Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tuzolto volt nem?
Netto szart sem er.
Szegény gyerek 3 hete nem ihat semmit? Ez elég nagy kibaszás, hogy lesz így jó politikus? 😂
én már hozzávetőleg rég szedtem gyógyszert a gyerek viszont évente többször is beteg amire kell neki szedni(kezeit széttáró)
Jó esetben én vírust kapom el azt meg hamar kiheverem. Ha jön valami nagy lázzal az mindig baktérium de ilyen 4-5 évente van csak(meghajlós) Azt figyeltem meg a magas láz 38-39 mindig a bacik basznak oda vírusnál általában nincs semmi legfeljebb kisebb hőemelkedés (kezeit széttáró) most pl. A gyerek a második bakteriális fertőzésen esik át az elmúlt 3 hétben(óranézegetős) de sem én sem a nej nem kaptuk el(meghajlós)
az is kollega nem?
Aranytojást tojó tyúk
a bige qrva jó el ne qrud ezt a melót 😅
igazából ez nem annyira fontos ez nem hoz pénzt(kezeit széttáró) mindig az a fontos ami pénzt hoz(meghajlós) látod te is,hogy vigyázol a feleségedre még drága éttermekbe is elhordod a pénzéből 😂
mivel nem láttam még édesanyád házát ahol laktok így én a tiedet nem tudom véleményezni. Csak azt a szörnyű pincegarázst (kezeit széttáró) na az olyat mindenre lehet használni csak garázsnak nem olyan kényelmetlen a le-fel állás pláne ha még fordulni is kell közbe(gondolkodós) Majd amikor öröklöd 30 év múlva megnézzük te milyet veszel a ház feléből, mert, hogy másik fele a tesódé (kezeit széttáró) mondjuk én a helyében szednék tőled bérleti díjat részarányosan piaci alapon 😂
De mi a szarra szedsz te ennyit?Én azt se tudom szedtem-e valaha.
20 éve így néz ki. Egyszer gondolkoztam rajta, hogy bérlek egy emelőkosarat mert, hogy az több mint 10 méter magasan van de aztán rájöttem, hogy vannak ettől sokkal fontosabb dolgaim is(fetrengős) Szerintem 2 éven belül ide is eljutok bár nem azzal fogok kezdeni hanem a lábazat szigeteléssel meg a teraszokkal (kezeit széttáró)
Az nem a franciáknál volt?
jó megszívatták vele a népet. én tüntetőleg az államon hordtam asszem 2-3 helyen szóltak rám, azokat meg elküldtem az anyjukba (kezeit széttáró)
22 tonnás már azért nem a háztáji kategória 😅
amit mi használunk szerintem olyan fax tuggya 😅 120-130? majd ha lesz hozzá kedvem megnézem egyszer
Arról már nem én tehetek ha te azt nem tudod alkalmazni.
ehh(legyintős)
Nem én csak hülye voltam.(kezeit széttáró) Rá kellett volna feküdni a politikai vonalra de hát utólag okos az ember(kezeit széttáró) Nyakkendőt én is tudok kötni beszélni én is tudok és a síboláshoz is meg lett volna a magamhoz való eszem (meghajlós) Kiváló politikus válhatott volna belőlem(kezeit széttáró) ezt sajnos elmulasztottam de talán a következő életemben jobban figyelek a részletekre 😅
hát elméletileg akkor tud rezisztensé válni ha nincs végigszedve illetve a pia. Elég fontos momentum, ha antibiotikumot szedsz abban az időszakban ne igyál alkoholt mert pl. az kiválthatja illetve ha elkezdtél egy antibiotikum kúrát azt végi kell szedni. Még akkor is ha a 3-ik nap már tökéletes jól érzed magad de még van 3 napra való gyógyszer azt be kell venni. És nem árt betartani az időpontokat. De hát ilyenekre általában az ember lusta. Mondjuk mi nem ezekre pont ez miatt elégé odafigyelünk(kezeit széttáró)
Telefonszerelő soha nem voltam, az csak az első szakközepes szakmám. Orvostechnikával foglalkoztam szinte végig, mindenféle kütyü, infúziós pumpától kezdve monitor, altató-lélegeztető, inkubátor, aztán sugárterápia, röntgen, ct, mri lassan nem marad olyan a kórházban amihez nem volt közöm. A szlovén meló endoszkóp lett volna, most meg a zeiss-től írtak, nem tudom nekik mi lehet orvosi cucc, lehet az is endoszkóp. 🤷‍♂️
szerintem arra utal amikor szétveritek a béjemvét 😅
Azt jó vidi 😂
én ezt így még nem hallottam de az biztos, hogy változott már az a protokoll mint amikor én voltam gyerek(kezeit széttáró) Akkor mindenre is antibiotikumot írtak. Nem sajnálták mind1 mi volt a bajod azt kaptál.(kezeit széttáró) úgy voltak vele ha vírusos a fertőzés azt a szervezet úgy is megoldja ha bakteriális akkor meg úgy is kapott antibiotikumot. (kezeit széttáró) nem nagyon tenyésztenek, hogy végül is mi okozza a fertőzést mert jó esetben is egy hét mire lesz eredmény(óranézegetős) A mostani gyakorlatban azt látom nem írnak már ki ilyet orvérzésig(kezeit széttáró) A gyerek 2 hetet volt beteg abból az első héten nem kapott antibiotikumot. Aztán, hogy nem javult inkább rosszabb lett akkor írtak fel neki aztán 1 hét múlva meggyógyult. Ment egy hetet iskolába most megint elkapott valami torokgyulladásos nyavalyát most viszont írtak rögtön ki antibiotikumot és már is pendül felfelé(kezeit széttáró) Azért azt nem árt tudni az antibiotikumokról, hogy tulajdonképen egy halálos méreg a szervezetre aztán nem jó azt feleslegesen nyakra-főre szedni (kezeit széttáró) bár az én gyerekkorom óta eltelt már 40 év azóta sokat változtak, finomodtak az antibiotikumok is elég specifikusak lettek így nem feltétlenül írt ki mindent, minden baktériumot a szervezetből. (kezeit széttáró) mondjuk a 3 szemesek azok általában ilyenek ezt akkor vetik be ha gyorsan kell működni az olyan mint a glialka totális igazi nagyágyú 😅 én ilyentől 3 napig fosok mert a normaflór ellenére szétbombázza a gyomor baktériumokat is a nők pluszban még folynak is tőle egy hétig mert a hüvelybaktériumoknak is odabasz de legalább az ártó baktériumot is kicsinálja (kezeit széttáró)
Az fasza lehet de olyan nekem biztos nem lesz. 🤑 A kúpos sem mert attól meg fosok meg az asszony gyerek közelébe sem engedném, inkább bérelek vagy veszek valami hidraulikusat.
Csiszolás festés igen, a padló kész van pár éve, az fasza csak a fugákat kell lassan takarítani mert okos voltam és világos fugát raktam 🙈🤣
utána még jön a csiszolás meg a festés és a padlózat a faxba sincs még. A gletteléstől számítva van még azért tennivaló(óranézegetős) 😅