Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez mind megvan, használom is, de ez(is) egy nagyon utálatos munka 🙈😁
Mégis te jössz hozzám szakmai kérdésért,nem én megyek hozzád.
Abból 2 doboznyit mert szart sem ér, keress inkább egy dealert mert jobb cuccai vannak, boldog leszel. 😁
Neked,tudjuk hogy nem az eszedért alkalmaznak.
Ez megint csak egy értelmetlen baromság........
Ez oké és teljesen jogos is, felesleges ne is adjanak. Itt most a kislánynak egyértelműen bakteriális fertőzése volt kb 2hétig, anyuka vitte orvoshoz mégsem kapott. Aztán lett egy jó kis fülfelszúrás.
valami videóban hallottam régebben hogy azért akarnának minél kevesebb antibiotikumot adni a népnek mert egy egyre rezisztensebb baktériumok vannak
hiába van sokféle nevű antibiotikum, hatóanyagban közel sincs ennyi aztán ha túl sűrűn kap az ember akkor szopás mert a kutatmunka sokkal lassabb mint a rezisztencia kialakulás
ha hazudtak akkor én is
Máig nem tudjatok eldonteni hogy a villanyautot elobb szetverjetek vagy csak siman bebasszátok egy kontener vizbe,esetlek felszurjatok egy bazinagy landzsaval.
A madik telefonon belejavit.
"Az úgy van mint nálatok,ha bejön valami ami eltérően ék akkor ötöltök-hatoltok hogy fejszével vagy lánzsával szúrjátok e fel."
Ez valahogy megint nem sikerült értelmesre,így érdemben reagálni sem tudok.
Vegyél egy lidis zsiráfot és az nagyban megkönnyíti az életed.
Meg ha van olyan szerkezeted ahol karton találkozik bármi mással, tegyél be üvegszálas szalagot vagy papírszalagot és szikével vágd meg a sarkot hogy egyenes vonalban repedjen.
Kisgyereknek taknyolás ráment a fülére és a dokik csak mutogattak egymásra hogy antibiotikum kellett volna már rég de egyik sem írta fel csak mondogatta hogy majd a másik majd a másik. Na és erre egy független harmadik fél mondta, hogy nem írnak fel szívesen mert mert az van kiadva hogy inkább ne.
Nem tudom, hogy tényleg van e alapja vagy kitaláció.
Dehogynem, mindig van, akinek semmi nem drága és az elsők között akar lenni.
ebből kiindulva sosem venne senki semmit....
Hát... talán nem árt.
Mind amikor nem veszünk első szériás járművet, a többi buzi majd kitapasztalja a gyári hibákat.
Ne idegeskedj, a glettelés jó munka - de csak azért, mert ha már ott tartasz, akkor nemsoká' kész vagy az egésszel! 😁
40+ évesen miért kell neked ennyi stressz?
ilyenkor már pihengetni kell pecázni vagy tv nézni kinek mi jön be
Az úgy van mint nálatok,ha bejön valami ami eltérően ék akkor ötöltök-hatoltok hogy fejszével vagy lánzsával szúrjátok e fel.
Vagy te úgy születtél hogy mindent tudsz?
Azt te szoktál.
Xanaxból mennyit kell bevenni, hogy ne basszam földhöz a glettvasat, kérdezd már meg 🤣
Hát aki nem tud tovább lépni az persze hogy a sötétben tapogatózik.
Ja,csak a probléma az volt hogy az elején mindenkit egyből rá raktak.Aztán később jöttek rá hogy nem az a helyes.
Én ilyenről még soha nem hallottam - de háziorvosnál lófasz mennyiségű gyógyszer felírás van egy nagyobb kórházi osztály orvosához képest, és a legdrágább-legdurvább cuccokat azok írják.
sztem van, a bal mintha kicsit vaskosabb lenne 😃 A fotóbolttal 1 perc alatt meg lehet csinálni...
Nekem a bal oldali kéne... utána meg a jobb 😂 (na jó, inkább pár óra múlva, addig betolnék pár lazacos szendvicset redbullal 😁)
Az egyik kollégád muterja? Nyugdíj mellett takarítónő az osztályon? 😆
Értsd már meg, mindenki tudta (tűzoltós OKJ nélkül is) hogy a lélegeztető az a végső megoldás - mert ha nem rakják rá, akkor megfullad 3 perc múlva, mert nem tud önállóan lélegezni - és baszhattya, hogy a 3. napra már hatott volna az antibiotikum ☹️
...azt meg ne hozd fel megint, hogy miért kellett 10 000 db-ot venni belőle, azt tudjuk, miért. Pézike...valakinek.