Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

16000-et
Saját kecóját nem stafírozza ki egyrészt mert igénytelen másrészt mert akkor jönnek a rokonok látják hogy gazdagság van 😁 oszt kölcsön kérnek 😁
ki tudja. Régen arra kapták a pénzt a cégektől minél több orvosságot írtak fel. A drog az olaj és a fegyver után a 4-ik legnagyobb pénztermelő vállalkozás a világon a gyógyszer. nem tudom mi változhatott a maffiában(gondolkodós)
Az egesz putri lelombozo.
Nem gondolnam hogy egy ingatlanmagnás-hazmestergenya ilyen igenytelen szar energetikaju lepratelepen el.
Kend már le azt a tető deszkát mert kúrva ronda
Csak mert a referencia mindenttudó farkasgyepun maig kotelezo.
😂
a savanyú szőlő az én dumám nem így beszéltük? Úgy, volt, hogy te mondod, hogy "meghalsz az oltásba" mert neked mélyebb a hangod(kezeit széttáró)
baszki én nem találtam 😅
😅 savanyú a szőlő 😅 hülye voltál bedőltél a rogáni propagandának felkaptad a 2-3 oltásod most meg remegsz,hogy mikor jön a vég 😂
Megmondom(óranézegetős) 2 hét tik-tak tik-tak óra indult 😅
nekem benzinmotoros van , 22tonnás hidraulikus hasító. nem fullad le a göcsös fában sem . kúpos is van, de az ha beleszorul , akkor szívás, vagy olyat kell csinálni, ami 3fázisú motorral van és irányváltós
te milyen pályafutást jártál már be? Telefonszerelőből lett lélegeztető gép telepítő? 😅 most ötvözheted a kettőt, írj rá egy appot, hogy telefonról is lehessen a gépet kezelni 😂
😂 maszk? Ha nem tudnám milyen hülye vagy akkor most arra gondolnék, hogy ezt csak viccből írtad(kezeit széttáró)
De szerintem te ezt a kérdést komolyan gondoltad (szemeit körbeforgató)
Hát azt azóta már sokan szeretnék tudni (gondolkodós) Akit ráraktak az be is krepált (kezeit széttáró)
Aztán változott a helyzet a vége felé(óranézegetős) nem raktak már rá senkit hanem kikezelték a tüdőgyusziból antibiotikummal. (kezeit széttáró) Legfeljebb csak légzéstámogatást kaptak amit én is szoktam minden műtétem után 😅
Kb alapterulet se megy?
nem tom (kezeit széttáró)
ekkora(kezeit széttáró)
Az nem uzlet hanem alamizsna. 🤣
Szovsl pont mint te,csak neked nem volt szerencsed. 😂
mondjuk ez nem egészen így van
a mutáció mindig akkor van amikor szaporodik, legyen az bármi, és ha sűrűn szaporodik akkor esélyes hogy előbb következik be a mutáció
ráadásul sok emberben sokféle környezetben történt ez a szaporodás
rogán totyi is valami zsákfaluból ismeretlenként került be a tutiba(kezeit széttáró) Kis buzgómocsing könyvomoly volt olyan kis szemüveges g.ci akivel még az osztálytársak sem nagyon akartak játszani. (kezeit széttáró) A kutya is csak akkor ha csontot akasztottak a nyakába 😅
Aztán apránként ívelt felfelé a ranglétrán pedig nem volt ismerős semmilyen körből. Szakonyfalusi révén a felmenői még csak nem is országbéliek voltak(kezeit széttáró) Aztán ma már az ország második embere egy jó ideje (óranézegetős) Szóval van remény, hogy a nyugdíjalapomat a fiam teremti meg a ti gyerekeitek elsíbolt pénzéből 😂
Fordítva bármikor, szólj ha küldhetem a számlaszámomat 🤣
nálad mindenképen (kezeit széttáró) Aztán mitől mutálódik egy vírus van e erre valami gondolatod? Mivel nem vagy túl okos ezért eccerűen mondom. A kibaxott oltások miatt kezdett el mutálódni(kezeit széttáró) Ha nem csinálnak semmit nem is történik semmi. (kezeit széttáró) végigszalad ez a a nátha szerű vírus az egész világon mint libán a fos(kezeit széttáró) mint ahogy szokott lenni bármilyen járványszerű megbetegedéssel. Aztán a szervezet legyűri. Akinek nincs szerencséje és kicsit meggyengülve elkap egy bakteriális tüdőgyuszit hát annak megfelelően kikezelik(kezeit széttáró) És nincs miről beszélni(kezeit széttáró) De nem(ujjával nemet mutató) a sok rohadéknak kellett a nagy pénz több mint 10 milliárd valamiféle vakcina legyártásából és eladásából(szemeit körbeforgató) A vírus meg egy geci. Kirakták az ajtón.(kezeit széttáró) Aztán az meg visszajött az ablakon. Na puff még egy sorozat bedeszkázták az ablakot aztán a rohadék visszajött a kulcslyukon(kezeit széttáró) Aztán a következő sorozatnál rágóval beragasztották a kulcslyukat(kezeit széttáró) A genyó meg visszajött a kéményen keresztül a kandallónál 😅 Soroljam még 😂 minden egyes vakcina legyártása és beadása arra ösztönözte a vírust, hogy mutálódjon. A haverjaid a vakcináikkal csináltak is jó sok mutánst a végén már követni se lehetett 😅 Az ukrán háborúval nagy szerencsénk lett. Más forrásból tudták tovább síbolni a pénzt így ezt a kovidos vonalat abbahagyták(kezeit széttáró) Attól fostam addig kacérkodnak ezzel amíg végül kifejlődik a magyarok nyilai mutáns na az valóban pusztított volna még lovon hátrafelé is 😅
Munkat tudok adni,csak lóvét nem, szolj j ha jo. 🤣
Áh, most még a lakást próbálom pimpelni hogy eladható/kiadható legyen mert lóvé/munka lassan nyista 🙈 Pár éve teleszórtam a plafont így gipszkartonnal mert olyan romantikus meg takarja a kábelcsatornákat, tudtam hogy 1x eljön az idő amikor ezeket ki is kell glettelni 🙈🤣
Az se sokat er amit valaszolsz.