Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tessék,itt mindent megtalálsz.
https://www.sciencedirect.com/...
szerintem ezeket a "lelplező" dolgokat direkt csinálják
összehoznak x számú cikkel aminek kb semmi alapja nincs aztán ha tényleg kiderülne bármi is akkor csak legyint a nép hogy egy kamu cikkel több van......
mert ugye ha ténylegesen van bármi felmérés/kutatás/bármi annak kellene egy rendes dokumentálás is
aztán sok esetben egymás kamu cikkeire muatnak a linkek
evvel nem azt akarom mondani hogy nem lehet mellékhatás, inkább azt gondolom hogy idővel ki is fog derülni egy csomó faszság amit még nem tudunk
de így megírni valamit az egy igazi faszság, verni kellene aki ilyet tesz
Az nincs,viszont van egy kis érdekesség,egy alfa és egy dácsia,a két autó között van 15év,már ami a tervezést illeti.
Bámulatos megfigyelés.....
No,covid es villanyauto.
Majd benezek. 😂
Eh,a zsidós bloomberg link egy kínai részvényekkel kapcsolatos írásra mutat.
Benzines Zil , fixes Maz , bill. Maz , Skoda , Liaz , Kamaz , Kraz , Dizil, Vozifa , aztán a Scaniák , pótosan , nyergesen , stb. ! 🤔
Igencsak levettek, nálunk az 1 hónap, de sokszor semmi. 😁 Előző cégemnél semmi, de a felét kifizették. Amúgy kisgyerekkorom óta sofőr akartam lenni én is, lett szakma, még egy meg némi més, de percig sem csináltam egyiket sem hanem rögtön valami vezetés, először motoros táviratos postás bp. belvárosában és ahogy meglett a c irány a robur fülke. 😅
Mi még a GKI-ért is 1-évet írtunk alá , az 90e Ft , nem egy 2millás jogsi ! 🤨
Ugyan, több nagy cégnél 6 hónap-1 év aláírásával ingyé megvan a jogsi, nálunk is sokan csinálják igaz nem fiatalok hanem középkorúak.
Sanyi ! Már sajna rég elmúlt a sztársofőr leszek ambició ! Másrészről már az MHSZ sem szarja a söfőröket 0 pénzért ! A másfél millás jogsit meg nem mindenki tudja bevállalni , mert ha nem jön be a sofőr élet , akkor kidobott pénz ! Valamikor éltünk haltunk hogy sofőrök lehessünk , legalább is én , pedig van rendes szakmám , és apám agyon akart verni , mikor otthagytam a szakmámat , és sofőr lettem ! 🤔
Nekünk a reuma gyanús, olyan új és tartós fájdalmak jöttek azóta amire a fájdalomcsillapítók nem hatnak és a 3 doki akiknél jártunk csak vállat vonogatnak.
Spring kezdődik 3 évesen 4.5-nél amúgy alatta leaf-ek vagy c-zerók és tsaik vannak 12 évnél öregebben 50-70km-es hatótávval.
Nem magam okán panaszkodok hisz jelenleg csinálom hanem pusztán mikor szóba kerül, hogy nincs ember akkor leírom miért nincs, erre a melóra ennyiért kevesen vállalják főleg fiatalon.
A kísérleti patkányok helyét átvevő embereknek hála,jönnek az adatok.Bár,van itt olyan aki szerint mind ugyanolyan biztonságos.......
https://www.economx.hu/kulfold...
5milla alatt ilyen 80-120 km hatótávok vannak
ami egy 2x50 km ingázáshoz kevés, ide kellene 200km hogy még 5 év múlva is hazaérjen
nemzetköziben ez ritka
erre vannak a kisgépek
osztálytársam is csinálta ezt a nemzetközi kisáru szállítást
heti 2 olasz kanyar, akkor állt meg hugyálni amikor kiürült a tank és tankolni kellett
200 felett ment a sprinterbe évente
sok értelme nem volt a hajtásnak mert 2 éve el lett temetve, nem bírta a szervezet a megterhelést
Én? egy szót se szóltam csak beírtam úgy ahogy te 😁
ja soxor meg isten háta mögötti helyre megy úttalan utakon lerakni a szállítmányból 1 paletta árut(gondolkodós) Kiponyváz, elponyváz stb. 40 fokban vagy - 20-ban.
nem nézegettem az autó árakat azért mit lehet kapni mostanság(gondolkodós)
😂
Dehogynem, simán tölthető napközben is. 2 autót kell venni és felváltva használni 🤣
Keveset és elég is volt. Mindenesetre a véleményalkotáshoz bőven. 😄
70ft-al is sokkal olcsóbb lenne csak hát.