Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezen vagy leakadva,baze,gyakorlatilag mindenki komplett hegynyivel gazdagabb nalad,azert tartogatnak mint regen a makakokat lancon.
Mutogatni hogy milyen jot cselekednek veled,odadobtak a muhely kulcsat,te meg tapsikolva hajbokolsz.
Nem,motoros ruhat itthon veszek,a harmadik sisakom van a darazsgarazsbol,a csizma a rider13 tol,egy bakancs is.3 borruha,ebbol ketto a plus-tol egy az euromotortol.
Motort is a triumphbudapesttol vettem.
Pofa sulyba,nem hasznalt passat meg alambra nemetbol.
Egy farmert vettem es egy nyari kabatot becsbol.
Hát ....mégsem én vagyok az aki nem teheti meg hogy egy hétre elmenjen.Szóval aki itt valamit szarul csinál,az te vagy.
És akkor mi van ha mindenem külföldi?Ti vagytok ezen fennakadva.Tehát árulsz külföldről származó árut......és te is külföldről rendelsz alkatrészeket motoros ruhát stb,igaz?Na most képzeld el a magyar motorboltost,nem nála veszel sisakot hanem külföldön.
Mondom,te vagy a csorda szegyellt csorogyerekje,kell az mindenhova.
Lehet vele joemberkedni,mondjuk feketen dolgoztatni.
Bazmeg ember,a ruhad,a kocsid es az osszes cuccod kulfoldi.
Azonkivul en par raktaron levo lengyel komodon es gardrobon kivul csak magyar arut forgalmazok hugyagyu.
Es azokat a lengyel cuccokat is igyekszem kifuttatni.
Még ha 10 éves lenne is ragaszkodnék hozzá.Egyszer már leírtam,én nem cserélem 2-3évente az autókat,ha jó.Szóval felőlem 20 is lehet,engem nem zavar.
De pontosan tudom,de had ne kelljen már ez miatt nekem egy túlárazott bútort megvennem egy bútorboltba.És mondom ezt úgy,hogy én még soha nem rendeltem külföldről,ellenben azzal a bútorboltossal aki most sír.Szóval hagyjuk a baromságot,a helyi boltos sír hogy nincs vásárló,miközben ő maga is külföldi oldalakról rendel.De tudom,ez így szerinted rendben van.De kérdezek még valamit.Hány magyar vállalkozó árul magyar terméket,és hány árul olyat amit külföldről érkezik?Milyen jogon is van megsértődve?
ez a hülye sosem fog rájönni ha az emberek éves szinten 80 millió vásárlást bonyolítanak egy ilyen faxgyökér temutól az miért nem jó a hazai vállalkozásoknak és az államnak(fejét fogó)
Nem hiszem (gondolkodós) Fuss neki még1szer hátha leesik bár egy ilyen aranyember a sok ikúja ellenére sem fogja az összefüggést megérteni 😂
Te vagy a szegenygyerek a korben,a tizeves hasznalt dizellel.eleg szomoru.
Sajnos nem. Ő fexik rajta bárcsak elcserélhetném az enyémre(imádkozós) De önző és nem adja pedig az enyémen a matrac 2* annyiba került mint neki az egész ágy 😅
Az megolcsobb ha a foldre doglik agyagon.
Most hugyoztad szembe saját magad.
"Olvastam egy statisztikát. magyarországon 22-ben 30 millió vásárlás volt a temutól tavaly ez a szám 80 millióra nőtt."
Tehát akkor mégiscsak vásárolnak az emberek.Én nem papolok a vállalkozásról,csak azt mondom hogy a sok bolt okafogyottá vált,és még valami,elég sok vállalkozó ismerősöm van,mint mindenkinek,senki nem panaszkodik.Mondjuk én az ország pénzesebb felében élek.
milliókat? 😅 ezt honnan a faxból tudod mennyi milliókat költ akit te lácc. Te is megúszod az egész bulit 3 kilából 😅
Randa hutoracs.
Kezdjuk az elejen,aki nem tud gyartatni maganak mert nincs annyi penze,egy gyartatas masfeszer annyi,kedezd levi haverod mennyi egy konyha egyedi gyartasa.
Tudom,tudom,minoseg,tovabb tart blabla.
