Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a fura hogy az auchan parkoló mindig színültig van
meg kb az összes olyan hely ahol vásárolni lehet
szóval nincs itt gond, csak ha a vállalkozó szarul csinálja a boltot akkor becsődöl....
felénk is van ilyen sok....azért hagytunk fel a szervizes állással mert egyre kevesebb cég van
A dragqueen-ek.
inike teljesen mind1 ki tehet róla. Egy biztos nem a vállalkozó tehet róla ,hogy 3 év alatt minden a 2-3*-ába kerül a fizetések meg ennyi idő alatt jó ha 10%-ot emelkedtek átlagosan(kezeit széttáró) Ha a fizetések is így emelkedtek volna nem is lenne probléma(puszit küldő)
(kezeit széttáró) Úgy kalkulálom, hogy bele fog férni az 1729-be(meghajlós) Szerintem az meg jó(kezeit széttáró)
Szigetelt 55-ös átlagban fogyaszt 1000 m3-t úgy, hogy körbe van fűtve. a szigeteletlen meg 1200-1400 körül. ehhez mérten meg egyenesen kiváló. 😅
ki tehet arról hogy szarul megy a bútorbolt? orbán vagy gyurcsány
gyurcsányra több azvesély mert a soros haverja
Ez meg mindig sokkal kevesebb futest igenyelne az alapterulet alapjan.
de egyszer kiszámolgattam a kazánosoknak mert kérdezték annó(kezeit széttáró) 325 légköbméterre emléxek amit fűteni kell(kezeit széttáró) Az 2,7-es belmagassággal ezek szerint 120 nm körül van ha nem baxtam el semmit (kezeit széttáró)
nem tudom nem számolgattam. Lent nincs szoba. nagy nappali, konyha, garázs, wc, kazánház. középütt meg 2 nagyszoba és egy kisebb de az is 12 nm felett,wc, fürdő, mosókonyha. Legfent meg csak a szokásos lomok 😅
Már ez is nagyon sok. 🤣
Tehát 80-90.Akkor szar a szigetelés mert nem sokkal többet fűtök kétszerakkorára.
így se látja túl sokat ne aggódj ez miatt 🤣
A nagyobb jobb.
Nem látja az asszony a rusnya pofád.Csak ritkán.
szintenként bruttó 60-70 körül van. Ezekbe van garázs, kazánház, mosókonyha
? Azt a laktóteret sem tudjuk kihasználni ami van 😅 Neked mi a faxnak 200 nm2 vagy ennyire utál a kutyád? 😂
furi is lenne 15 köb rohadt sok. De az a 6 köb is 3szor annyi mint amit nekem egy szezonba el kell tüzelgetni. Én már február elején kipuceváltam a vegyest ebbe nem lesz begyújtva csak jövő januárba(kezeit széttáró)
Full hülyeség.A lakótérből vesz el.
A lakóterület mekkora?
3 szint kb 80 négyzetméterre lövöm be de lehet túloztam.
házbaépített garázs? Ez az éke a háznak és kettő is van belőle 🤣 Pajti szakadó esőben is száraz lábbal lépek a házba meg a nej is. 😅
Ha én most építenék házat akkor a ház közepén helyezkedne el egy duplagarázs nincs annál csodálatosabb(meghajlós)
Nem erdei simán felvágva,egy tároló ment el meg egy kicsi.2,2x1,2x2.Meg némi tujafa mert már nem fértem el.
Akkor rosszul mondtam kb 6 köbméter.
én eddig 1000 m3 gázt fűtöttem el meg 18 mázsa fát tüzeltem el nekem már kijön a szezon(meghajlós) 22-23 fokon(meghajlós)
15 köbméter fa??? Erdei vagy tömött??? baszki az alaphangon 150 mázsa(hüledezős) Nekem elég elpusztítanom egy szezonba kb. 1,8 köbmétert azaz 18 mázsát(kezeit széttáró) Persze ha veszem rá a fáradtságot akkor semmit sem kell(kezeit széttáró) Szóval 8 évvel fiatalabb a házatok(gondolkodós) Abban az időben még nem voltak nagy csodák. Akkor szigetelés tuti nincs a nyílászárók sem lehettek cserélve ha már 150 mázsa fánál tartasz 😅 Micsoda egy szar putri lehet az(fetrengős)
95-ös,és eddig 1200 köbméter gáznál tartok,meg kb 15 köbméter fánál.Úgy hogy a ház kb 200 négyzetméter,a pincegarázson kívül.Te a 3500-ba se fértél bele,és egy tipikus zegzugos ajtó-ajtó hátán felesleges közlekedős régi borzalom,főleg a házba épített szűk garázs szar.
87 ben készült. Szóval 36 éves a ház(kezeit széttáró) Tiétek mennyi? A szigetelés olyan amilyet tesz rá az ember. Ez gázszilikátból épült egész jó szigetel a nyílászárók is szigeteltek. (kezeit széttáró) A teraszok a gebasz meg a lábazat de korrigálom mihelyt kijön rá a lépés(meghajlós) De addig nem idegesítem vele magam amíg a kotvadék házamba negyed annyi fát sem kell eltüzelnem egy szezonba mint neked. 😅 Ha a teraszok meg a lábazat kész akkor onnantól az is lehet, hogy semennyit nem kell tüzelgetni(kezeit széttáró) Nekem 3500 m3 fogyasztásból kell faragnom 1729-re ezt a ház tudja pusztán akarat kérdése 😅 Most tartok olyan 2100/szezon környékén szóval 1400 lefaragtam a födémszigeteléssel és a gázkazán cserével.(kezeit széttáró) A maradékot meg le fogom faragni a többivel(meghajlós)
Nagyon rossz elosztás biztos 😂 de azért mind a 2 garázsból elektromos kapukon keresztül egyenesen a házba jutunk be anélkül, hogy sétálgatni kellene a garázsból a házig vagy a pincéből felfelé mint neked ha egyáltalán le mersz oda állni bármivel is(szemeit körbeforgató) bár szerintem nem vagy olyan bátor(gondolkodós) így neked marad az udvari tárolás meg a szélvédő kapargatás reggelente én meg 15 fokos autóba ülök be 😅
Teszla? nem tudom, hogy fér be a furgonnal beférek(kezeit széttáró)
Bármennyi festéket locsolsz rá még mindig egy szar szigetlésű nagyon rossz beosztású régi kotvadék ház marad,ezen csak úgy változtathatnál ha lebontod és építesz egy jobbat.
De gyanítom nincs rá igény,jó az a régi putri.
Csak hogy férne be egy tesla y a garázsba robbantás nélkül?
De nagyon sötét vagy.
Csak találgatsz.