, és van mögötte lóvé. Most szerez piacot, azé ócó.
Kisker: az meghal mind, a webbótok meg a multik mindent letarolnak, ez ellen nincs mit tenni. Én is ezért hagytam abba, Zoli is ezért fogja, csak még vergődik.
Bléd: azt kihagytad, hogy lopott fával fűt 😁 úgy még olcsóbb.
A blődi gazdag butoros rokona is lehuzhatja a rolot?
Hisz neki szárnyal a bótja.
Csak mer blődi rokona.
Dehogy mér folyamatosan.Mondom,van amelyik már két éve nem rögzít,van amelyiket csak nyáron kapcsolják,a többség meg részlegesen mér.
felbkellene végre fogni hogy a kiskereskedelemnek vége van
még az élelmiszer megy meg a "falusi" mindenes gazdaboltok
de már ezek is kezdik magukat kinyírni
pl nálunk 4500 a citromsav kilója, a netről rendelve 1300 akkor most ki a hülye?
a vásárló dobjon ki a semmiért 3 ezret? csak hogy a kiskerskedekem tudjon 2 évente új mercit venni?
ennyi erővel te is utalhatnál minden hónapban 500 ezret a szeretett államodnak a semmiért csak hogy jobban éljen a nép
én már kenyeret is sütök, ami a boltban 800 nekem 350 és ebben már a gép ára is benne van
kb minden nap felébredek 4 körül hugyálni elindítom a gépet aztán mire 7-kor felkelek kész a friss meleg kenyér és a boltba sem kell menni érte
a kisboltos meg bekaphatja
szomszédom még a lisztet is úgy rendeli házhoz mert fele árban van mint a boltban azok valami spéci cuccból sütnek, én szoktam átvenni mert csak este érnek haza
Kellett egy kis édességre nekik .......................pici adót meg kell fizetni a úton dolgozónak
Azt mondtam hogy a Teve utca első 6 emelete a én pénzemből van 😊 😂
Pedig próbálkoztam ám mindennel fogadj örökbe fej , sírás ,rívás , még azt is felajánlottam hogy gumibotozón meg hogy ne keljen csekket fizetnem 😒
Nem hanem a szoftver a problémákat elkerülendő nincs úgy állítva, hogy ezzel foglalkozzon. Én ugyan kaptam motorral matrica nélküli büntit sőt haver is 2x mert a transporterre kis megyematricát vett, de a sebességnél ezzel nem foglalkozik.
Olyan nincs, amelyik előtt kint van a traffielőjelző tábla az folyamatosan mér is amelyik előtt nincs az csak a pályamatricákat és a tengelysúlyt méri bár azt kevés sikerrel.
Te tényleg azt gondolom hogy a véda annyit lát hogy elgurult egy vasdarab x km/h-val?
Értelmezd az utolsó mindatom!Van amelyik már 2éve nem is rögzít egyáltalán,de általában csak ilyen fél egy órákra kapcsolják be.
Bazdmeg pipi,te úgy beszélsz mintha ezt a dolgot egyedül te tudnád a világon.Nem a gazdasági helyzetről beszélek.....te mondtad hogy minden 2x,3x-ára nőt a fizetés meg csak 10%ot és nincs lóvé,én erre írtam hogy amíg az emberek milliókért mennek nyaralni,addig ilyenről nem lehet beszélni.
"Sajnos a legegyszerubb az ebay-en megvenni."
Köszönöm......
Az csak 300, sokkal jobban jár. 😁
Mondjuk nem véletlenül előznek, nálunk szerencsésebb helyeken (szlovák, cseh amiről biztosan tudom) a lassan haladókat kivezetik a pályáról, aki nem megy 80-nal azt eltanácsolják a használatától vagy nincs mindenhol előzési tilalom.
Már azok sem, túl sok atrocitás érte őket az előzési tilalom bevezetése után, már legalább 80-nal mindenki megy aki nyugodtan akar közlekedni. 😆
Nyilván.......,ezért nem kapnak a kamionosok, utánfutósok a nulláson és a pályákon sem büntit vagy mert mind lassít......ja nem. 😏
Fizetés után nem sokkal és szombat délelőtt, ti is akkor voltatok mint a népek többsége, menj oda szerda éjfélkor és tök üres lesz.