Igen,csak ha valakine nincs masfel millioja,csak 400e akkor annyiert fog venni,es nem a jyskben,mert ott nincs ertemezheto ulogarnitura,csak hulladek.
A fuggetlen butorboltok tobbsege a nagymulti es az egyedi koze lovi be az arat.
Azt is tudom hogy szerinted vagy minoseg dragan vagy semmi,ja akineknmeg nincs annyija uljon ket itong kockan mig osszekaparja a dragat.
Webaruhaz.Ja,sok jon azzal be hogy latta xy cuccot,de megnezne,mert kepernyon meret van,uleskenyelem nincs.Es bivalybasznadra nem akar lemenni.
Legutobbi vasarlo ahova kivittem a pandora sarkot egy ikeas cuccot szanalt mert ruhellte,de hogy nem egy egyedi karpitos csodat vett a 400 ezres pandora helyett 1 millioert az is biztos,egy 170x250 sarok volt.
Ami miatt szarul megy barhogy probalod a szuk agyaddal ram terelni az nem egyedi eset.A teljes piac 20% a ugrott.Nem csak a butor,a tartos fogyasztasi cikkek,elektronika,autopiac.
Mert nem azonnali es folyamatos vasarlas,lehet halasztani,meg is teszik.Ezert van hogy a madaras teli van,a momax meg nem.
Es ezert van hogy egy kanizsatrend harom eve 6 hetre szallitott most 3 hetre,egy divian meg keresre kulon megcsinalja diszlecezes nelkul legyartani olyat amit meg tavaly se vallalt be.
Hiaba probalod a pontagyaddal ram fokuszalni hogy csak nekem nem jo.Senkinek nem.
Ja mert a farkasgyepui geniusz tuti fulest ad hogy mindenkinek megy csak nekem.
Meg a jysk es a tobbi is 20-30% visszesest konyyel el,csak ez az adat nincs a kovidmellekhatas cikk mellett.
még szerencse,hogy a tied nem 😅
Akkor ez mi?
Na tudod kit szívassál(ujjával lefelé mutató)
a polifoam sokkal olcsóbb ini 😅
Ja pont olyanok mint te a sok marha.(fejét fogó) Az, hogy te pár hétre elmenj a családoddal valahová nyaralni már most elkezdted kuporgatni rá a pénzt, de kenyérből meg nem esztek eleget. (kezeit széttáró) Neked és a hozzád hasonlóknak épen semmi nem változott az életében. Tűzoltónak, rendőrnek, katonának stb. kb. senki nem akar elmenni. Aki még is ott van az legfeljebb csak annyit lát, hogy a munka ugyanannyi és ugyan az még a pénzt is emelték már 230 nettóról lehet kaptok 260 is. (kezeit széttáró) A vállalkozó meg azt látja, hogy nincs aki vásároljon. Pont most olvastam egy cikket ezt a temut ki akarja tiltani az ország álítólag egész európát fingatja már a filléres dolgaival. 2022-es a cég én még kb. 1 hónapja futottam bele először de azóta viszont folyamatosan. Csak amerikába 4 mrd dollárt költ reklámra(gondolkodós) onnan ius kifelé áll már a rudja. Olvastam egy statisztikát. magyarországon 22-ben 30 millió vásárlás volt a temutól tavaly ez a szám 80 millióra nőtt. Az állam kiesett 1000 milliárdos adóbevételéért aggódik a vállalkozók meg a megélhetésükért. Szóval te meg ilyen inifélék egyébként pont nem hiteles ha ti vállalkozásról akartok papolni az ég világon semmi közötök hozzá semmit nem láttok bele mert sosem próbáltátok. (kezeit széttáró)
Látod az asszony már akkor eldöntötte hol fogsz aludni ha megszületett a gyerek 😁
mellé szokták felállítani a cirkuszi sátrat nem előadás volt épen azért láttál annyi autót? 😅
polifoam az pont 4 cm vegyél olyat 😅
baszakodni nem szeretnek már koronggal. az ifjoncok azt se tudják, hogy forgassák 😅 Szerintem nem is tanítják már nekik ez kb. olyan mint a lyukkártya a mai időbe(kezeit széttáró)