Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

gondoltam rá
tudnék szerezni vastagabb egyutas raklapokat ami fenyőből van 100x120 méretben
de szarul jön ki a méret, plusz hetekig csiszolgathatnám mert kint volt tárolva és meg van szürkülve
de minimum eur raklap vastagság, hoztam egyet peca stégnek, kurva nehéz jóféle cucc
Ebben egyetértek, tényleg minden olcsó egy fos... de az baj, hogy a drága is az, csak az legfeljebb dizájnosabb fos.... A régen jónak számító Ikeja is már 10-es pozdorjából gyárt mindent...
Összeraksz pár raklapot, rá valami fedőmatracot azt addig küldöd bele a csavarokat ameddig nyekereg. Vannak ilyen 3 centis hab fedőmatracok es akkor a rugó sem áll az asszony hátába 😁
a kereskedő szolgálja ki a vevő igényeit, ezért kereskedő
ha mindenki ácsol magának bútort akkor miért lenne szükség a bútorboltosra? meg a bútorgyárakra?
1000éve nem volt bútorgyár mégis volt bútora mindenkinek
szóval ha már kereskedő akkor kereskedjen, de aztán ne annyira hogy mindenféle úri cuccokra fussa a haszonból...... pont elég az hogy nem hal éhen 😂
Javítás a prioritas,de ha javíthatatlan vagy csere vagy penzvisszafizetes.
Igaza van a Zolinak, ha az igényeidnek megfelelőt nem árulnak/gyártanak viszont te tudnál csinálni ilyet akkor miért nem csinálsz? Ezért tényleg más a hibás? Mondjuk én biztos hisz akár én is csinálhatnék neked főleg ingyen hisz a nyereségben nem hiszel és szemét aki pénzt mer kérni bármiért, de mivel rosszindulatú vagyok ezért nem csinálok, fetrengj évtizedekig a kifeküdt, kitüremkedő rugós vagy szálkás deszkás kőkemény vagy süppedős valamiden. 🤓
szóval ha csak nyekereg akkor nem adnak másikat
a mostani se tört el csak valami rugós ülő felülete van és nyomja az oldalam plusz ropog
asszony 60 kiló aztán alatta is ropog meg nyomja a rugó a vállát ha fekszik rajta
most megoldottuk parasztba mert van rajta 3 takaró és nem nyomja a rugó
Gyártási hiba,a cardo pl váz törlésre is 5 évet ad,van neki is többféle,csak árban nem néztem,túl van az átlagos igenyektol,1,2-1,5 millió.
Küld az előleget és intézem. 😁
Az.
Lehet elemenként rendelni,a trend honlapján fenn van.Nagyon rossz meret.
Kurvaritka konfekcióban ilyen.
Talán a trend Cambridge ilyen,csak azon nem félsz el,nem fehér balnara van tervezve.
ez lenne ? https://butorvaros.com/tipus/s...
csak nekem 250x250 kell most mértem meg
5 év gari mire vonatkozik?
nyekereg nyikorog megsüllyed stb mindenre?
mert baszhatom a garit ha csak arra van hogy letörik az oldala vagy kikopik a szövet
Fasza ez a javító, Santa Fe a kanizsai.
Jo,a Santa de a kanizsatrendtol.
Olyan 700-800e környéke,a comforte symbol 1,1 millió,fasza 150ezres martindale szovettel,5 év gari.
Esetleg egy klasszikus Nevada sarok 1,2 millió bőrrel,szovettel kb 800e.
Ha rambizod szép szövetet választok,küldök egy eloleges számlát és 50% utalod 4 héten belül hentereghetsz rajta.
ezeket egyszer kell kifizetni, ha jó 20+ évig akkor nem drága
amúgy az ágy nem volt vészes, a gyerek ágya drágább volt pár éve csinálta ezt már a rétegelt deszkákból, ez emelt a költségen, de akkor se volt egyészen egy havi munkabér
anno a matrac volt baszott drága, legalább 5x annyi volt mint az ágykeret
de mutass már egy helyet ahol ilyen örökéletre tervezett kanapék vannak
Azt nem akarod kifizetni.
a lustaság ami visszatart
kurva sok mindent tudnék csinálni, még a mai napig zaklatnak mindenféle dolgokkal kellene fészer meg kerítés
napelemet is telepíthettem volna legalább 5 helyen
de ez mind macerás, hordok 2 hónapig szart 3 hónapig mindenféle terméket, ezen kívül néha elmegyek szerelni pár napot aztán a többi időben figyelem a halakat a csatornában
szerintem te sem tudsz csodát mutatni, mindenhol ugyanaz a fos van
egyik se bír el egy 160 kilós malackát 😆
a régit szétszedtem megnézte miből van, hát olyan lófasz cuccokbül volt hogy az csoda hogy nem nyaklott össze
pl a háttámla alján a hossztartó egy 4x3 centis fenyő volt aztán persze hogy megreccsent....ha 5x5ös rétegelt van azok az opelt végig lehet tolni
távtartók sima 1,5mm szöggel tűzve, 3 leülés után nyöszörög
ragasztók 2mm széles csíkban felkenve
stbstb
rendes cuccot mutass, mint a francia ágyam 20+ éve használjuk meg sem nyekken, egy reccsenés sincs ha ugrálok rajta akkor sem
igaz az onnét csak fűrésszel jön ki mert meg van csapolva ragasztva csavarozva 4x12 centis lécekből van, az még 200 év múlva is ágy lenne, max egy viziló tudná elrontani
Megint itt a bomba üzlet, 10x jobb kanapét tudnál mint bármelyik boltban kapható, de inkább a szart hordod 🙈 Pedig egy kanapé sem olcsó 2-300e körül lehet az alja. A 10x jobbat ha csak dupla áron adod is megvennék gondolom, ár- érték arányban sokkal jobb lenne 🤷‍♂️
Tokmindegy mit mutatok,nem lesz jo. 😆
még egyszer leírom
vennék egy fasza L formájú kanapét
már ha lenne fasza, szar van otthon miért vegyek egy másik ócskát?
mutass egy faszát ami elbírja a bálna testem máris megyek
ha jól emlékszek 200x220 a méret de lehet 200x240, vagy 220x240
vagy valani ilyesmi
ha megvan a tuti keresek egy eszközt és megmérem
Tehát van kibúvó,így nem vásárolsz.
No,akkor mégiscsak a vevő a hülye. 😆
simán tudnék csinálni ettől 10x jobbat is
na de nehogy azért küzdjek mert a bútorboltos szart árul kurva drágán
Tehát a vállalkozó a hibás.
Probáltad már te legyártani ami kell.
Mindent IS tudsz.
vennék akár ma is csak mindenki olyan foshalmokat árul mint te
szart meg minek cseréljek le egy másik szarra??
egy fasza L akakú kanapé kellene de mind szar
asztalos meg ágyat csinál de kanapét nem akar
Te mikor vettel utoljara butort?