Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt ma beszoptam ! 😉
Ha volt bünti akkor annak írásbeli nyoma is van amit akkor a kezedbe adott egybátírós papír zöld példányát és annak ha jól emlékszem abjobb felső sarkában van a levonandó pontok száma, de eléggé olvashatatlan főleg ha az átírótömb nem volt jól alátámasztva.
Mert valójában 70-75-tel mentél hiába mutatott 85-90-et az órád, gps-t nézz és akkor látod mennyi a valós. 😁
GPS szerint, mindig waze-val közlekedek.
Látod, így jár, aki nem tart egy jó radírt magánál... 😅
Nézem ! De még így is , ha nincs feljelentés ? 🤔
Ja és ez akkor tűnt fel amikor a futóval mentem amivel szintén 80-al lehet menni tudtommal és toltak le a kamionok 🙈
Csak a te órád szerint, lakotton simán megvan a gyorshajtás, de pályán 85 max 90 illetve néhány nagyon bátornak van tiltás kikapcsolüja, fe annak itthon 800000 a fix tarifája némely helyen meg kis böri is járhat érte tehát tényleg bevállalósnak kell lenni hozzá.
Igen sajna jól látható , Lébénybe hordtuk a betont , és mivel megállított a rendőr , ilyenkor nincs semmi tűrés határ , a 81-nél is büntettek volna ! Ezt már a rendőr mondta ! Következő kanyarnál is kivettek , mondtam , hogy már jártam itt , az egyik rendőr mondta a másiknak , ennek már megvan a csekkje , így akkor már békén hagytak ! 🤒
Na ezt pont akartam kérdezni, mert nekem úgy tűnik, hogy minden kamion az objektív felelősség határán közlekedik, autópályán olyan 95-el, lakotton kívül meg 85-el, hogy hogy csinálják ezt, hiszen a tachográfon ott van minden és utolérhető a vezető stb.
Nézd át jól a papírt, 3-6 pontot simán kitolnak ilyenkor és nem szól róla ha nem kérdezed.
Mi is megvettük azt a kókuszos szart, mert a sima szivacs ki lett feküdve 2-3 év alatt - oszt' ez is pont uaz, gödör van a közepén 😡
De, a mieink közül sok már 80-ra van korlátozva, külön kérelmezni kell és indokolni ha emelni akarja valaki, 85-re még engedik, de többre nemigazán.
Köszi, akkor figyelem, hátha felbukkan.
Nem használnak már olyat, de ezen a korongon elég nyilvánvaló, hogy többször is 80 fölött volt még ha nem is sokkal.
csak a világon nincs olyan teherautó, amelyik pályán betartja a 80-at ! 🤔
beteszik az olvasóba aztán mindent is tud a menetről
Elvileg pontot nem kaptam . 🤔
Pontot is vontak? Nézd meg a bünti papír jobb felső sarkét, nekem ott volt elbújva a 6 pont.
Na ma megtaláltak a rendőrök ! Közúti ellenőrzés , minden papír átadva , szem , GKI, jogsi,forgalmi , tevékenységi , tacho illesztés, stb. Közli a rendőr , hogy kéri a menetlevelet ,szállítókat , tachográf korongot is . Elvitt mindent , pár perc múlva jött , és közölte , hogy van gyorshajtásom . 80km/h felett húzott az óra ! Mondom az kizárt , ismerem Abdán a fix trafit , mindent betartottam ! Mondta , nem is most , hanem negyed órája 11h-kor . Mire én , igen , akkor jöttem le Lébénynél az autópályáról , itt viszont mindent betartottam lakott területen kívül 70, lakott területen 50-et is ! Rendőr : Ez sajna nem kifogás , mert ezzel az autóval még autópályán is csak 80-nal mehetett volna ! Elismerem-e ? Mondom igen , hisz ott a tachográf korong , 11h-kor 85km/h-val mentem ! Ki is állította a jegyzőkönyvet , én meg megkaptam a büntit , 13 000 Ft csekken formában ! Meg is van a véleményem , de ez nem sokat számít ! 🤔 🤧
Ugyanez a bmw, merci, audi stb. prémiummárka hisz azok is csak autók.........viszont aki ült bennük az tudja miért drágábbak, egy bútoráruházban is bele lehet ülni az olcsóba és a drágába, már akkor jelentős a különbség, de pár év múlva meg végképp kijön, az olcsó 2-3 év után kezdi megadni magát míg a drága 6-8 év múlva is pont olyan mint újkorában.
Szerintem Kawa-nak kisujjaban vannak.
Üdv!
Van itt olyan tapasztalt lakás klíma szerelő, aki nem csak a felszerelést végzi, hanem javítja és karbantartja is a régebbi készülékeket?
amin alszunk az ilyen kókuszrost+ gumi hab
most kezd a gumi hab hitvány lenni, nem fullszar csak a szélek sokkal rugalmasabbak mint a közepe
elméletileg fel lehet újítani, levágják a gumi habot ragaszt rá másikat és ismét jó 20 évig, csak ahol vettük az a bolt már megszűnt 10 éve, pár matracos helyen kérdeztem de senki sem akarja megcsinálni
én meg nem láttam ilyen gumi habot sehol sem, laticell vagy mi a fene a vidékies neve
sokkal rugalmasabb mint a pu hab szivacsok, csak kicsit hidegebb
Neked megvan az a régi kabaré: "de mi kerül ezek a kanapén xxx ezer Forintba?" - és szétveri 😁 Én is mindig ezt érzem, mikor látom, milyen primitív szarok... azt sem vágom, hogy egy 2 m hosszú szivacsdarab vászon huzatban miért 100 000 Ft? (vagy a flancosabb 200)