itt nem csak a bútorról van szó, hanem kb. mindenről is(kezeit széttáró) Ha az összefüggést nem látod nem értesz semmit(kezeit széttáró) A kiskereskedelem adja a hazai össztermék jelentős részét. Ránéztem erre a temura csak 1 példát mondok láttam fasza bézbólsapkát 600 forintért(meghajlós) Önös érdekből akár már rendelhetném is mert mi a faszért adjak érte boltban 2500 forintot amikor 600 forintért is tudok venni(kezeit széttáró) Mivel az ember önző csak a saját pillanatnyi érdekeit nézi így vagyunk kódolva(kezeit széttáró) Megnéztem ez a temu pl.mitől tud ilyen olcsó lenni hát azért mert a kereskedelmi láncok ki vannak hagyva a buliból közvetlenül a gyártótól vásárolsz. Így azt ki van hagyva sok mindenki. Aztán pl. a hazai üzletek fizetnek bérleti díjat alkalmazottaknak adnak fizetést fizetik a járulékokat meg képeznek egy halom adóbevételt azt ha ép nem nem vityáék lopnák el az a vízfej fenntartásán kívül visszaforog a gazdaságba(kezeit széttáró) Aztán ha az így is erősen megtépázott vásárlóerő a kínai gagyikra költi el a pénzét akkor a hazai kiskereskedelem előbb-utóbb megrogy. De vonatkoztassunk el a temutól csak egy cég a sok közül akik hátulról kerülősen törnek előre. (kezeit széttáró) A kereskedő tönkremegy aki eltartott egy családot az alkalmazottaknak megszűnik a munkájuk akik szintén családod tartanak el az államnak lecsökken a bevétele majd vityáék nem tudnak annyit nyúlni mint azelőtt és én sem kapok már támogatást napelemre és vellanyautóra (kezeit széttáró) Egész életedben fullajtár voltál valahol mondjuk egy szarul fizető de mindig fizető állami cégnél és egy szerencsés kőkazdag haverodnál akinek épen szerencséje van azt vet neked némi csontot alamizsnából. ezért mondtam, hogy a te életedben ezekkel a válságokkal, hogy kovid, meg energiaválság meg infláció rád van a legkevésbé hatással. Kovidnál ugyan úgy menned kellett szoliba meg ugyanúgy kaptad a fizut amíg az ország 3/4 része nem tudott menni dolgozni meg nem is kapta a fizut mert azonnal elvesztette a munkáját állami filléres segélyt kapott. Az energiaválság szintén nem nagyon érintett kölök korod óta fával tüzelsz az,hogy a gáz ára 110-ről 767 ft-ra változott ez sem különösebben rengetett meg viszont mások akik modernebb körülmények között éltek, élnek mondjuk szintén az ország 3/4 része azok már a 60-as évek óta nem is láttak olyan eszközt amiben tüzelni kell na nekik szarul esett ez az akció. (kezeit széttáró) Az infláció miatti fogyasztás csökkenés ami már az állami hazug ksh szerint is 20% felett van ki fogja csinálni az ipart és a kereskedelmet és természetesen a legkisebbek kezdenek elhullani először akiknek zéró tartalékja van mert ami volt azt már elvitte a kovid (kezeit széttáró) amiről tóni nem nagyon beszél az meg az, hogy már komoly nagy cégeknél is leépítések vannak az építőipar kb. 60%-ot zuhant de minden más is minimum 20-at. Az,hogy ini az ósen parkolóban sok autót lát vagy tel látod a milliókat elköltő turistákat a balatonon vagy görögország fele menni az sajnos nem fedi a tényleges gazdasági helyzetet. Amikor a fekete gólya előtt elkocsikázom én is azt látom, hogy mindig tele a parkoló pedig 4 ember 50 ezer alatt meg se ebédel. (kezeit széttáró) De hát mindennek meg van a maga rétege legfeljebb szűkül. Ha esetleg az megnyugtat minden a terv szerint halad úgy ahogy a rokefeller csemete a nagy reszetben megírta(meghajlós)
Hogy ezert a gazdag brancs udvari bohoca legyel.
Ja.Tedd.
Szerintem kirohognek hogy nem repulovel mesz,meg en is kirohoglek.
Nem bazmeg,visszakuldtek a penzt is.
Honda gyari csavarkeszlet,hogy ne vasedenyes csavarral potoljam a dolgokat.
Sajnos a legegyszerubb az ebay-en megvenni.
Szoktam ilyet csinalni.
Majd ha a magyarok is igy adjak onnan veszek,egy 97 es cbr-hez.
Én,megtehetem hogy elmenjek egy hétre,megtehetem azt is hogy mindezt 5fős családként megtegyem,sőt mindezt úgy tehetem hogy ezt az 5fős családot én tartom el egyedül.És mégis megtehetem hogy évente többször elmenjek hetekre,szóval aki itt valamit rosszul csinál,az még mindig te vagy.
Nem te vársz most valami az angoloktól?