Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem a vikiben kérem, boltban, 4 centist, mert az volt rajta, huzatot nem akarok másikat
Hallottam már ilyenről, de csak a médiában, meg konkrétum nélkül. Amióta élek, ahány ismerősöm van, akinek bármiből is van jogsija, még egytől sem hallottam ilyenféle szigorról.
Nehez vagy nem csak sulyban.

https://hu.wikipedia.org/wiki/Latex

Egyenlitoi savban veszel foldet,tepepitesz kaucsuk fakat oszt lesz latex. 😂
Majd átmegy innen 10 ezer, meg románból, bulgárból, albánból... és örülnek, hogy meglesz az 1 MFt-os álomfizu - a német szállítmányozó meg röhög a markába, hogy 2200 ejróért talált vezető droidot 😄
ilyen takony szivacsot hol kapni?? 4 centi vastag kellene
mondjuk nekünk teli volt lyukkal hogy szellőzön de azt megoldom
elméletileg természetes gumi hab mert biomatracként árulták geci drágán, de megérte mert tényleg fasza
ami kibír egy bálnát 20 évig az csak fasza lehet
Addig örülj ! 😉
Veda alatt kilo-kilohuszat mentem futoval, meg sosrm kaptam csekket.
Lofaszt,latex,termeszetes kaucsuk. Eleg takony anyag magaban,ezert kombinaljak kokusszal.
Veszel ket raklap latexkesztyut,mrg egy raklap labtorlot,ugyes vagy es csinalsz beloluk matracot.
Nem sima szivacsdarab.
Bar az is nagyon felment arban.
Legtobbje szendvicsszerkezet tobbfele anyagbol,van amiben hűsíto gel,rezgescsillapito anyagok,ezustszalas szovet stb van.
Azt a tűn észreveszik ,legalább is ha van kpm-es szaki is !
A korongosnák még könnyen megoldható, hogy ne mutasson többet 80-nál. 😁
Azért a 90 még általános csak egyre több cégnél veszik le 85-re kevesebbnél 80-ra a tempomatot.
De ha az ótvar is tudja a 81-et pályán akkor legalább büntethető az ótvar is ! Ezt szeretik az éber őreink ! 🤔
Ez így van, ezért tartják életben még a huszonéves 2 milla fölötti km-es ótvarokat. 😆
És mivel az óra ellenőrizve van és illesztve amit ellenőriztek is , semmiféle tolerancia nincs ! 🤔
A rendőrnél számít mindenkép még a plusz 2 km is ! 🤔
Ha úgy nézem, hogy a fővárosig látok az én irányomban mondjuk 100+ kamiont, és mondjuk szerintem 1-2 valamennyivel elkerüli a 80-at... ha nem is jelentősen, de ha az ekecselek példáját nézem, akkor azt a következtetést vonom le, hogy azért akadnak ilyenek. Nem mintha az a +5 km/h számítana is valamennyit.
Voltam kint eleget ! Bőven elegem is lett ! 🤔
ki kell menni sofőrnek csodálatos lesz
haver egy ideig volt, ott nem szarral gurítanak, elküldik a címet, az útvonalat, mikorra érj oda, hol pihenj stb
aztán azért zaklatnak ha a parkolóba nem ott álltál meg pihenőre ami elő volt írva
Aztán játszik a több kártya is ! 🙃
Sok cégnél ! 🙃
van ismerős cég ahol azért baszakodnak a 20 éves szarokkal mert korongos még, mert ugye rengetegszer nem férnek bele a vezetési időkbe és kamu korongokkal mennek
ezek úgy tudják hol van az ellenőrzés.....
Az útdíj jeladó alapján ez is működhetne már nekik ! sajna ! 🤔
Hát ez az !
Még nem ráadásul a legfeljebb 2-3 éveseknél lehet mert azóta van gps-es tavhográf és itthon amennyire tudom még nem ellenőrzik kívülről bár elvileg a lehetőség megvan.