Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Őrá maradt. Benne maradt a vállalkozásban. De nincs ebben semmi. Ez rendjén is van apáról fiúra száll(meghajlós) Aztán most egy kicsit szar a helyzet hozzáteszem nem ő tehet róla mindenhol szar(kezeit széttáró) Az elmúlt néhány év, kovid energiaválság abból származtatott inflációs kavarások nehéz helyzetbe hoztak mindenkit(kezeit széttáró) Nekem csak az a furi, hogy putrizza a pecóm, pedig néhány ezer ft-ból régi fényében ragyog 😆 Amikor 18 éve megvettük a felső rész akkor is ugyan úgy nézett ki ahhoz nem fűlött a fogam, hogy megcsináljam(kezeit széttáró) Mint ahogy most sem(kezeit széttáró) 1-2 év aztán eljutok, hogy azt is rendbe tegyem amiben lakunk szerintem 5 éve egy szöget nem ütöttem be a falba 😅 Nem is annyira fontos vannak dolgok amik ráérnek(kezeit széttáró)
Nem úgy van hogy a boltot is a fatertól szerezte?
Ezt én nem tudhatom, de ha így is lenne akkor is legfeljebb a felét(kezeit széttáró)
lehet de azért olyan nagyom nem igaz zotyám 😅
Tesó nem kér még bérleti díjat? Akár visszamenőleg 20 évre mióta elköltözött?
Megörökölte.....
Ja,hát kérdezni én is szoktam,de általában még azelőtt hogy nekiállnék.Nem nekiállok ész nélkül,aztán ott jövök rá hogy igazából azt sem tudom mit hogyan.Én is kérdeztem már itt,Kawánál érdeklődtem a klíma telepítésről,aztán ennek köszönhetően rájöttem hogy semmi nem adott ahhoz hogy azt én telepítsem,így neki sem álltam.
Megint tevedsz.
én meg mindig kérdezek azért vagytok, hogy megoldjátok a bajom. Néha adtok jó ötleteket(kezeit széttáró) Nem sok de ennyi hasznom legyen már belőletek szóval én nem szégyellek kérdezni 😅
Ehhez blődikém nem kellett nagy tehetség, hogy rájöjj 😅 Az ő diagnózisánál nem nagyon lehet mellélőni 😅
Egyszerűen kivették az agyát, vagy a 2 orosz vakcinában kifejtették hatásukat az agysorvasztó baktériumok és már a dolguk vége fele járnak 😅
nem is kell(legyintős) A sok néger fax megtágíthatta már(legyintős)
de most látom ezért a pináért egész angliáig kell menni lehet annyit már nem ér(kezeit széttáró)
de neked nincs házad zotya édesanyádnak van 😂
Én állandóan kérdeznék valamit, de akkor folyamatos hülye lennék ezért csak ritkán kérdezek mert megelégszem az alkalmi hülye kevésbé lenézett pozíciójával. 🙄
Szerintem a videóig el sem jutna... meglátná a tokás fejét, a susogó jogingját meg a hasítasiját, már nedves lenne a bugyi 😁
Ember,vagyis embernek látszó bioforma.
Te kezdtel hadovalni Folyamatrolmmeg hogy folyton.
Mindkettoben hazudtal,mert fogalmad sincs rola mit jelent ez a ket szo,es most addig terelsz mig tenyleg azt hiszed igazad van.
De csak egy sotet hazug tulok vagy.
Időrend?Csak te vagy elfoglalva az idővel.Teljesen mindegy melyik mikor volt,a lényeg hogy mindenhez hülye vagy.
Hogy lenne a tankpad kerdes folytonos ha az 22 ben volt,a tobbi 3 meg tavaly ev kozben es vegen?
Meg az idorend sem stimmel.
Az hogy olyan sotet vagy,nem tudod a folyamat jelenteset,amit meg ide is irtam,az teged minosit.
Milyen folytonos ok-okozati kapcsolat?A te tudatlanságod és az ebből fakadó megoldásra váró problémák.Na várjunk,a tankpadnál még csak azt sem tudtad mi az,én írtam le a fénykép alapján és azt is hogy hogyan szedd le.
Probalok folyamat kapcsoltot talalni negy idoben eltero es teljesen mas kerdesre.
Arra jutotam hogy komplett elmebeteg vagy ha ezt a 4 kerdest egy folyamatnak tartod.
Vagy annyira sötét vagy hogy nem ismerted a jelenteset,csak nagyot akartal kijelenteni.
Mond kerlek,milyen folytonos ok-okozati kapcsolatban all a butorlap vaggasara alkalmas furesz,a tankpad maradvanyai eltavolitasara alkalmazott modszer,es a valto beszerelesere hasznalt meghuzasi nyomatek?
Nagyon magadra vetted ezt a dolgot......
De mivel ez minden évben megtörténik,így ez folyamatos.
Folyamat.
Változások összefüggő sora, folytonos ok-okozati kapcsolatban levő eredmények egységes egymásutánja.

Folyton.
A 'folyton' szó jelentése a magyar nyelvben azt jelenti, hogy valami állandóan, folyamatosan zajlik vagy történik.

Most akkor folyamat vagy folyton?
Es a kerdeseim egy negyedevre volt 3 db,es volt egy negyedev ahol csak egy.
Ez sem folyamat.
Nem folyamat,folyton.Azt mondod folyton nem azt hogy golysmat.
Nem ugyanazt jelenti.Barhogy probalod elkenni tulok.
Ennyire IQ light vagy.
Az említést teszek róla,hol egyenesen arányos azzal hogy zavar?Ha azt mondom eper fagyi,akkor az azt jelenti hogy nem szeretem?Na na,az az évi 4,elég óvatos becslés.De ha már itt tartunk,ha csak 3 havonta 1,akkor már az is egy folyamat,szóval igen.