Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te még az Ifa-s korszakban élsz ! 😉
Nálunk még nem csoda , de csodálkozás biztos lesz , ha nem lesz holmi a boltokba ! Németorságba 35 000 sofőr hiányzik ! 🤔
Azért az szopás amikor taposni kell a féket mert megindul a tömeg lejtmenetben
Van kártyás is , remélem még nem tudják mögöttem kiolvasni !
Már azért inkább az van, elég ritka a korongos manapság.
És csoda ha nincs sofőr. 😁
majd hamarosan lesz helyette fasza kártyás aztán mögötted mennek és kiolvassák
Helyszinen, de telephelyellenőrzésnél 3 évig.
És ezt viszed magaddal 28 napig , bármikor megbüntetnek visszamenőleg is ! 🤔
Ha elkezdik feszegetni akkor kénytelenek leszünk.
Még erre is figyelni , hogy pályán se húzzon 80 fölé ! ?
Nekem augusztusban jár le akkor lesz 3 éve, addig mind megvolt és remélem meg is marad.
Jó lenne ! Nem szeretném herdálni !
enyém szinte hibátlan, kb fél évente megfordítom, de kb mindegy mert a dagadt valagam mindig ott van forgathatom bármerre
lehet vagy 40 kiló a 90x200as matrac, egyedül fel se bírtam tenni a tetőcsomagtartóra
Ha szerencséd van megúsztad.
Pedig épp ez a lényeg, pontot vesz el helyszinen nem a sok pénzt.
Pár éve, mikor hoztam haza egy hosszított futón a garázsom anyagát (tető szendvics panel, 4 m hossú, 1 m széles, 2 m magas köteg) az 1,6-os Vitara nem szívesen húzta 80 felett 🤣 tükörben meg láttam, hogy vagy 5 kaminyon jön már mögöttem 3 m követési távolságokkal 🤣
Próbáltam én nem feltartani nyomorultakat, de még 90-nél se maradtak le, nekem meg már az is sok volt.
Bízok benne ! Még a 13000 Ft se erőltet nevetésre ! Hogy ezt mi alapján számolták ki ? Állítólag a bírságok emelkedtek , és ez a tízezres bírságból lett , azért 13e Ft ! 🤔
Nekem így volt, útfélen megállított többedmagammal és mindenkitől 6 pontot lehúzott pedig csak 10000 volt a bünti, nem szólt róla hanem a zöldön vettük észre utólag.
Én meg nagyon kevéssel találkozok sőt inkább nem, néhány külföldi éjjel mer így menni meg a billencsesek bármikor, de ők külön kaszt, sokszor érinthetetlenek.
Már megint az önkéntes rendőr......
Akkor rosszul nézted, tényleg nem mennek 90-nél többel illetve az utolsó sajátomat úgy illesztette a srác, hogy új gumival 93-at tudott és lefutva 87-et, de akkor már szövet volt a vágás után viszont 90-et mutatott, legfeljebb ilyen eltérések lehetnek.
Ha a gyorshajtás után nem állítanak meg miatta,akkor nincs pont,csak megy a csekk.Mivel téged egy sima közúti ellenőrzés miatt állítottak meg,így szerintem nincs pont.
Hát akkor elég sok bátor jár az M7-en, mert igaz, ritkábban járok rajta, de mindig látok olyant, ahol az én autóm 90 km/h-t mutat és távolodik tőlem a kamion.
(Nem ne kérdezze senki, nem annyival megyek, de néha a gyanúsak mögé beállok és nézem őket.)
A zöldön sem találok pontlevonást !