Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja,csak itt nem volt eredmeny.
Kozoltek mi fordulhat elo,oszt csokolom.
Igy siman beleesel te is a szivrohamba.
Azért az elég nagy minta süttürüttükém 😆 Egy választási felmérés 1%-a tűpontosan meg tudja mutatni a szavazás végeredményét ez ilyen egyszerű(kezeit széttáró)
igen(napszemcsis) Azt szeretnénk hallani az összes feleslegesen beoltottól és tőled is, hogy milyen okosak voltunk(meghajlós) Ez a minimum ami nekünk jár azért a sok diszkriminációért és megaláztatásért a kirekesztésért amit a hülyék miatt kellett elszenvednünk azokban az időkben.(szemöldökét ráncoló) A kormány részéről is beleférne egy nyilvános bocsánatkérés. Egyrészt azoknak-nektek- akiket a göbbelszi propagandával megtévesztve belekényszerítettek az oltásba és azoktól akiket egyenesen köteleztek rá illetve tőlünk akiket nem sikerült "jobb belátásra" téríteni és elhitették a megvezethető emberekkel, hogy ez mind a mi hibánk ezért az adott időszak alatt a társadalom perifériájára kerültünk(mérges) Szerinted akkor az volt a "helyes döntés" (gondolkodós) Szerintünk meg nem(kezeit széttáró) Emlékeztetőül csollány meg kóbór is élhetne még ha megfeleő kezelést kapnak a tüdőgyulladásukra nem pedig 10*-esen túlárazott nem működő kínai lélegeztetőgépet(kezeit széttáró) Ennyi erővel te is elpatkolhatnál az oltás utóhatásai miatt. Ha neked nem jelentkezett semmi tünet nagy szerencséd van.(meghajlós) Ezt több 10 millió ember már nem tudja magáénak mondani(kezeit széttáró) Aztán ez miatt az mrs lófasz miatt, hogy a későbbiekben még mi fog veletek történni az meg a jövő zenéje(kezeit széttáró)
Ok, meggyőztetek, veszek majd aldisat 😁 szerencsére van rengeteg vékony fa amit nem kell hasítani csak darabolni, azzal is elvagyok egy darabig. De a bérlés sem rossz ötlet végszükség esetén.
Ukranoktol veszel c4-et,nem lesz gondod.
Mekem van 3t-s pneumatikus autóemelőm, de azért nem annyira gyors, egy tgk légrugónak még több idő kell.
Nos,hat van meg egy kis adag a rezsifából,azt meg el kell rendezni.
Ami szép egyenes és fasza száraz azzal nincs is gond, ami ilyen 25-30%-os még az az istennek nem akar hasadni, pedig úgy jobban száradna.
Azt tudd, hogy az az autóemelő csak főggőlegesen műxik, szóval az egész gépet úgy kell megcsinálni, hogy a rönköt emelgesse, az nyűgös...
A labdát szerintem hamar felfújja, de ha hasonló árban van készen akkor nem kínlódok vele.
Igen, ez a hasítás 1. törvénye 😁 ha első lendületből nem viszi szét, akkor baxhatod 😁 - de ez már láccik a fán ránézésre, hogy el fog-e hasadni. Ha valami girbe-gurba mocskot fogsz ki, mindenképp a bérlés, egy 7 tonnást 10ér adnak egy napra, az alatt elég sokat fel lehet hasogatni.
Szerencsére bő 30 éve nem kell hasigatnom, de addig rengeteget... közös házban laktunk a nagyszülőkkel, csak fával fűtöttünk, és az egész rám maradt, kb. 14 éves koromtól - akkoriban még flancos gépek se voltak.
Meguod az eleted mire elszuttyog a vegire.
meg a szakácsok is 😅
Na amikor soltvadkerten voltunk elmentünk egy étterembe azt kérdeztük itt mi a helyzet? Azt mondta a pincér, hogy a teraszon ülhetnek az oltatlanok bent meg az oltottak 😆 Mondjuk vegyes társaság lehet az ablakon keresztül kívánt egymásnak jóétvágyat majd az ebéd befejeztével beültek a közös autójukba és elmentek 😅 Én régebben összeszedtem az össze ilyen baromságot amit kitaláltak a "kovidos időszak" alatt idézőjelbe azért teszem mert, hogy tulajdonképen most is az van 😅 Na és arra a következtetésre jutottam,hogy a kovid védelmi intézkedések 100%-a egy orbitális baromság volt(kezeit széttáró) És ehhez a megállapításhoz még magasan képzett britt tudósnak se kellett lennem 😅
Az aldis az hidraulikus-elektromos? Az lenne a legjobb valóban, azokat ilyen 100-200 között láttam.
Az emelős cuccal csak az lehet a gond, hogy lassú, a hidrós amilyen Zolinak is van úgy dolgozik ahogy rakni tudod annál csak a folyamatosan forgó hasító gyorsabb, de annyival veszélyesebb is. 😁
Köszi akkor majd nézegetem, eddig nem láttam. Ez az autóemelős sztori azért tetszett mert akkor eredeti céljára is tudom hasznàlni, és nem a gyári emelővel kell bénázni ősszel-tavasszal.
2kg-os van, a legtöbb esetben belemegy a rönkbe 1-2 centire aztán se ki se be. Ilyenkor szoktam a 4kg-s bontókalapáccsal belekalapálni és akkor széthasad a nyomorult, de ettől valami hatékonyabb kellene. 😁
Valami 50e alatt vettem az aldiban egy 5 tonnasat.
Kurvajo,soha massal.
Értem köszi, van belőle nagyon teherbírású, akkor affelé nézelődök.

Itt van pl. ez, pneumatikus-hidraulikus, ez vajon hogy működhet? Fel lehet pumpálni a hagyományos módon is, de mit csinál vajon a pneumatika? Van már rugó is rajta.

https://www.szerszamkell.hu/hi...
2-3 kg-os fejsze, méteres nyél 😃 évszádadok óta bevált, zöld, mert megújuló energiával működik, és a fitnessz bérlet árát is megspórolod.
A hidraulikus nagyon jól dolgozik, de sztem kár megvenni, lehet bérelni. Szomszéd is így csinálja mindig, egy qrva nagy kupacot felpuclizott egy délután... Kúpos sztem a legveszélyesebb, meg az kopik is, és min 2-3 kW motor. Levegős? biztos van a neten olyan DIY, hogy ne kelljen kitalálni 😃 de valszeg az a leglassabb a felvázoltak közül.
Idodbol nem telik ki. 😆
Úgy szoktam, de néha elég sokszor forgatom 😆
A cikkben 13,5 milliard adagot oltottak be,de a minta csak 99 millio,es eredmeny nincs dokumentalva csak kodos konkluzio levonasa.
Nem tudom, minek hozod elő ezeket a kovidos sztorikat még így 3 év után is... mit szeretnél hallani? Hogy milyen okos voltál, hogy nem oltottad be magad? 😄
Hát azt (tőlem) nem fogod. Akkor az volt a helyes döntés. Még azt se mondhatom, hogy "utólag könnyű" mert nem biztos, hogy ha akkor másképp döntök, még élnék - emlékeztetőül, pl. Csollány meg Kóbor "másképp döntött" Ennyi erővel te is elpatkolhattál volna, de neked szerencséd volt, nekik meg nem. De ezt nem tudhattad előre...
Fordits egyet a tuskon.